Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ind. nuosėd. valikl. FINISH DISHWASHER, 3vnt.
    5
    99 €
    2,00 €/vnt.

    Ind. nuosėd. valikl. FINISH DISHWASHER, 3vnt.

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,66 €/vnt.

  • Nefiltruotas alus LEGENDA, 5,8 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nefiltruotas alus LEGENDA, 5,8 %, 1 l

    4.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,35 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Raudonas sausas vynas PRIMITIVO PUGLIA, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Raudonas sausas vynas PRIMITIVO PUGLIA, 0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Skrudintos moliūgų sėklos BOSO, 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Skrudintos moliūgų sėklos BOSO, 150g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,27 €/kg

  • Olandiškas avių pieno sūris SHEEP FARM, 100 g

    Olandiškas avių pieno sūris SHEEP FARM, 100 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,90 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA DELICAT, 4 x 100g

    Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA DELICAT, 4 x 100g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,12 €/kg

  • Kokosų gėrim. be cukr. su kalciu VALSOIA, 1 l
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Kokosų gėrim. be cukr. su kalciu VALSOIA, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

  • Šarm.baterijos ENERGIZER Power Alk AAA, 8vnt
    4
    19 €
    0,52 €/vnt.

    Šarm.baterijos ENERGIZER Power Alk AAA, 8vnt

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,87 €/vnt.

  • Viščiukų broilerių kaklai K. PAUKŠTYNAS, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viščiukų broilerių kaklai K. PAUKŠTYNAS, 400g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,22 €/kg

  • Varškės sūris VIKIS, 13 % rieb., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sūris VIKIS, 13 % rieb., 1 kg

    11.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.27 kg 0.27kg

  • Desertas Nykštukas, 200 g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Desertas Nykštukas, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Raudonosios pupelės SKANĖJA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Raudonosios pupelės SKANĖJA, 500 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Ryžių trapučiai su av.gl.USTUKIŲ MALŪNAS, 90g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ryžių trapučiai su av.gl.USTUKIŲ MALŪNAS, 90g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Ryžių trapučiai RIMI su pien. šokoladu, 100g
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Ryžių trapučiai RIMI su pien. šokoladu, 100g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,90 €/kg

  • Džiūvėsėliai su paprika CITY TASTE, 350g
    Pagaminta Lietuvoje

    Džiūvėsėliai su paprika CITY TASTE, 350g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,69 €/kg

  • Plastikinis vokas CENTRUM, A4, 0,16 mm

    Plastikinis vokas CENTRUM, A4, 0,16 mm

    0.64 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,64 €/vnt.

  • Želė saldainiai HARIBO PICO BALLA, 160 g
    1
    65 €
    10,31 €/kg
    Tinka veganams

    Želė saldainiai HARIBO PICO BALLA, 160 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,44 €/kg

  • Vais. guminukai LOKIAI BROLIŲ MEDUS, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. guminukai LOKIAI BROLIŲ MEDUS, 100 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,90 €/kg

  • Atšald.marinuotos auksaspalvės dorados, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšald.marinuotos auksaspalvės dorados, 1 kg

    14.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Korėjietiški burokėliai 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Korėjietiški burokėliai 400g

    1.19 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,69 €

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

Filtrai

Filtrai