Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • SUSLAVIČIAUS padažas su alyv. aliejumi, 320g
    1
    49 €
    4,66 €/kg

    SUSLAVIČIAUS padažas su alyv. aliejumi, 320g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,84 €/kg

  • Virta TRADICINĖ DAKTARIŠKA dešra, a.r., 600g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta TRADICINĖ DAKTARIŠKA dešra, a.r., 600g

    3.09 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,99 €

    Kaina už vienetą: 5,15 €/kg

  • Ekolog. mangų tyrelė PONN, nuo 4 mėn, 100 g
    Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ekolog. mangų tyrelė PONN, nuo 4 mėn, 100 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,50 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS padažas salotoms PESTO, 315 g
    1
    39 €
    4,41 €/kg

    SUSLAVIČIAUS padažas salotoms PESTO, 315 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,32 €/kg

  • Plaukų balzamas GLISS OIL NUTRITIVE, 200 ml

    Plaukų balzamas GLISS OIL NUTRITIVE, 200 ml

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,95 €/l

  • Pl. šamp. GLISS ULTIMATE REPAIR, 250 ml

    Pl. šamp. GLISS ULTIMATE REPAIR, 250 ml

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,76 €/l

  • Gaz.put.arom. vyno gėr. COLIBRI SPRITZ, 0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz.put.arom. vyno gėr. COLIBRI SPRITZ, 0,75l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/l

  • Varškės kremas su aviet., VALIO, 0,3 %, 200g

    Varškės kremas su aviet., VALIO, 0,3 %, 200g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,25 €/kg

  • Ananasų ir kokosų glotnutis SUN365, 250ml
    Rinkis sveikiau

    Ananasų ir kokosų glotnutis SUN365, 250ml

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,49 €

    Kaina už vienetą: 7,96 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Mišinys bulviniams blynams MALSENA, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys bulviniams blynams MALSENA, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Virtos pien. SAMSONO dešrelės, a. r., 620 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos pien. SAMSONO dešrelės, a. r., 620 g

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,56 €/kg

  • Burnos skal. skystis LISTERINE ZERO, 500ml

    Burnos skal. skystis LISTERINE ZERO, 500ml

    8.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,78 €/l

  • Užkandis katėms FELIX PARTY MIX Ocean Mix 60g

    Užkandis katėms FELIX PARTY MIX Ocean Mix 60g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,17 €/kg

  • Raud.vynas TELIANI VALLEY KINDZM.,12%,0,75l
    Pagaminta Gruzijoje

    Raud.vynas TELIANI VALLEY KINDZM.,12%,0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Sidras REKORDERLIG STRAWB.-LIME,  0,5l but.

    Sidras REKORDERLIG STRAWB.-LIME, 0,5l but.

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūris be lakt. ATLEET LIGHT, 19% rieb., 200g
    Rinkis sveikiau Be laktozės

    Sūris be lakt. ATLEET LIGHT, 19% rieb., 200g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Sald., PERGALĖ SOSTINĖS CREAM & LIQUEUR, 380g
    8
    81 €
    23,18 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sald., PERGALĖ SOSTINĖS CREAM & LIQUEUR, 380g

    12.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,39 €/kg

  • Gaz. gaiv. gėrimas FANTA ORANGE ZERO, 1,5 l
    Be cukraus
    Gera kaina kasdien

    Gaz. gaiv. gėrimas FANTA ORANGE ZERO, 1,5 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Hig. pak. ALWAYS PLATINUM SUPER DUO+,14vnt.

    Hig. pak. ALWAYS PLATINUM SUPER DUO+,14vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,36 €/vnt.

  • SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

Filtrai

Filtrai