Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Traški granola su miško uogomis AXA, 330 g
    1
    99 €
    6,03 €/kg

    Traški granola su miško uogomis AXA, 330 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,15 €/kg

  • Šaldyta pica FELICIANA SPECIALE, 335 g

    Šaldyta pica FELICIANA SPECIALE, 335 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,01 €/kg

  • Avižinė košė su mėlynėmis MALSENA, 45 g
    0
    48 €
    10,67 €/kg

    Avižinė košė su mėlynėmis MALSENA, 45 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Skalbimo priemonė FROSCH ALOE VERA, 1,5 l

    Skalbimo priemonė FROSCH ALOE VERA, 1,5 l

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Plėšomos bandelės BRIOCHE su sviestu, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plėšomos bandelės BRIOCHE su sviestu, 400 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,72 €/kg

  • Vanilės sk. avižų gėrimas ODDLYGOOD UAT, 1 l
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Vanilės sk. avižų gėrimas ODDLYGOOD UAT, 1 l

    2.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,39 €

    Kaina už vienetą: 2,69 €/l

  • Valg. ledai su sūd. karam. RIMI, 500ml / 310g
    3
    99 €
    12,87 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Valg. ledai su sūd. karam. RIMI, 500ml / 310g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,10 €/kg

  • Vanilin. valg. ledai KRIU KRIU, 120 ml / 71g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilin. valg. ledai KRIU KRIU, 120 ml / 71g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Valymo gelis tualetui THE PINK STUFF, 750 ml

    Valymo gelis tualetui THE PINK STUFF, 750 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,32 €/l

  • Citr. avižiniai saus. THE BEGINNINGS, 80 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Citr. avižiniai saus. THE BEGINNINGS, 80 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,38 €/kg

  • Vegan. gr. sk. baltym. trašk. POPCROP, 60 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Vegan. gr. sk. baltym. trašk. POPCROP, 60 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,83 €/kg

  • Leng. gaz. st. van. AKVILĖ su uog. ar. 0,6 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Leng. gaz. st. van. AKVILĖ su uog. ar. 0,6 l

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,08 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Braškių uogienė RIMI SMART, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Braškių uogienė RIMI SMART, 300 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,50 €/kg

  • Juodųjų serbentų uogienė RIMI SMART, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Juodųjų serbentų uogienė RIMI SMART, 300 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Gouda sūrio užkandis FINGIES, 250 g

    Gouda sūrio užkandis FINGIES, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Virtos pien. dešrel. VP BE ANTIBIOTIKŲ, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos pien. dešrel. VP BE ANTIBIOTIKŲ, 250 g

    2.09 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 8,36 €/kg

  • Vanduo su sald. OSHEE ZERO su vitam., 555 ml

    Vanduo su sald. OSHEE ZERO su vitam., 555 ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,23 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šaldytos avietės šokolade BOUJEE, 140 g
    3
    99 €
    28,50 €/kg

    Šaldytos avietės šokolade BOUJEE, 140 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Sausainiai SELGA su šok. sk. kremo įd. 205 g
    1
    89 €
    9,22 €/kg

    Sausainiai SELGA su šok. sk. kremo įd. 205 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,66 €/kg

  • Dantų siūlas su krapšt. SALLING FRI, 32 vnt.

    Dantų siūlas su krapšt. SALLING FRI, 32 vnt.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,05 €/vnt.

Filtrai

Filtrai