Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Dantų siūlas su krapšt. SALLING FRI, 32 vnt.

    Dantų siūlas su krapšt. SALLING FRI, 32 vnt.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,05 €/vnt.

  • Ekol. obuolių sultys SALLING EKO, 1 l
    1
    59 €
    1,59 €/l
    Ekologiškas

    Ekol. obuolių sultys SALLING EKO, 1 l

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

  • Plikyti ryžiai RIMI, 4 x 100 g
    0
    88 €
    2,20 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Plikyti ryžiai RIMI, 4 x 100 g

    1.27 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,17 €/kg

  • Sušių ryžiai RIMI PLANET, 400 g
    1
    15 €
    2,87 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sušių ryžiai RIMI PLANET, 400 g

    1.66 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,15 €/kg

  • Traškios salotos su vištiena, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškios salotos su vištiena, 240 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,46 €/kg

  • Vytintos jautienos juostelės BRIZ, a. r., 50g

    Vytintos jautienos juostelės BRIZ, a. r., 50g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,80 €/kg

  • Ekol. KALAMATA alyv. SALLING EKO, 290/180 g
    Ekologiškas

    Ekol. KALAMATA alyv. SALLING EKO, 290/180 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,61 €/kg

  • Vaisių rieš. batonėlis NAKD S. CARAMEL, 4x35g

    Vaisių rieš. batonėlis NAKD S. CARAMEL, 4x35g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Datulių ir žem. rieš. batonėlis NAKD, 4 x 35g

    Datulių ir žem. rieš. batonėlis NAKD, 4 x 35g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Braškių skonio lazdelė FRUITFUNK, 20 g

    Braškių skonio lazdelė FRUITFUNK, 20 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,50 €/kg

  • Pl.šak.daž.L'OREAL MAGIC RETOUCH D.BLOND,75ml
    7
    49 €
    99,87 €/l

    Pl.šak.daž.L'OREAL MAGIC RETOUCH D.BLOND,75ml

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 143,87 €/l

  • Pl.šak.daž.L'OREAL MAGIC RETOUCH BLACK, 75 ml
    7
    49 €
    99,87 €/l

    Pl.šak.daž.L'OREAL MAGIC RETOUCH BLACK, 75 ml

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 143,87 €/l

  • Karštai rūkytas didysis jūrų ešerys, 1kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkytas didysis jūrų ešerys, 1kg

    14.39 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,39 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Eko. gaz. arbatos gėrimas VITALITY
    Ekologiškas

    Eko. gaz. arbatos gėrimas VITALITY

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,67 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūris CANTOREL Brie, 1kg

    Sūris CANTOREL Brie, 1kg

    17.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 17,79 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.25 kg 0.25kg

  • Kefyro gėrimas su mang. pas. AMFORA,1,8%,500g
    Be glitimo Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Kefyro gėrimas su mang. pas. AMFORA,1,8%,500g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,90 €/kg

  • GINTARINIAI makaronai, rageliai, 400 g
    0
    78 €
    1,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    GINTARINIAI makaronai, rageliai, 400 g

    0.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/kg

  • Brendis ALITA Classic VSOP, 38 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Brendis ALITA Classic VSOP, 38 %, 0,5 l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,98 €/l

  • Syoss Color 4_15 PADŪMAVĘS CHROMAS
    5
    79 €
    5,79 €/vnt.

    Syoss Color 4_15 PADŪMAVĘS CHROMAS

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

  • Plaukų dažai SYOSS COLOR, spalva 7-5
    5
    79 €
    5,79 €/vnt.

    Plaukų dažai SYOSS COLOR, spalva 7-5

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

Filtrai

Filtrai