Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Glaist. ban. plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 58g
    Pagaminta Lietuvoje

    Glaist. ban. plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 58g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,13 €/l

  • Malta kava LAVAZZA QUALITA  ORO, 500 g
    9
    49 €
    18,98 €/kg

    Malta kava LAVAZZA QUALITA ORO, 500 g

    19.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,98 €/kg

  • Voveraičių, sūr. sk. traškuč. ESTRELLA, 170 g

    Voveraičių, sūr. sk. traškuč. ESTRELLA, 170 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Pica su sal. ir sūriais RIMI FROIA 340g
    Gera kaina kasdien

    Pica su sal. ir sūriais RIMI FROIA 340g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,79 €/kg

  • Žuvų filė kepsneliai VICI PREMIUM, 400 g
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą

    Žuvų filė kepsneliai VICI PREMIUM, 400 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,47 €/kg

  • Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g
    0
    69 €
    9,58 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Krekeriai GAIDELIS GRIETINĖ IR SVOGŪNAS, 72 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,75 €/kg

  • Plaukų šamp. ELSEVE HYALURON PLUMP, 250 ml
    3
    69 €
    14,76 €/l

    Plaukų šamp. ELSEVE HYALURON PLUMP, 250 ml

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,56 €/l

  • Ekol. trinta pomidorų sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    65 €
    4,12 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. trinta pomidorų sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Pica SUPREMA CALABRESE NDUJA, 520 g

    Pica SUPREMA CALABRESE NDUJA, 520 g

    6.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,06 €/kg

  • Garinti grikiai RIMI, 8 x 100 g
    1
    55 €
    1,94 €/kg

    Garinti grikiai RIMI, 8 x 100 g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,81 €/kg

  • Virt. pien. BIOVELOS dešrelės, a. r., 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virt. pien. BIOVELOS dešrelės, a. r., 260 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,50 €/kg

  • Pjaustytas sūris RIMI MOZZARELLA,  42%, 150 g

    Pjaustytas sūris RIMI MOZZARELLA, 42%, 150 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Šaldytos vyšnios be kauliukų RIMI, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Šaldytos vyšnios be kauliukų RIMI, 1 kg

    9.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,69 €/kg

  • Valgomieji ledai TWISTER FREEZE, 70 ml / 72 g

    Valgomieji ledai TWISTER FREEZE, 70 ml / 72 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,14 €/kg

  • Bulvių traškučiai NATURALS GARLIC&HERBS, 100g

    Bulvių traškučiai NATURALS GARLIC&HERBS, 100g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Tr. anak.-migdolų rieš. kremas Uldukas, 170 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tr. anak.-migdolų rieš. kremas Uldukas, 170 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,00 €/kg

  • Valg. ledai ICETOPIA MANGO, 100 ml / 50 g
    1
    35 €
    27,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Valg. ledai ICETOPIA MANGO, 100 ml / 50 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,80 €/kg

  • Kepta duona su kietuoju sūriu PREMIUM, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepta duona su kietuoju sūriu PREMIUM, 300 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Malta kava ILLY BRAZIL ARABICA, 250 g
    7
    29 €
    29,16 €/kg

    Malta kava ILLY BRAZIL ARABICA, 250 g

    13.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,96 €/kg

  • Šviesi plikyta PALANGOS duona LK, 390 g

    Šviesi plikyta PALANGOS duona LK, 390 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/kg

Filtrai

Filtrai