Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Guminukai HARIBO TROPIFRUTTI, 175 g
    1
    49 €
    8,51 €/kg

    Guminukai HARIBO TROPIFRUTTI, 175 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,23 €/kg

  • Lukštentos moliūgų sėklos ARIMEX, 300 g
    Rinkis sveikiau

    Lukštentos moliūgų sėklos ARIMEX, 300 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,30 €/kg

  • Alus TUBORG, 4,6%, 10 x 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus TUBORG, 4,6%, 10 x 0,5 l

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,40 €/l

    Užstatas už tarą: 1,00 €

  • Kons. pupelės RIMI SMART pom. padaže, 400 g
    Gera kaina kasdien

    Kons. pupelės RIMI SMART pom. padaže, 400 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,45 €/kg

  • Šaldyta pica GRANDE MARGHERITA, 360 g

    Šaldyta pica GRANDE MARGHERITA, 360 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • Eko.,nealkoholinis alus CARLSBERG, 0,5%,0,33l
    Ekologiškas

    Eko.,nealkoholinis alus CARLSBERG, 0,5%,0,33l

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Batonėl. su kokosu ir pien. šokol. RIMI, 30 g
    0
    31 €
    10,33 €/kg

    Batonėl. su kokosu ir pien. šokol. RIMI, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Juodasis šokoladas PERGALĖ, 72 %, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodasis šokoladas PERGALĖ, 72 %, 200 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,95 €/kg

  • Makaronai Spaghetti RIMI PLANET, 500 g

    Makaronai Spaghetti RIMI PLANET, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Džiovintos slyvos be kauliukų RIMI, 500 g

    Džiovintos slyvos be kauliukų RIMI, 500 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,58 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO PICO BALLA, 160 g
    1
    65 €
    10,31 €/kg
    Tinka veganams

    Želė saldainiai HARIBO PICO BALLA, 160 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,44 €/kg

  • Vais. guminukai LOKIAI BROLIŲ MEDUS, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. guminukai LOKIAI BROLIŲ MEDUS, 100 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,90 €/kg

  • Kivių skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Kivių skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Dantų pasta COLGATE ADVANCED WHITE, 75 ml
    2
    79 €
    37,20 €/l

    Dantų pasta COLGATE ADVANCED WHITE, 75 ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,53 €/l

  • S. marin. kiaul. šon. kepsn. BIOVELA, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    S. marin. kiaul. šon. kepsn. BIOVELA, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Minkšt. medž., gintaro kv. IEVA, 25 sk., 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Minkšt. medž., gintaro kv. IEVA, 25 sk., 1 l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Glaist. ban. plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 58g
    Pagaminta Lietuvoje

    Glaist. ban. plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 58g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,13 €/l

  • Kep. pistacijos su dr. CR.NUTS ARIMEX, 100 g
    1
    79 €
    17,90 €/kg

    Kep. pistacijos su dr. CR.NUTS ARIMEX, 100 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Dž. datulės be kauliukų PREMIUM ARIMEX, 300 g

    Dž. datulės be kauliukų PREMIUM ARIMEX, 300 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,30 €/kg

  • Jogurtas mėlyn. GRAIKIŠKA AMFORA, 2,4%, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas mėlyn. GRAIKIŠKA AMFORA, 2,4%, 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

Filtrai

Filtrai