Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Degtinė DANZKA VODKA, 40 %, 0,7 l

    Degtinė DANZKA VODKA, 40 %, 0,7 l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,56 €/l

  • Kiet.sūris DŽIUGAS 36 mėn.GOURMET, 1kg
    Be glitimo Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet.sūris DŽIUGAS 36 mėn.GOURMET, 1kg

    26.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 26,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Šviež. ančiukų skrandukai LAPINO PUOTA, 500 g

    Šviež. ančiukų skrandukai LAPINO PUOTA, 500 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Jogurtas su braškėmis BIFI ACTIVE, 2 %, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su braškėmis BIFI ACTIVE, 2 %, 200 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,95 €/kg

  • Auks.vištienos prieskoniai VEGETA NATUR, 20g

    Auks.vištienos prieskoniai VEGETA NATUR, 20g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,50 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA CREMA E AROMA, 1 kg
    17
    99 €
    17,99 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA CREMA E AROMA, 1 kg

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/kg

  • Paakių kremas L'OREAL REVITALIFT LASER,15ml

    Paakių kremas L'OREAL REVITALIFT LASER,15ml

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1532,67 €/l

  • Koldūnai su kiauliena SKONIO TRADICIJA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Koldūnai su kiauliena SKONIO TRADICIJA, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Raud. vynas CASILLERO DEL DIABLO, 0,75 l
    Pagaminta Čilė

    Raud. vynas CASILLERO DEL DIABLO, 0,75 l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,65 €/l

  • Likeris BAILEYS IRISH CREAM, 17 %, 0,7 l
    Savam Barui

    Likeris BAILEYS IRISH CREAM, 17 %, 0,7 l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,56 €/l

  • Norm.pl. šampūnas GARNIER FRUCTIS 2IN1, 400ml
    5
    09 €
    12,72 €/l

    Norm.pl. šampūnas GARNIER FRUCTIS 2IN1, 400ml

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,47 €/l

  • Pl.šamp., GARNIER FRUCTIS COLOR RESIST, 400ml
    5
    09 €
    12,72 €/l

    Pl.šamp., GARNIER FRUCTIS COLOR RESIST, 400ml

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,47 €/l

  • Alus KALNAPILIS ORIGINAL, 5 %, 6 X 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus KALNAPILIS ORIGINAL, 5 %, 6 X 0,5 l

    8.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,90 €/l

    Užstatas už tarą: 0,60 €

  • Avių pieno sūris TIERNO VEGA MANCHA,55%,220g

    Avių pieno sūris TIERNO VEGA MANCHA,55%,220g

    6.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,68 €/kg

  • Vyt. dešrelės SKONIO KALVĖ VIKIS, a. r., 190g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. dešrelės SKONIO KALVĖ VIKIS, a. r., 190g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,37 €/kg

  • Put.pus.saldus granatų vynas ARMENIAN, 0,75l
    Pagaminta Armėnijoje

    Put.pus.saldus granatų vynas ARMENIAN, 0,75l

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,72 €/l

  • Drėkin.dieninis kremas Hyaluron SPF 20
    7
    64 €
    152,80 €/l

    Drėkin.dieninis kremas Hyaluron SPF 20

    12.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 255,80 €/l

  • Vaisių kokteilis GRANINI BLUE, 250ml

    Vaisių kokteilis GRANINI BLUE, 250ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Nealkoholinis alus DESPERADOS VIRGIN 0,33 l

    Nealkoholinis alus DESPERADOS VIRGIN 0,33 l

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,61 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Guminukai RED BAND Sours Bears, 100g

    Guminukai RED BAND Sours Bears, 100g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

Filtrai

Filtrai