Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Skaičių torto žvakė Nr. 2

    Skaičių torto žvakė Nr. 2

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Lietuviškas midus TRAKAI 15 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviškas midus TRAKAI 15 %, 0,5 l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,98 €/l

  • VILKMERGĖS alus VYŠNIŲ KRIEK, 5 %, 0,5l, sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    VILKMERGĖS alus VYŠNIŲ KRIEK, 5 %, 0,5l, sk.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Karštai rūk. kiaulienos kumpis BAJORŲ,a.r.1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūk. kiaulienos kumpis BAJORŲ,a.r.1kg

    16.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 16,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.27 kg 0.27kg

  • Karštai rūk. lazdelės KABANOSSI, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūk. lazdelės KABANOSSI, 100g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,90 €/kg

  • Bekvapis rankų kremas NEUTROGENA, 75ml

    Bekvapis rankų kremas NEUTROGENA, 75ml

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 75,87 €/l

  • Baltas sausas vynas FRONTERA CHARDON., 0,75l
    Pagaminta Čilė

    Baltas sausas vynas FRONTERA CHARDON., 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • B.pus.saus.vynas 19 CRIMES CHARDONNAY, 0,75l
    Pagaminta Australijoje

    B.pus.saus.vynas 19 CRIMES CHARDONNAY, 0,75l

    13.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,45 €/l

  • Sausas plaukų šampūnas BATISTE LIGHT, 200ml

    Sausas plaukų šampūnas BATISTE LIGHT, 200ml

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,95 €/l

  • Sausainiai su įvair. sėklomis SMILTELĖ, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai su įvair. sėklomis SMILTELĖ, 200 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,45 €/kg

  • Gazuotas stalo vanduo, VICHY CLASSIQUE, 1,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas stalo vanduo, VICHY CLASSIQUE, 1,5l

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,63 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Higien. įklotai DISCREET WATER LILY, 100vnt.

    Higien. įklotai DISCREET WATER LILY, 100vnt.

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Vandens minkštiklis CALGON, 40 skalb., 1kg

    Vandens minkštiklis CALGON, 40 skalb., 1kg

    12.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,15 €/kg

  • Balt.sausas vynas ROBERTSON SAUVIGN., 0,75l
    Pagaminta Pietų Afrikoje

    Balt.sausas vynas ROBERTSON SAUVIGN., 0,75l

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,32 €/l

  • Skaičių torto žvakė Nr. 4

    Skaičių torto žvakė Nr. 4

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Prieskoniai bulvėms VEGETA NATUR, 20g

    Prieskoniai bulvėms VEGETA NATUR, 20g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,50 €/kg

  • Kramt. saldainiai MENTOS FRUIT MIX, 160g

    Kramt. saldainiai MENTOS FRUIT MIX, 160g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,69 €/kg

  • Dėmių valiklis VANISH OxiAction White, 470g

    Dėmių valiklis VANISH OxiAction White, 470g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,38 €/kg

  • Hidrogel.paak.kauk.PETITFEE GOLD&SNAIL,60vnt.

    Hidrogel.paak.kauk.PETITFEE GOLD&SNAIL,60vnt.

    17.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,29 €/vnt.

  • Negaz.gaiv. obuolių skonio gėrimas RIMI, 1,5l
    0
    99 €
    0,66 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz.gaiv. obuolių skonio gėrimas RIMI, 1,5l

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,86 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai