Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Tamsusis alus KANAPINIS, 5,3 %, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Tamsusis alus KANAPINIS, 5,3 %, 1 l

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,19 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Koldūnai su kiauliena SKONIO TRADICIJA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Koldūnai su kiauliena SKONIO TRADICIJA, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Pjaustyta kiaulienos šoninė be kaulo, fas.

    Pjaustyta kiaulienos šoninė be kaulo, fas.

    9.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 9,49 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Koldūnai su bried. įd. SKONIO TRADICIJA, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Koldūnai su bried. įd. SKONIO TRADICIJA, 400g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Pl.šak.daž.L'OREAL MAGIC RETOUCH BROWN,75ml
    7
    49 €
    99,87 €/l

    Pl.šak.daž.L'OREAL MAGIC RETOUCH BROWN,75ml

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 143,87 €/l

  • Ekologiški žalieji žirneliai GLOBUS, 330 g
    Ekologiškas

    Ekologiški žalieji žirneliai GLOBUS, 330 g

    3.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,00 €/kg

  • Tortas ŠAKOČIŲ, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Tortas ŠAKOČIŲ, 1 kg

    18.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 18,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.3 kg 1.3kg

  • Skustuvas MACH3 + 2 galv.

    Skustuvas MACH3 + 2 galv.

    11.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,49 €/vnt.

  • Tuno paštetas su alyvuogėmis CALVO, 150 g
    2
    99 €
    19,93 €/kg

    Tuno paštetas su alyvuogėmis CALVO, 150 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,60 €/kg

  • Šampūnas ir kūno praus. WELEDA 200ml

    Šampūnas ir kūno praus. WELEDA 200ml

    12.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,95 €/l

  • Saldainiai RED BAND SWEDISH FISH, 100 g

    Saldainiai RED BAND SWEDISH FISH, 100 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Alus KALNAPILIS Pilsner, 4,6 %, 0,568 l sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus KALNAPILIS Pilsner, 4,6 %, 0,568 l sk.

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Nealk. alus CLAUSTHALER GRAPEFRUIT, 0,33 l

    Nealk. alus CLAUSTHALER GRAPEFRUIT, 0,33 l

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vaisių kokteilis GRANINI BLUE, 250ml

    Vaisių kokteilis GRANINI BLUE, 250ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Virta dešra PUSRYTINĖ, II r., 800 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta dešra PUSRYTINĖ, II r., 800 g

    1.79 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,59 €

    Kaina už vienetą: 2,24 €/kg

  • Hig.pak.ALWAYS USP, 32 vnt.

    Hig.pak.ALWAYS USP, 32 vnt.

    8.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,26 €/vnt.

  • Romas CAPTAIN MORGAN BLACK SPICED, 40%, 0,7 l

    Romas CAPTAIN MORGAN BLACK SPICED, 40%, 0,7 l

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,13 €/l

  • Aitr.papr., bruk.-kriauš. padažas BUG'AS,170g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aitr.papr., bruk.-kriauš. padažas BUG'AS,170g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,24 €/kg

  • Plaukų dažai SYOSS COLOR, spalva 10-13
    5
    79 €
    5,79 €/vnt.

    Plaukų dažai SYOSS COLOR, spalva 10-13

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

  • Plaukų dažai SYOSS COLOR CREAM, Nr. 4-1
    5
    79 €
    5,79 €/vnt.

    Plaukų dažai SYOSS COLOR CREAM, Nr. 4-1

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,99 €/vnt.

Filtrai

Filtrai