Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Raudonieji lęšiai su luobele RIMI, 400 g

    Raudonieji lęšiai su luobele RIMI, 400 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,37 €/kg

  • Krekeriai SELGA NATURE su kvieč. sėl., 200 g
    1
    79 €
    8,95 €/kg

    Krekeriai SELGA NATURE su kvieč. sėl., 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Beluga lęšiai RIMI PLANET, 400 g
    2
    39 €
    5,97 €/kg

    Beluga lęšiai RIMI PLANET, 400 g

    3.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,62 €/kg

  • Tamsi duona RIMI FREE FROM, pjaustyta, 250 g
    Tinka veganams Be glitimo Be laktozės

    Tamsi duona RIMI FREE FROM, pjaustyta, 250 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/kg

  • Darž. mišinys ukrain. barščiams BAUER, 400 g

    Darž. mišinys ukrain. barščiams BAUER, 400 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

  • Riestainiai KASDIENINIAI JAVINĖ, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Riestainiai KASDIENINIAI JAVINĖ, 300 g

    1.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 4,63 €/kg

  • Sūd. atl. lašišų filė ZIGMAS KAKĖ MAKĖ, 100 g
    2
    79 €
    27,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūd. atl. lašišų filė ZIGMAS KAKĖ MAKĖ, 100 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Vanilės skonio zefyrai POESIA, 505 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilės skonio zefyrai POESIA, 505 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,92 €/kg

  • Ekol. glotn. su ob., slyv. SALLING EKO, 90 g
    0
    79 €
    8,78 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. glotn. su ob., slyv. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Visų grūdo dalių kviet. makar. SALLING, 250 g
    0
    79 €
    3,16 €/kg

    Visų grūdo dalių kviet. makar. SALLING, 250 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • Ekol. juod. šokoladas 70 % SALLING EKO, 100 g
    Ekologiškas

    Ekol. juod. šokoladas 70 % SALLING EKO, 100 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Saldainiai GAIDELIS / KAR KAR, 1 kg
    7
    69 €
    7,69 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai GAIDELIS / KAR KAR, 1 kg

    10.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Energ. gėr. RED BULL PEACH EDITION, 0,25 l

    Energ. gėr. RED BULL PEACH EDITION, 0,25 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,76 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tepamas lydytas sūris RIMI SMART GAUDA, 150g
    Gera kaina kasdien

    Tepamas lydytas sūris RIMI SMART GAUDA, 150g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,60 €/kg

  • Gira RUGILĖ, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Gira RUGILĖ, 500ml

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Plaukų dažai L'OREAL CASTING CREME GLOSS 535

    Plaukų dažai L'OREAL CASTING CREME GLOSS 535

    12.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai L'OREAL CASTING CREME 323

    Plaukų dažai L'OREAL CASTING CREME 323

    12.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai L'OREAL CASTING CREME 513

    Plaukų dažai L'OREAL CASTING CREME 513

    12.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai L'OREAL CASTING CREME GLOSS 518

    Plaukų dažai L'OREAL CASTING CREME GLOSS 518

    12.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,29 €/vnt.

  • Plaukų dažai Casting šalta kašt. #4102

    Plaukų dažai Casting šalta kašt. #4102

    12.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,45 €/l

Filtrai

Filtrai