Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gaz. obuolių sk. sidras TINGINIO PANTIS,0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. obuolių sk. sidras TINGINIO PANTIS,0,75l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Makaronai RIMI SMART KNEES, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai RIMI SMART KNEES, 400 g

    0.34 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,85 €/kg

  • Tuno gabaliukai su Chalapos papr. CALVO, 142g
    2
    79 €
    19,65 €/kg

    Tuno gabaliukai su Chalapos papr. CALVO, 142g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,58 €/kg

  • Ekologiškas datulių sirupas AMRITA, 250 ml
    4
    49 €
    17,96 €/l
    Ekologiškas

    Ekologiškas datulių sirupas AMRITA, 250 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/l

  • Šviesusis alus PRIMATOR PREMIUM, 5,0 %, 0,5l

    Šviesusis alus PRIMATOR PREMIUM, 5,0 %, 0,5l

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Midaus rinkinys LIETUVIŠKAS MIDUS, 6 x 0,04 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Midaus rinkinys LIETUVIŠKAS MIDUS, 6 x 0,04 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,96 €/l

  • Audinių minkštiklis LOVELA 2l

    Audinių minkštiklis LOVELA 2l

    12.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,30 €/l

  • Skaičių torto žvakė Nr. 3

    Skaičių torto žvakė Nr. 3

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Skaičių torto žvakė Nr. 5

    Skaičių torto žvakė Nr. 5

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Kvėp. pleistras MEDRULL MY LITTLE NOSE, 5vnt.

    Kvėp. pleistras MEDRULL MY LITTLE NOSE, 5vnt.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,80 €/vnt.

  • Spalvotas čederio sūris cheese world 50%

    Spalvotas čederio sūris cheese world 50%

    15.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 15,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Spec. pieno mišinys APTAMIL AR, 0 mėn, 400 g

    Spec. pieno mišinys APTAMIL AR, 0 mėn, 400 g

    14.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,72 €/kg

  • Pusiau saldus granatų vynas VEDI-ALCO, 0,75l
    Pagaminta Armėnijoje

    Pusiau saldus granatų vynas VEDI-ALCO, 0,75l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,99 €/l

  • Kons. saldieji kukurūz. GLOBUS, 340 g / 285 g
    Rinkis sveikiau

    Kons. saldieji kukurūz. GLOBUS, 340 g / 285 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,49 €/kg

  • Šokoladas su saldikliais kanapių sėkl. 100 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas su saldikliais kanapių sėkl. 100 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,90 €/kg

  • Skus.gal.GILLETTE FUSION PROGLIDE MANUAL,4vnt

    Skus.gal.GILLETTE FUSION PROGLIDE MANUAL,4vnt

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,00 €/vnt.

  • Baltasis sausas vynas TAPERIA MOSCATEL, 1l
    Pagaminta Ispanijoje

    Baltasis sausas vynas TAPERIA MOSCATEL, 1l

    9.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,69 €/l

  • Žalioji arbata su ženšen., citr. PRESTO, 80 g
    -40%
    1
    19 €
    14,88 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žalioji arbata su ženšen., citr. PRESTO, 80 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,88 €/kg

  • Ekol. avižinė košė su ob., aviet. AUGA, 60 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. avižinė košė su ob., aviet. AUGA, 60 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,50 €/kg

  • Kakavos kapsulės NESCAFE NESQUIK, 256 g
    6
    99 €
    0,44 €/vnt.

    Kakavos kapsulės NESCAFE NESQUIK, 256 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,62 €/vnt.

Filtrai

Filtrai