Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Brendis VIVAT ARMENIA 5 Y.O., 40 %, 0,5 l

    Brendis VIVAT ARMENIA 5 Y.O., 40 %, 0,5 l

    16.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,98 €/l

  • Kefyro gėrimas su mang. pas. AMFORA,1,8%,500g
    Be glitimo Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Kefyro gėrimas su mang. pas. AMFORA,1,8%,500g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,90 €/kg

  • Mor. ob. braš. nekt. RIMI su vit. C, 0,75 l

    Mor. ob. braš. nekt. RIMI su vit. C, 0,75 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • GINTARINIAI makaronai, 400 g
    0
    78 €
    1,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    GINTARINIAI makaronai, 400 g

    0.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/kg

  • Biskvitinis batonėlis ZOTT MONTE, 29 g

    Biskvitinis batonėlis ZOTT MONTE, 29 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,41 €/kg

  • Saldainiai PERGALĖ CHERRY, 1 kg

    Saldainiai PERGALĖ CHERRY, 1 kg

    13.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Sauskel.-kelnait.HUGGIES GIRL(6)15-25kg,60vnt

    Sauskel.-kelnait.HUGGIES GIRL(6)15-25kg,60vnt

    27.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,46 €/vnt.

  • Indaplovių druska FINISH SALT, 4kg

    Indaplovių druska FINISH SALT, 4kg

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,87 €/kg

  • Veido prausiklis GARNIER PURE ACTIVE, 150ml

    Veido prausiklis GARNIER PURE ACTIVE, 150ml

    8.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,27 €/l

  • Ekol. mėlyn. obuol. tyrelė PONN, 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    22 €
    12,20 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. mėlyn. obuol. tyrelė PONN, 4 mėn, 100 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,50 €/kg

  • Apelsinų nektaras TYMBARK, 1 l

    Apelsinų nektaras TYMBARK, 1 l

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/l

  • Makaronai RIMI SMART FUSILLI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai RIMI SMART FUSILLI, 400 g

    0.34 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,85 €/kg

  • Atv. krevetės sūryme REATON EXCEL. ASC, 130 g
    ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės

    Atv. krevetės sūryme REATON EXCEL. ASC, 130 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 76,85 €/kg

  • LIETUVIŠKAS pom.pad.SENŲJŲ TRADICIJŲ KKF,500g
    1
    59 €
    3,18 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    LIETUVIŠKAS pom.pad.SENŲJŲ TRADICIJŲ KKF,500g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Putojantis vynas GRAND CAVALIER BRUT, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Putojantis vynas GRAND CAVALIER BRUT, 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Gaz. gaiv. toniko sk. gėrimas SCHWEPPES,0,33l

    Gaz. gaiv. toniko sk. gėrimas SCHWEPPES,0,33l

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,48 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gazuotas stalo vanduo VICHY CLASSIQUE, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas stalo vanduo VICHY CLASSIQUE, 500ml

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Midaus balzamas ŽALGIRIS dėž., 75 % 0,2 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Midaus balzamas ŽALGIRIS dėž., 75 % 0,2 l

    24.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 121,95 €/l

  • Rankų kremas NEUTROGENA, 75ml

    Rankų kremas NEUTROGENA, 75ml

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 75,87 €/l

  • Pelėsinis sūris su pelenais P’TIT GREY,125g

    Pelėsinis sūris su pelenais P’TIT GREY,125g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,52 €/kg

Filtrai

Filtrai