Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Glaist. ban. plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 58g
    Pagaminta Lietuvoje

    Glaist. ban. plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 58g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,13 €/l

  • Voveraičių sk. trašk. LAY'S OVEN BAKED, 180 g

    Voveraičių sk. trašk. LAY'S OVEN BAKED, 180 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,94 €/kg

  • Pomidorų padažas RIMI CLASSIC, 400 g

    Pomidorų padažas RIMI CLASSIC, 400 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/kg

  • Keptuvė FISKARS, 28 cm, keraminė, AW26
    19
    99 €
    19,99 €/vnt.

    Keptuvė FISKARS, 28 cm, keraminė, AW26

    39.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,99 €/vnt.

  • Br. sm. jaut.kebabai FEEL THE BEEF, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Br. sm. jaut.kebabai FEEL THE BEEF, 500g

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,98 €/kg

  • Vafliai su kokos., migdol. įd. ROSHEN, 216 g

    Vafliai su kokos., migdol. įd. ROSHEN, 216 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,75 €/kg

  • Kakav. sausain. su vanil. sk. įd. OREO, 160 g
    2
    09 €
    13,06 €/kg

    Kakav. sausain. su vanil. sk. įd. OREO, 160 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,69 €/kg

  • Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA, 0,85 l

    Gaz. gaiv. gėrimas COCA-COLA, 0,85 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Plaukų šamp. ELSEVE HYALURON PLUMP, 250 ml
    3
    69 €
    14,76 €/l

    Plaukų šamp. ELSEVE HYALURON PLUMP, 250 ml

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,56 €/l

  • Vanilin. valg. ledai KRIU KRIU, 120 ml / 71g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilin. valg. ledai KRIU KRIU, 120 ml / 71g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Ekologiški JASMINE ryžiai BUDGET, 1 kg
    3
    19 €
    3,19 €/kg
    Ekologiškas

    Ekologiški JASMINE ryžiai BUDGET, 1 kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Skalbiklis balt. skalb. SALLING FRI, 750 ml

    Skalbiklis balt. skalb. SALLING FRI, 750 ml

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,52 €/l

  • Gaivusis gėrimas POMEGRANATE SUN365, 750 ml
    4
    79 €
    6,39 €/l

    Gaivusis gėrimas POMEGRANATE SUN365, 750 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virtos pien. dešrel. VP BE ANTIBIOTIKŲ, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos pien. dešrel. VP BE ANTIBIOTIKŲ, 250 g

    2.09 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 8,36 €/kg

  • Mangų ir pasifl. sk. jogurtas VILVI, 2%, 750g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mangų ir pasifl. sk. jogurtas VILVI, 2%, 750g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,52 €/kg

  • Šaldytos avietės šokolade BOUJEE, 140 g
    3
    99 €
    28,50 €/kg

    Šaldytos avietės šokolade BOUJEE, 140 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Atšaldyti kiaulienos šonkauliai, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldyti kiaulienos šonkauliai, 1 kg

    5.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Makaronai vermišeliai PASAKA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai vermišeliai PASAKA, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

  • Valgomieji ledai TWISTER FREEZE, 70 ml / 72 g

    Valgomieji ledai TWISTER FREEZE, 70 ml / 72 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,14 €/kg

  • Ekol. tortilijų traškučiai SALLING EKO, 125 g
    Ekologiškas

    Ekol. tortilijų traškučiai SALLING EKO, 125 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,52 €/kg

Filtrai

Filtrai