0

RINKIS SVEIKIAU,
RINKIS BĖGTI!

„Rimi“ Vilniaus maratonas – jau rugsėjo 11 d.

„Rimi“ Vilniaus maratonas - tai didžiausia bėgimo šventė Lietuvoje, kurioje nuo jos atsiradimo 2012 m. jau dalyvavo daugiau kaip 100 000 bėgikų. Per dešimt veiklos metų renginys paskatino daugelį žmonių pamėgti fizinį aktyvumą ir reikšmingai prisidėjo prie kintančio visuomenės požiūrio į sveiką gyvenseną. 

Didžiausioje bėgimo šventėje Lietuvoje kviečiami dalyvauti visi – amžius ar lytis čia nėra svarbu. Visi „Rimi“ Vilniaus maratono dalyviai pagal savo individualų pasiruošimą gali rinktis net iš 5 skirtingų distancijų:

  • 42 km 195 m „Rimi“ maratonas 
  • 21 km 98 m pusmaratonis
  • manodaktaras.lt 10 km bėgimas
  • „Rinkis sveikiau“ 5 km bėgimas
  • Adventica  200 m vaikų bėgimas

REGISTRUOKIS Į „RIMI“ VILNIAUS MARATONĄ ČIA >>

RINKIS SVEIKIAU

Tikriausiai ne kartą bandei subalansuoti mitybą, pakeisti savo mitybos racioną, ieškoti tų, pačių geriausių maisto produktų. Tačiau, kai parduotuvių lentynos lūžta nuo daugybės prekių, pasirinkti sveikesnius produktus gali būti sudėtinga. Mes dirbame tam, kad palengvintume tavo dieną, todėl dabar ieškantys sveikesnių pasirinkimų, galės lengviau ir greičiau  pastebėti šiuos produktus. 

Skaityti plačiau >> 

Atsigaivink

„Rinkis sveikiau” ir pasiruošk savo bėgimui:

Daugiau pasiūlymų

Užkandžiai

RECEPTAI

Vištienos filė su kukurūzais ir rudaisiais ryžiais

Nežinote ką įdomaus galima pasigaminti iš vištienos?
Kviečiame išbandyti vištienos filė su kukurūzais ir rudaisiais ryžiais. Patiekalas, kurį nesunkiai pasigaminsite pagal pateiktą receptą. Jokių sudėtingų žingsnių.
Šį patiekalą pamėgs visi!

Skaityti ir įsidėti receptą į krepšelį

Viso grūdo kuskusas su keptomis daržovėmis

Kaip žinoma, maistas turi būti ne tik sveikas ir skanus, bet ir skaniai atrodyti. Viso grūdo kuskusas su keptomis daržovėmis – puiki kombinacija, kuri dera tarpusavyje. 
Gal laikas pabandyti ir pasidalinti šiuo receptu su kitais? 

Skaityti ir įsidėti receptą į krepšelį

Glotnutis su špinatais, avokadu, ananasu ir kiviais

Gardus, gaivus ir maistingas glotnutis su špinatais, avokadu, ananasu ir kiviais, kuris suteiks energijos visai dienai. Puikiai tinka tiek vasariškiems pusryčiams, tiek užkadžiui tarp valgymų. 

Skaityti ir įsidėti receptą į krepšelį

STRAIPSNIAI

Mano paskyra

Pradžia Pristatymas
0 EUR