Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Saldainiai RAFFAELLO T4, 40g

    Saldainiai RAFFAELLO T4, 40g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,75 €/kg

  • Moliūgų sėklų aliejus ANIRA, 250ml
    Rinkis sveikiau

    Moliūgų sėklų aliejus ANIRA, 250ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/l

  • Džemas BRAŠKIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g
    2
    49 €
    7,55 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Džemas BRAŠKIŲ KĖDAINIŲ KONSERVAI, 330 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,88 €/kg

  • Indapl. valiklis SOMAT MACHINE CLEANER, 250ml

    Indapl. valiklis SOMAT MACHINE CLEANER, 250ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,96 €/l

  • Pynė su aviečių įdaru ir spanguolėmis, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pynė su aviečių įdaru ir spanguolėmis, 300 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Šalt. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šalt. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,56 €/kg

  • Datulių batonėlis su anak.ir burn. RIMI, 30 g
    0
    60 €
    20,00 €/kg
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Datulių batonėlis su anak.ir burn. RIMI, 30 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,00 €/kg

  • Gl. vanil.sk. tofu batonėlis TERE DEARY, 40g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Gl. vanil.sk. tofu batonėlis TERE DEARY, 40g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Varškės des. sūris su želė gab. MAGIJA,7%,1kg
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Varškės des. sūris su želė gab. MAGIJA,7%,1kg

    8.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 8,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Makaronai BARILLA SPAGETTINI, 1 kg

    Makaronai BARILLA SPAGETTINI, 1 kg

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,39 €/kg

  • Gazuotas gėrimas SP LIMONATA NATURALI, 330ml
    0
    99 €
    3,00 €/l

    Gazuotas gėrimas SP LIMONATA NATURALI, 330ml

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kaktusinės figos, 1kg
    Rinkis sveikiau

    Kaktusinės figos, 1kg

    3.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.1 kg 0.1kg

  • Glaz. tofu baton. su spang. TERE DEARY, 40 g

    Glaz. tofu baton. su spang. TERE DEARY, 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Prancūz. pelėsinis BRIE sūris DELI Q, 150 g

    Prancūz. pelėsinis BRIE sūris DELI Q, 150 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,27 €/kg

  • ŽEMAITIJOS kefyro kokt. su mang. 0,5 %, 450 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS kefyro kokt. su mang. 0,5 %, 450 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,31 €/kg

  • Smulki jūros druska CHALUPA FINA, 250 g

    Smulki jūros druska CHALUPA FINA, 250 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • Gruzdintos bandelės su grybų įdaru, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Gruzdintos bandelės su grybų įdaru, 1 kg

    11.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY su uog., 130g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Avižų desertas ODDLYGOOD DREAMY su uog., 130g

    1.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,75 €

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Žemės riešutų chalva RIMI su pistac., 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų chalva RIMI su pistac., 60 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,50 €/kg

  • Virt.plov. kempinės VIGO! PREMIUM, 10vnt

    Virt.plov. kempinės VIGO! PREMIUM, 10vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

Filtrai

Filtrai