Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Keptos mažosios bulvytės, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptos mažosios bulvytės, 1 kg

    7.19 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,19 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Maskarponės pyragas SŪRI KARAMELĖ, 165 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Maskarponės pyragas SŪRI KARAMELĖ, 165 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Žemaičių blynai, 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemaičių blynai, 260 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,58 €/kg

  • Arbūzų skonio kramtomoji guma FINI, 90g

    Arbūzų skonio kramtomoji guma FINI, 90g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Guminukai FINI PIRATŲ KAUKOLĖS, 90 g
    1
    19 €
    13,22 €/kg

    Guminukai FINI PIRATŲ KAUKOLĖS, 90 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Sūris be lakt. ATLEET LIGHT, 19% rieb., 200g
    Rinkis sveikiau Be laktozės

    Sūris be lakt. ATLEET LIGHT, 19% rieb., 200g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Nealk.b.pus.saus.p.v.FREIXENET LEGERO, 0,75l
    5
    99 €
    7,99 €/l

    Nealk.b.pus.saus.p.v.FREIXENET LEGERO, 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • V.vien.skus.WILKINSON EXTRA3 SENS,3+1vnt

    V.vien.skus.WILKINSON EXTRA3 SENS,3+1vnt

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Rūk.lyd.sūrių pr.su km.RAMBYNO, 45%, 250g.s.m
    Pagaminta Lietuvoje

    Rūk.lyd.sūrių pr.su km.RAMBYNO, 45%, 250g.s.m

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Pieno mišinys APTAMIL 3, 12 mėn, 200 ml

    Pieno mišinys APTAMIL 3, 12 mėn, 200 ml

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,95 €/l

  • Balt. arbata SELECTION BY RIMI MAO FENG, 60 g
    2
    99 €
    49,83 €/kg

    Balt. arbata SELECTION BY RIMI MAO FENG, 60 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,50 €/kg

  • Al.kokt.MIX CACTUS & GREEN, 4 %, 0,33 l but.
    Pagaminta Lietuvoje

    Al.kokt.MIX CACTUS & GREEN, 4 %, 0,33 l but.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,03 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kukurūzų užkandis su sūr. CHEESE BALLS, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų užkandis su sūr. CHEESE BALLS, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Tamsusis SENOJO VILNIAUS alus, 5,6 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Tamsusis SENOJO VILNIAUS alus, 5,6 %, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Rūgštus guminukai TROLLI KIRMINAI, 200 g

    Rūgštus guminukai TROLLI KIRMINAI, 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Plaukų dažai SYOSS OLEO INTENSE, Nr.8-05
    6
    29 €
    6,29 €/vnt.

    Plaukų dažai SYOSS OLEO INTENSE, Nr.8-05

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,49 €/vnt.

  • Tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO, 500 g
    7
    99 €
    24,58 €/kg

    Tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO, 500 g

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,28 €/kg

  • Alus RINKUŠKIAI PORTERIS, 6 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus RINKUŠKIAI PORTERIS, 6 %, 0,5 l

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Padažas FELIX Tūkstantis salų, 375g

    Padažas FELIX Tūkstantis salų, 375g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Kalifornijos tuno salotos CALVO, 150 g
    2
    19 €
    14,60 €/kg

    Kalifornijos tuno salotos CALVO, 150 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,60 €/kg

Filtrai

Filtrai