Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vafl. vamzdeliai RIMI su vanilės įdaru, 280 g

    Vafl. vamzdeliai RIMI su vanilės įdaru, 280 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,68 €/kg

  • Viščiukų broilerių kaklai K. PAUKŠTYNAS, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viščiukų broilerių kaklai K. PAUKŠTYNAS, 400g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,22 €/kg

  • Įv. vaisių sulčių gėrimas ELMENHORSTER, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Įv. vaisių sulčių gėrimas ELMENHORSTER, 1 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/l

  • Figūrinės bulvių lazd. RIMI SMART,2,5kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Figūrinės bulvių lazd. RIMI SMART,2,5kg

    4.48 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/kg

  • Druska apibarstyti krekeriai SNACKLINE, 250 g

    Druska apibarstyti krekeriai SNACKLINE, 250 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Krapų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg
    Tinka veganams

    Krapų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,85 €/kg

  • Ekol. greit. paruoš. aviž. dribs. AUGA, 500 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. greit. paruoš. aviž. dribs. AUGA, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Kepta duona su kietuoju sūriu PREMIUM, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepta duona su kietuoju sūriu PREMIUM, 300 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Spraginti kukurūzai su sūriu MR. CHECK, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Spraginti kukurūzai su sūriu MR. CHECK, 150 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,93 €/kg

  • Batonėlis THE BEGINNINGS BROWNIE, 40 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Batonėlis THE BEGINNINGS BROWNIE, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Vais. guminukai LOKIAI BROLIŲ MEDUS, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. guminukai LOKIAI BROLIŲ MEDUS, 100 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,90 €/kg

  • Maskarponės pyragas SŪRI KARAMELĖ, 165 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Maskarponės pyragas SŪRI KARAMELĖ, 165 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Pusk. ferm. sūris MASDAMAS, 45 % rieb., 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pusk. ferm. sūris MASDAMAS, 45 % rieb., 150 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,60 €/kg

  • Atšald.marinuotos auksaspalvės dorados, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšald.marinuotos auksaspalvės dorados, 1 kg

    14.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Šokoladinis batonėlis BOUNTY, 5 x 57 g

    Šokoladinis batonėlis BOUNTY, 5 x 57 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,51 €/kg

  • Prancūz. pelėsinis BRIE sūris DELI Q, 150 g

    Prancūz. pelėsinis BRIE sūris DELI Q, 150 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,27 €/kg

  • S. marin. kiaul. šon. kepsn. BIOVELA, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    S. marin. kiaul. šon. kepsn. BIOVELA, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Sūris PARMIGIANO REGGIANO, 32 %, 100 g

    Sūris PARMIGIANO REGGIANO, 32 %, 100 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Mask. sk. valg. ledai su br. RIMI, 120 ml/70g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Mask. sk. valg. ledai su br. RIMI, 120 ml/70g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,71 €/kg

  • Saldainiai GAIDELIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai GAIDELIS, 1 kg

    9.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

Filtrai

Filtrai