Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Jogurtas su juod. serb., granola BAKOMA, 230g

    Jogurtas su juod. serb., granola BAKOMA, 230g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,65 €/kg

  • Šaltai rūkyta ČESNAKINĖ dešra, 230 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūkyta ČESNAKINĖ dešra, 230 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Nak.veid.krem.L'OREAL AGE SPECIALIST 65+,50ml

    Nak.veid.krem.L'OREAL AGE SPECIALIST 65+,50ml

    12.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 243,80 €/l

  • Pasukų varškė su vyšn.ban., GAMTOS, 2 %, 130g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Pasukų varškė su vyšn.ban., GAMTOS, 2 %, 130g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Saldainių rinkinys MERCI CRISPY ALMOND, 250g

    Saldainių rinkinys MERCI CRISPY ALMOND, 250g

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,16 €/kg

  • Šokolad. saldainių rinkinys MERCI RED, 250g

    Šokolad. saldainių rinkinys MERCI RED, 250g

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,16 €/kg

  • Miltinis mišinys milt. blynams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltinis mišinys milt. blynams MALSENA, 400 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Kart. sk. spiritinis gėrimas APEROL, 11 %, 1l
    Pagaminta Italijoje

    Kart. sk. spiritinis gėrimas APEROL, 11 %, 1l

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/l

  • Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE,Nr.10.21

    Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE,Nr.10.21

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,59 €/vnt.

  • Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE, Nr. 5

    Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE, Nr. 5

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,59 €/vnt.

  • Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE, Nr. 4

    Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE, Nr. 4

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,59 €/vnt.

  • Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE, Nr. 3

    Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE, Nr. 3

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,59 €/vnt.

  • Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE, Nr.6.41

    Plaukų dažai L'OREAL EXCELLENCE, Nr.6.41

    11.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,59 €/vnt.

  • Vonios valiklis RINGUVA, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Vonios valiklis RINGUVA, 500ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/l

  • K.r. KRIVIO ALKSNIO DŪMO dešrel., a.r., 590 g
    Pagaminta Lietuvoje

    K.r. KRIVIO ALKSNIO DŪMO dešrel., a.r., 590 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,85 €/kg

  • Spanguolių nektaras CIDO, 30 %, 1 l

    Spanguolių nektaras CIDO, 30 %, 1 l

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,89 €/l

  • Studentų maistas RIMI, 150g
    1
    99 €
    13,27 €/kg

    Studentų maistas RIMI, 150g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Vyt. kiaul.kumpis PROSCIUTTO CRUDO I.r.1kg

    Vyt. kiaul.kumpis PROSCIUTTO CRUDO I.r.1kg

    25.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Kiet.sūris DŽIUGAS 36 mėn.GOURMET, 1kg
    Be glitimo Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet.sūris DŽIUGAS 36 mėn.GOURMET, 1kg

    26.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 26,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Brendis TORRES 5, 38 %, 0,7 l

    Brendis TORRES 5, 38 %, 0,7 l

    18.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/l

Filtrai

Filtrai