Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Hig. paketai ALWAYS PLATINUM NIGHT DUO,12vnt.

    Hig. paketai ALWAYS PLATINUM NIGHT DUO,12vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,42 €/vnt.

  • Skutimosi gelis GILLETTE FUSION, 200ml

    Skutimosi gelis GILLETTE FUSION, 200ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,45 €/l

  • Morkų, avieč. ob. nektaras, KUBUŠ GO, 300 ml

    Morkų, avieč. ob. nektaras, KUBUŠ GO, 300 ml

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Higieniniai įklotai CAREFREE FREXI, 56 vnt.
    3
    29 €
    0,06 €/vnt.

    Higieniniai įklotai CAREFREE FREXI, 56 vnt.

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

  • Raus.vynas MATEUS THE ORIGINAL ROSE,11%,0,25l
    Pagaminta Portugalijoje

    Raus.vynas MATEUS THE ORIGINAL ROSE,11%,0,25l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/l

  • Grietinėlė plak.be lakt. VALIO, 38% rieb., 1l
    Be laktozės

    Grietinėlė plak.be lakt. VALIO, 38% rieb., 1l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,99 €/l

  • Negaz.obuolių sk. gėrimas KUBUŠ WATERRR, 0,5l

    Negaz.obuolių sk. gėrimas KUBUŠ WATERRR, 0,5l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Briuselio paštetas GRAND-MERE, II r., 170 g

    Briuselio paštetas GRAND-MERE, II r., 170 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,94 €/kg

  • Alus ALAUS KELIAS, 5,5 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus ALAUS KELIAS, 5,5 %, 0,568 l

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Higieniniai įklotai DISCREET NORMAL, 60 vnt.

    Higieniniai įklotai DISCREET NORMAL, 60 vnt.

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,08 €/vnt.

  • Rūk.lyd.sūrių pr.su kump.RAMBYNO,45%,250g.s.m
    Pagaminta Lietuvoje

    Rūk.lyd.sūrių pr.su kump.RAMBYNO,45%,250g.s.m

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Alus RINKIŠKIŲ R, 5,2 %, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus RINKIŠKIŲ R, 5,2 %, 0,568 l

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alus RINKUŠKIAI GLUTEN FREE, 4,7 %, 0,33 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus RINKUŠKIAI GLUTEN FREE, 4,7 %, 0,33 l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,42 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Majonezinis padažas WOWMAMA CHILLI, 440 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Majonezinis padažas WOWMAMA CHILLI, 440 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,34 €/kg

  • Padažas FELIX PESTO, 285g

    Padažas FELIX PESTO, 285g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,93 €/kg

  • Put. pusiau sausas vynas ALITA, 11 %, 0,75 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Put. pusiau sausas vynas ALITA, 11 %, 0,75 l

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,19 €/l

  • Sidras saldus VILKMERGĖS 4,8%, 0,5 l  skarda
    Pagaminta Lietuvoje

    Sidras saldus VILKMERGĖS 4,8%, 0,5 l skarda

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Mišinys keksiukams MALSENA GALAXY, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys keksiukams MALSENA GALAXY, 400 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,22 €/kg

  • Tamsusis sirupas DANSUKKER, 750 g

    Tamsusis sirupas DANSUKKER, 750 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,80 €/kg

  • K. rūk. atlant. lašišų papilvių pynutės, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    K. rūk. atlant. lašišų papilvių pynutės, 1 kg

    6.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,49 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.55 kg 0.55kg

Filtrai

Filtrai