Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Burnos skal. skystis LISTERINE ZERO, 500ml

    Burnos skal. skystis LISTERINE ZERO, 500ml

    8.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,78 €/l

  • Užkandis katėms FELIX PARTY MIX Ocean Mix 60g

    Užkandis katėms FELIX PARTY MIX Ocean Mix 60g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,17 €/kg

  • Raud.vynas TELIANI VALLEY KINDZM.,12%,0,75l
    Pagaminta Gruzijoje

    Raud.vynas TELIANI VALLEY KINDZM.,12%,0,75l

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,32 €/l

  • Sidras REKORDERLIG STRAWB.-LIME,  0,5l but.

    Sidras REKORDERLIG STRAWB.-LIME, 0,5l but.

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūris be lakt. ATLEET LIGHT, 19% rieb., 200g
    Rinkis sveikiau Be laktozės

    Sūris be lakt. ATLEET LIGHT, 19% rieb., 200g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Sald., PERGALĖ SOSTINĖS CREAM & LIQUEUR, 380g
    8
    81 €
    23,18 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sald., PERGALĖ SOSTINĖS CREAM & LIQUEUR, 380g

    12.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,39 €/kg

  • Gaz. gaiv. gėrimas FANTA ORANGE ZERO, 1,5 l
    Be cukraus
    Gera kaina kasdien

    Gaz. gaiv. gėrimas FANTA ORANGE ZERO, 1,5 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Hig. pak. ALWAYS PLATINUM SUPER DUO+,14vnt.

    Hig. pak. ALWAYS PLATINUM SUPER DUO+,14vnt.

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,36 €/vnt.

  • SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 300 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,97 €/kg

  • Vafl. vamzdeliai RIMI su vanilės įdaru, 280 g

    Vafl. vamzdeliai RIMI su vanilės įdaru, 280 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,68 €/kg

  • Viščiukų broilerių kaklai K. PAUKŠTYNAS, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viščiukų broilerių kaklai K. PAUKŠTYNAS, 400g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,22 €/kg

  • Įv. vaisių sulčių gėrimas ELMENHORSTER, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Įv. vaisių sulčių gėrimas ELMENHORSTER, 1 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/l

  • Figūrinės bulvių lazd. RIMI SMART,2,5kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Figūrinės bulvių lazd. RIMI SMART,2,5kg

    4.48 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,79 €/kg

  • Druska apibarstyti krekeriai SNACKLINE, 250 g

    Druska apibarstyti krekeriai SNACKLINE, 250 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Krapų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg
    Tinka veganams

    Krapų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,85 €/kg

  • Ekol. greit. paruoš. aviž. dribs. AUGA, 500 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. greit. paruoš. aviž. dribs. AUGA, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Kepta duona su kietuoju sūriu PREMIUM, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepta duona su kietuoju sūriu PREMIUM, 300 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Spraginti kukurūzai su sūriu MR. CHECK, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Spraginti kukurūzai su sūriu MR. CHECK, 150 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,93 €/kg

  • Batonėlis THE BEGINNINGS BROWNIE, 40 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Batonėlis THE BEGINNINGS BROWNIE, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Vais. guminukai LOKIAI BROLIŲ MEDUS, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. guminukai LOKIAI BROLIŲ MEDUS, 100 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,90 €/kg

Filtrai

Filtrai