Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Makaronai LUBELLA (plunksnelės) Nr. 17, 400 g

    Makaronai LUBELLA (plunksnelės) Nr. 17, 400 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

  • VILNIAUS švies.lengv.vasaros alus, 4,8%, 0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    VILNIAUS švies.lengv.vasaros alus, 4,8%, 0,5l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vaivorykštinio upėtakio ikrai PREMIUM, 300 g

    Vaivorykštinio upėtakio ikrai PREMIUM, 300 g

    39.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 131,63 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS pom. padažas su česn.gab., 500g

    SUSLAVIČIAUS pom. padažas su česn.gab., 500g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/kg

  • Sūrio lazdelės SVALIA, 40% rieb., 7X140g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio lazdelės SVALIA, 40% rieb., 7X140g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Šaltai rūkyta KURŠIŲ dešra, I.r., 230g
    2
    89 €
    12,57 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūkyta KURŠIŲ dešra, I.r., 230g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,83 €/kg

  • Tepus riebalų mišinys ŽVAIGŽDUTĖ, 69 %, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tepus riebalų mišinys ŽVAIGŽDUTĖ, 69 %, 200 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,45 €/kg

  • Alus VILKMERGĖS PREMIUM 5%, 0,41 l but.
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VILKMERGĖS PREMIUM 5%, 0,41 l but.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,63 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Raudonieji pipirai įd. sūriu, 200/150 g
    Be laktozės

    Raudonieji pipirai įd. sūriu, 200/150 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Vaisių kokteilis GRANINI YELLOW, 250 ml

    Vaisių kokteilis GRANINI YELLOW, 250 ml

    1.83 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,29 €

    Kaina už vienetą: 7,32 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dantų pasta PARODONTAX COMPLETE PROTECT, 75ml

    Dantų pasta PARODONTAX COMPLETE PROTECT, 75ml

    8.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 115,87 €/l

  • Al.KALNAPILIS GRAND S.,5,2 %, 4 X 0,568 l sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    Al.KALNAPILIS GRAND S.,5,2 %, 4 X 0,568 l sk.

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,08 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Dribsniai su mėlynėmis ir acai uogomis, 400 g
    Be pieno

    Dribsniai su mėlynėmis ir acai uogomis, 400 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,47 €/kg

  • OBELIŲ saulėgrąžų aliejus, 0,9 l
    Pagaminta Lietuvoje

    OBELIŲ saulėgrąžų aliejus, 0,9 l

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Dėžė CURVER, 4,5L
    -50%
    1
    74 €
    1,74 €/vnt.

    Dėžė CURVER, 4,5L

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,49 €/vnt.

  • Alus FAXE Premium, 5 %, 4 X 0,5 l

    Alus FAXE Premium, 5 %, 4 X 0,5 l

    6.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,05 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Garuose ruošti avinžirniai GLOBUS, 300 g

    Garuose ruošti avinžirniai GLOBUS, 300 g

    1.97 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,57 €/kg

  • Tamponai TAMPAX COMPAK REGULAR, 16vnt.

    Tamponai TAMPAX COMPAK REGULAR, 16vnt.

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,36 €/vnt.

  • Ekol. daržovių tyrelė su jautiena PONN, 110 g
    -30%
    1
    46 €
    13,27 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. daržovių tyrelė su jautiena PONN, 110 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Ekol. brašk. ban. ob. av. tyrelė PONN, 110 g
    -30%
    1
    39 €
    12,64 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. brašk. ban. ob. av. tyrelė PONN, 110 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,09 €/kg

Filtrai

Filtrai