Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Aviečių skonio guminukai BROLIŲ MEDUS, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviečių skonio guminukai BROLIŲ MEDUS, 100 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,90 €/kg

  • Parfum. skalb. ir minkšt. IEVA KAŠMYRO, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Parfum. skalb. ir minkšt. IEVA KAŠMYRO, 1 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/l

  • Saus. su juod. serb. THE BEGINNINGS, 80 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Saus. su juod. serb. THE BEGINNINGS, 80 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,38 €/kg

  • Pyragėlis su kreminiu persikų įdaru, 92 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pyragėlis su kreminiu persikų įdaru, 92 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,76 €/kg

  • Kepti sūrio gab. JON-CHEDAR BBQ, 43 %, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepti sūrio gab. JON-CHEDAR BBQ, 43 %, 80 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,13 €/kg

  • Alyvuogės be kauliukų SALLING KALAMON, 290 g

    Alyvuogės be kauliukų SALLING KALAMON, 290 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,48 €/kg

  • Š. r. nugarinė be odos ČEKIŠKĖS ŪKIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Š. r. nugarinė be odos ČEKIŠKĖS ŪKIS, 1 kg

    20.39 € už kg

    Kaina už vienetą: 20,39 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Ekol. kukurūzų užkandis SALLING EKO, 20 g
    -30%
    0
    69 €
    34,50 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. kukurūzų užkandis SALLING EKO, 20 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,50 €/kg

  • Plik. ir lauk. ryžių miš. RIMI PLANET, 400 g
    1
    45 €
    3,62 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Plik. ir lauk. ryžių miš. RIMI PLANET, 400 g

    2.12 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,30 €/kg

  • Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY CARAMEL, 130g
    Tinka veganams Be glitimo

    Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY CARAMEL, 130g

    1.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,39 €

    Kaina už vienetą: 9,15 €/kg

  • S. pašaras PURINA ONE katėms su menk., 750 g
    4
    19 €
    5,59 €/kg

    S. pašaras PURINA ONE katėms su menk., 750 g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,05 €/kg

  • Beigeliai su sez. sėkl. VILNIAUS DUONA, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Beigeliai su sez. sėkl. VILNIAUS DUONA, 160 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,31 €/kg

  • Kiaul. sprand. kepsniai su žolelėm. KM, 500 g

    Kiaul. sprand. kepsniai su žolelėm. KM, 500 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Bulvių virt. GNOCCHI HAM & MOZZARELLA, 280 g

    Bulvių virt. GNOCCHI HAM & MOZZARELLA, 280 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,32 €/kg

  • Lydyto sūrio riekelės RIMI 130 g
    Gera kaina kasdien

    Lydyto sūrio riekelės RIMI 130 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,38 €/kg

  • Ekol. mėlynių uogienė SALLING EKO, 275 g
    Ekologiškas

    Ekol. mėlynių uogienė SALLING EKO, 275 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,69 €/kg

  • Ekol. traškus rieš. kremas SALLING EKO, 340 g
    Ekologiškas

    Ekol. traškus rieš. kremas SALLING EKO, 340 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,74 €/kg

  • Tualeto blokelis CLERIT SUNSET BLOSSOM, 2x35g

    Tualeto blokelis CLERIT SUNSET BLOSSOM, 2x35g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,00 €/kg

  • WC val-gaiv.Bref Bril Arctic Ocean 3x42g
    4
    49 €
    35,63 €/kg

    WC val-gaiv.Bref Bril Arctic Ocean 3x42g

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,44 €/kg

  • Šampūnas HEAD & SHOULDERS APPLE, 250ml

    Šampūnas HEAD & SHOULDERS APPLE, 250ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/l

Filtrai

Filtrai