Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Makaronai česnak. krevetės sk. SUN YAN, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai česnak. krevetės sk. SUN YAN, 65 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,69 €/kg

  • Virta daktariška dešra KOKYBĖ, a. r., 600 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta daktariška dešra KOKYBĖ, a. r., 600 g

    3.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,99 €

    Kaina už vienetą: 6,65 €/kg

  • Duš.žel.GREEN FEEL'S ag.alav.ekstr.250ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Duš.žel.GREEN FEEL'S ag.alav.ekstr.250ml

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,80 €/l

  • Dantų šep.PARODONTAX COM.PROT.EXT.SOFT, 1vnt.
    3
    59 €
    3,59 €/vnt.

    Dantų šep.PARODONTAX COM.PROT.EXT.SOFT, 1vnt.

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,69 €/vnt.

  • Plaukų šampūnas GLISS BLOND PERFECTOR, 250 ml

    Plaukų šampūnas GLISS BLOND PERFECTOR, 250 ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,96 €/l

  • Sūdyta BAJORIŠKA silkių filė su grybais, 320g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyta BAJORIŠKA silkių filė su grybais, 320g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,22 €/kg

  • Troškinta elniena BALTIC WILD, 250g

    Troškinta elniena BALTIC WILD, 250g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/kg

  • Rudasis cukrus RIMI, 50 X 3 g, 150g

    Rudasis cukrus RIMI, 50 X 3 g, 150g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,00 €/kg

  • Al.kok.su greipfr.KALNAPILIS Lite, 4 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Al.kok.su greipfr.KALNAPILIS Lite, 4 %, 0,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Javainis juod. serbentų skonio MUSLI, 30 g

    Javainis juod. serbentų skonio MUSLI, 30 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,00 €/kg

  • Sausainiai SMĖLIO JUOSTA, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai SMĖLIO JUOSTA, 1 kg

    6.99 € už kg
    Įprasta kaina: 8,49 €

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Meduoliai ARBATINIAI JAVINĖ, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Meduoliai ARBATINIAI JAVINĖ, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Glaistyti saldainiai KROCK, 1 kg

    Glaistyti saldainiai KROCK, 1 kg

    8.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Druska apibarstyti krekeriai SNACKLINE, 250 g

    Druska apibarstyti krekeriai SNACKLINE, 250 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,60 €/kg

  • Ekol. greit. paruoš. aviž. dribs. AUGA, 500 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. greit. paruoš. aviž. dribs. AUGA, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Ledinukai ROSHEN LOLLIPOPS, 1 kg

    Ledinukai ROSHEN LOLLIPOPS, 1 kg

    5.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Šokoladinis batonėlis TWIX, 5 x 50 g

    Šokoladinis batonėlis TWIX, 5 x 50 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/kg

  • Vais. guminukai LOKIAI BROLIŲ MEDUS, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. guminukai LOKIAI BROLIŲ MEDUS, 100 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,90 €/kg

  • Čederio sūris DUBLIN DAIRY, tarkuotas, 150 g

    Čederio sūris DUBLIN DAIRY, tarkuotas, 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Mask. sk. valg. ledai su br. RIMI, 120 ml/70g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Mask. sk. valg. ledai su br. RIMI, 120 ml/70g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,71 €/kg

Filtrai

Filtrai