Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. vaisių tyrelė RŪDOLFS su jog. nuo 6 mėn
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. vaisių tyrelė RŪDOLFS su jog. nuo 6 mėn

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,18 €/kg

  • Kietasis sūris 37% 24 mėn. RIMI, 180 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kietasis sūris 37% 24 mėn. RIMI, 180 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,39 €/kg

  • Migdolų gėrimas VALSOIA BARISTA, 1 l
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Migdolų gėrimas VALSOIA BARISTA, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Vafliai su kokos., migdol. įd. ROSHEN, 216 g

    Vafliai su kokos., migdol. įd. ROSHEN, 216 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Pica su pepperoni, sūriu, RIMI FROIA, 375 g
    Gera kaina kasdien

    Pica su pepperoni, sūriu, RIMI FROIA, 375 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Paelija su vištiena RIMI, 350 g

    Paelija su vištiena RIMI, 350 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

  • Žemės riešutų chalva RIMI, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų chalva RIMI, 300 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Rauginti kopūstai su morkomis RIMI, 800g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rauginti kopūstai su morkomis RIMI, 800g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,94 €/kg

  • Virtas vyniotinis su spanguolėmis VIKIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas vyniotinis su spanguolėmis VIKIS, 1 kg

    15.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 15,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su tunu, 85 g

    Kačių ėdalas NUTRIBALANCE su tunu, 85 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,29 €/kg

  • Airišk. raud. čed. sūris DUBLIN DAIRY, 200 g

    Airišk. raud. čed. sūris DUBLIN DAIRY, 200 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,95 €/kg

  • Jogurtas su vyšn., granola BIFIDO RIMI, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Jogurtas su vyšn., granola BIFIDO RIMI, 200 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,75 €/kg

  • Skystas skalbiklis ARIEL COLOR, 40 sk., 1,8 l

    Skystas skalbiklis ARIEL COLOR, 40 sk., 1,8 l

    16.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,33 €/l

  • Agurkų salotos su česnakais, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Agurkų salotos su česnakais, 300 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,63 €/kg

  • Ekologišk.cukranendrių cukrus I LOVE ECO 750g
    Ekologiškas

    Ekologišk.cukranendrių cukrus I LOVE ECO 750g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,12 €/kg

  • Muilas sandalmedžio aromato MARGARITA, 300 ml
    4
    79 €
    15,97 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Muilas sandalmedžio aromato MARGARITA, 300 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/l

  • Kokosų gėrim. be cukr. su kalciu VALSOIA, 1 l
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Kokosų gėrim. be cukr. su kalciu VALSOIA, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

  • Kepimo padažas BUTTER CHICKEN SM, 360 g

    Kepimo padažas BUTTER CHICKEN SM, 360 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,36 €/kg

  • Virtos rūk. KLEBONIŠKOS kiaulių ausys, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos rūk. KLEBONIŠKOS kiaulių ausys, 200 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,45 €/kg

  • Energ. gėrimas MONSTER LANDO NORRIS, 500 ml

    Energ. gėrimas MONSTER LANDO NORRIS, 500 ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

Filtrai

Filtrai