Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vištienos sriuba su vermišel., PODRAVKA, 62g

    Vištienos sriuba su vermišel., PODRAVKA, 62g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,10 €/kg

  • Šaltai rūkyti lašiniai ZIMBO, I, 1kg

    Šaltai rūkyti lašiniai ZIMBO, I, 1kg

    3.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Žurnalas MOTERS SAVAITGALIS
    Pagaminta Lietuvoje

    Žurnalas MOTERS SAVAITGALIS

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Arom.alus DESPRADOS MOJITO, 5,9%, 0,33 l

    Arom.alus DESPRADOS MOJITO, 5,9%, 0,33 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,03 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šampūnas JOHNSONS, 200 ml

    Šampūnas JOHNSONS, 200 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/l

  • Negaz. citrinų sk. gėrimas, VICHY FRESH, 500m
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. citrinų sk. gėrimas, VICHY FRESH, 500m

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sausainiai aplieti šokoladu MILK OREO, 246 g
    3
    91 €
    15,89 €/kg

    Sausainiai aplieti šokoladu MILK OREO, 246 g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,72 €/kg

  • Gazuotas mineralinis vanduo UNIQA, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas mineralinis vanduo UNIQA, 500ml

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Indų plov. FAIRY SENS. TEA TREE& MINT, 900 ml

    Indų plov. FAIRY SENS. TEA TREE& MINT, 900 ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,54 €/l

  • Mot.vienkart. skustuvai BIC TWIN LADY, 5vnt.

    Mot.vienkart. skustuvai BIC TWIN LADY, 5vnt.

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,56 €/vnt.

  • Žal. arbata su imbieru, citr., GURMAN'S, 90 g
    -40%
    1
    16 €
    12,89 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žal. arbata su imbieru, citr., GURMAN'S, 90 g

    1.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,56 €/kg

  • Putojantis saldus vynas GRAND CAVALIER, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Putojantis saldus vynas GRAND CAVALIER, 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Alavijų gėrimas ALEO PREMIUM, 500ml

    Alavijų gėrimas ALEO PREMIUM, 500ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Skaičių torto žvakė Nr. 2

    Skaičių torto žvakė Nr. 2

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Lietuviškas midus TRAKAI 15 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviškas midus TRAKAI 15 %, 0,5 l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,98 €/l

  • VILKMERGĖS alus VYŠNIŲ KRIEK, 5 %, 0,5l, sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    VILKMERGĖS alus VYŠNIŲ KRIEK, 5 %, 0,5l, sk.

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Karštai rūk. kiaulienos kumpis BAJORŲ,a.r.1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūk. kiaulienos kumpis BAJORŲ,a.r.1kg

    16.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 16,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.27 kg 0.27kg

  • Karštai rūk. lazdelės KABANOSSI, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūk. lazdelės KABANOSSI, 100g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,90 €/kg

  • Bekvapis rankų kremas NEUTROGENA, 75ml

    Bekvapis rankų kremas NEUTROGENA, 75ml

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 75,87 €/l

  • Baltas sausas vynas FRONTERA CHARDON., 0,75l
    Pagaminta Čilė

    Baltas sausas vynas FRONTERA CHARDON., 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

Filtrai

Filtrai