Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • VILKMERGĖS vyšnių alus KRIEK, 5 %, 0,41 l
    Pagaminta Lietuvoje

    VILKMERGĖS vyšnių alus KRIEK, 5 %, 0,41 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,12 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Makaronai su TERIYAKI priesk. pad. NISSIN,90g

    Makaronai su TERIYAKI priesk. pad. NISSIN,90g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,22 €/kg

  • Kapotas jautienos kumpis BIOVELA, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kapotas jautienos kumpis BIOVELA, 240 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Karšt. rūkytos MEDŽIOTOJŲ dešrelės RIMI, 350g

    Karšt. rūkytos MEDŽIOTOJŲ dešrelės RIMI, 350g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,54 €/kg

  • Tunas saulėgrąžų aliejuje SUN & SEA, 80 g

    Tunas saulėgrąžų aliejuje SUN & SEA, 80 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,63 €/kg

  • Valiklis Ajax Fdf Jasmin 1000ml

    Valiklis Ajax Fdf Jasmin 1000ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,79 €/vnt.

  • Slyvų nektaras RIMI, 1 l
    2
    25 €
    2,25 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Slyvų nektaras RIMI, 1 l

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,85 €/l

  • Švelnusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 1kg

    Švelnusis SUSLAVIČIAUS pomidorų kečupas, 1kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Nealk.r.s.vynas TORRES NATUREO SYRAH, 0,75l
    6
    49 €
    8,65 €/l

    Nealk.r.s.vynas TORRES NATUREO SYRAH, 0,75l

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Rudasis gabalinis cukrus DAN SUKKER, 500g

    Rudasis gabalinis cukrus DAN SUKKER, 500g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/kg

  • Aliejus JOHNSONS BEDTIME, 200 ml

    Aliejus JOHNSONS BEDTIME, 200 ml

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/l

  • Ypat.pomid. padažas KĖDAINIŲ KONSERVAI, 500g
    1
    59 €
    3,53 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Ypat.pomid. padažas KĖDAINIŲ KONSERVAI, 500g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,09 €/l

  • Retin. nakt. serumas L'OREAL PARIS, 30ml

    Retin. nakt. serumas L'OREAL PARIS, 30ml

    24.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 816,33 €/l

  • Rausvųjų lašišų paštetas RIO MARE, 100 g

    Rausvųjų lašišų paštetas RIO MARE, 100 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Sidras HENRY WESTONS, 8,2 %, 0,5 l

    Sidras HENRY WESTONS, 8,2 %, 0,5 l

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,78 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūris su spanguol. ILCHESTER, 42% rieb., 150g

    Sūris su spanguol. ILCHESTER, 42% rieb., 150g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • Žalioji arbata su ženš. citr. GURMAN'S, 90 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žalioji arbata su ženš. citr. GURMAN'S, 90 g

    1.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,56 €/kg

  • Negaz. mineralinis vanduo VITTEL SPORT, 750ml

    Negaz. mineralinis vanduo VITTEL SPORT, 750ml

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,12 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sauskelnės PAMPERS NIGHT PANTS VP, 4, 25 vnt.

    Sauskelnės PAMPERS NIGHT PANTS VP, 4, 25 vnt.

    13.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Intymios higienos prausiklis LACTACYD, 200ml

    Intymios higienos prausiklis LACTACYD, 200ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,95 €/l

Filtrai

Filtrai