Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šokolado plytelė SNICKERS SUPER 2-PACK, 75 g
    0
    97 €
    12,93 €/kg

    Šokolado plytelė SNICKERS SUPER 2-PACK, 75 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,53 €/kg

  • Datulių ir žem. rieš. batonėlis NAKD, 4 x 35g

    Datulių ir žem. rieš. batonėlis NAKD, 4 x 35g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Al.kok.SCHOFFERHOFER Grapefruit, 2,5 %, 0,5 l

    Al.kok.SCHOFFERHOFER Grapefruit, 2,5 %, 0,5 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • J. arbata SELECTION BY RIMI DARJEELING, 90 g
    2
    99 €
    33,22 €/kg

    J. arbata SELECTION BY RIMI DARJEELING, 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Brašk. sk. baltyminis batonėlis MAXSPORT, 60g
    Be glitimo

    Brašk. sk. baltyminis batonėlis MAXSPORT, 60g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • OBELIŲ saulėgrąžų aliejus, 0,9 l
    Pagaminta Lietuvoje

    OBELIŲ saulėgrąžų aliejus, 0,9 l

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • DVARO varškė, 9 % rieb., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO varškė, 9 % rieb., 1 kg

    11.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Pl.šamp.GARNIER FRUCTIS GOOD BYE DAMAG.,400ml
    5
    09 €
    12,72 €/l

    Pl.šamp.GARNIER FRUCTIS GOOD BYE DAMAG.,400ml

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,47 €/l

  • SUSLAVIČIAUS šašlykų pomidorų kečupas, 1 kg

    SUSLAVIČIAUS šašlykų pomidorų kečupas, 1 kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Šald. blyšk. krevetės R SEAFOOD, 16/20, 300 g
    ASC sertifikuotos užaugintos jūros gėrybės

    Šald. blyšk. krevetės R SEAFOOD, 16/20, 300 g

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,30 €/kg

  • Tirpioji kava NESCAFE GOLD, 200 g

    Tirpioji kava NESCAFE GOLD, 200 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,95 €/kg

  • Alus STAROPRAMEN, 5 %, 0,5 l

    Alus STAROPRAMEN, 5 %, 0,5 l

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gazuotas gėrimas FANTA, 0,5l

    Gazuotas gėrimas FANTA, 0,5l

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • GHEE sviesto alyvuogių aliejus NORAS, 500 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    GHEE sviesto alyvuogių aliejus NORAS, 500 ml

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,98 €/kg

  • Šaltai rūk. NAMINĖ dešra BIOVELA, II r., 230g
    2
    29 €
    9,96 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūk. NAMINĖ dešra BIOVELA, II r., 230g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,04 €/kg

  • Šok. batonėlis su žemės riešutais MANIJA, 49g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šok. batonėlis su žemės riešutais MANIJA, 49g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,16 €/kg

  • Balt.saus.vynas B.MONTALTO PASSIVENTO, 0,75l
    Tinka veganams Pagaminta Italijoje

    Balt.saus.vynas B.MONTALTO PASSIVENTO, 0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Raud.sausas vynas B.MONTALTO PASSIV., 0,75 l
    Pagaminta Italijoje

    Raud.sausas vynas B.MONTALTO PASSIV., 0,75 l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Kav. kaps. DOLCE GUSTO CAFÉ INTENSO, 160 g
    6
    99 €
    0,44 €/vnt.

    Kav. kaps. DOLCE GUSTO CAFÉ INTENSO, 160 g

    10.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,63 €/vnt.

  • Neal.putojantis vynas BOSCA ANNIVERSARY,0,75l
    3
    99 €
    5,32 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Neal.putojantis vynas BOSCA ANNIVERSARY,0,75l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/l

Filtrai

Filtrai