Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šald. krevetės TORPEDO RIMI MARE ASC, 200 g
    -40%
    2
    93 €
    14,65 €/kg
    ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės

    Šald. krevetės TORPEDO RIMI MARE ASC, 200 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,45 €/kg

  • S. marin. kiaul. šon. kepsn. BIOVELA, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    S. marin. kiaul. šon. kepsn. BIOVELA, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Lyd. kremas PANEMUNĖS PIEVOS, 22 %, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lyd. kremas PANEMUNĖS PIEVOS, 22 %, 160 g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,09 €

    Kaina už vienetą: 9,94 €/kg

  • Smulk. pelės. sūris MEMEL BLUE, 50 %, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Smulk. pelės. sūris MEMEL BLUE, 50 %, 100 g

    1.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,05 €

    Kaina už vienetą: 14,90 €/kg

  • Skoniniai morengai YUZU, 1 kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Skoniniai morengai YUZU, 1 kg

    13.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Kepti varškėčiai DONE COOKIN, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepti varškėčiai DONE COOKIN, 400 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,97 €/kg

  • Kietasis sūris 37% 18 mėn. RIMI, 180 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kietasis sūris 37% 18 mėn. RIMI, 180 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,28 €/kg

  • Midijų mėsa RSEAFOOD, ASC, 300 / 500, 180 g
    -40%
    1
    79 €
    9,94 €/kg
    ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės Rinkis sveikiau

    Midijų mėsa RSEAFOOD, ASC, 300 / 500, 180 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,61 €/kg

  • Avižų gėrimas VALSOIA, be prid. cukr.,1 l
    -25%
    2
    24 €
    2,24 €/l
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Avižų gėrimas VALSOIA, be prid. cukr.,1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Skrudintos pupos RIMI, sūdytos, 150 g
    -40%
    1
    19 €
    7,93 €/kg

    Skrudintos pupos RIMI, sūdytos, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Žemės riešutų chalva RIMI, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų chalva RIMI, 300 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Mar. vyšniniai pomidorai RIMI, 690 g / 360 g

    Mar. vyšniniai pomidorai RIMI, 690 g / 360 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Plaukų kond. ELSEVE HYALURON PLUMP, 400 ml

    Plaukų kond. ELSEVE HYALURON PLUMP, 400 ml

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,47 €/l

  • Sojų produktas su raud. uogomis ALPRO, 200 g
    Be glitimo

    Sojų produktas su raud. uogomis ALPRO, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Jogurtas KARUMS su aviet. ir dribsn., 350 g
    -25%
    1
    34 €
    3,83 €/kg
    Be laktozės

    Jogurtas KARUMS su aviet. ir dribsn., 350 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,11 €/kg

  • Atš. jautienos šonkauliai GRYNUOLIAI, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atš. jautienos šonkauliai GRYNUOLIAI, 1 kg

    8.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.5 kg 1.5kg

  • Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su kalak. 85 g

    Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su kalak. 85 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,29 €/kg

  • Šok. su jog., vyšn. įd. ALPINELLA, 100 g

    Šok. su jog., vyšn. įd. ALPINELLA, 100 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Nealk. kokt. UTENOS RADLER LIME&MINT, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk. kokt. UTENOS RADLER LIME&MINT, 0,5 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus 1410 VIENYBĖS PINTA, 5 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus 1410 VIENYBĖS PINTA, 5 %, 0,568 l

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,90 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai