Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ind. gaiviklis FINISH CITRO FRESH 2IN1, 1vnt.
    4
    19 €
    4,19 €/vnt.

    Ind. gaiviklis FINISH CITRO FRESH 2IN1, 1vnt.

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,59 €/vnt.

  • Batonėlis GEISHA, 37g

    Batonėlis GEISHA, 37g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,97 €/kg

  • Dantų pasta PARODONTAX COMPLETE PROTECT, 75ml
    6
    69 €
    89,20 €/l

    Dantų pasta PARODONTAX COMPLETE PROTECT, 75ml

    8.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 115,87 €/l

  • Gaz. citrinų skonio gėrimas SCHWEPPES, 0,33 l

    Gaz. citrinų skonio gėrimas SCHWEPPES, 0,33 l

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,48 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Al.KALNAPILIS GRAND S.,5,2 %, 4 X 0,568 l sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    Al.KALNAPILIS GRAND S.,5,2 %, 4 X 0,568 l sk.

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,08 €/l

    Užstatas už tarą: 0,40 €

  • Avižiniai sausainiai RIMI SMART, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Avižiniai sausainiai RIMI SMART, 500 g

    2.08 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,16 €/kg

  • Sezamų sėklų mišinys ALVO, 100 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Sezamų sėklų mišinys ALVO, 100 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,90 €/kg

  • Ryžių dribsniai dėžutėje GALINTA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ryžių dribsniai dėžutėje GALINTA, 500 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/kg

  • Baltasis šokoladas Poesia 100g

    Baltasis šokoladas Poesia 100g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Apsauginės plėvelės A4 Centrum 20 vn.

    Apsauginės plėvelės A4 Centrum 20 vn.

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,89 €/vnt.

  • Jaut. mėsos kuk. MEATBALLS GRYNUOLIAI, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jaut. mėsos kuk. MEATBALLS GRYNUOLIAI, 300 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,30 €/kg

  • Balta bolivinė balanda GRALLA PREMIUM, 400 g

    Balta bolivinė balanda GRALLA PREMIUM, 400 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Kokosų gėrim. be cukr. su kalciu VALSOIA, 1 l
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Kokosų gėrim. be cukr. su kalciu VALSOIA, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

  • Brusketa su česnakais ir petraž. RIMI, 150g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Brusketa su česnakais ir petraž. RIMI, 150g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Drėgnos servetėlės ALMEDA BUBBLE GUM, 15 vnt.

    Drėgnos servetėlės ALMEDA BUBBLE GUM, 15 vnt.

    0.60 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,04 €/vnt.

  • Bulvių traškučiai ESTRELLA su krapais, 250 g

    Bulvių traškučiai ESTRELLA su krapais, 250 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Vamzdžių valiklis TRI-BIO, 420 ml

    Vamzdžių valiklis TRI-BIO, 420 ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,88 €/l

  • Sausainiai be cukr. su saldik. DIGESTIVE,400g
    Tinka veganams Be cukraus

    Sausainiai be cukr. su saldik. DIGESTIVE,400g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Gazuotas stalo vanduo SULIKO, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas stalo vanduo SULIKO, 1,5 l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šaldyta tešla kepimui FILO VALESTO, 400 g

    Šaldyta tešla kepimui FILO VALESTO, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

Filtrai

Filtrai