0

DUK

Kur galima rasti receptus?

Visus receptus galima rasti čia: https://www.rimi.lt/receptai

Kuriuos receptus galėčiau pridėti tiesiai į savo krepšelį?

Visi receptai, kurie yra rimi.lt svetainėje gali būti įtraukti į jūsų krepšelį.

Kur galiu pamatyti savo mėgstamus receptus?

Prisijungus prie „Mano Rimi“ paskyros rimi.lt svetainėje arba savo profilio informacijoje e. parduotuvėje rimi.lt/e-parduotuve.

Jei man netinka produktai, kurie buvo priskirti prie recepto ingredientų?

Paspaudus mygtuką „Į krepšelį“, atsidaro papildomas langas su detalia informacija, koks konkretus produktas buvo priskirtas kiekvienam ingredientui. Šiame rodmenyje, produktus galite keisti kitais pasiūlytais. Jeigu visos pasiūlytos alternatyvos netinka, kitus produktus galite pasirinkti iš e. parduotuvės asortimento.

Žinau, kad produktui pritaikyta akcija, bet pridedant ingredientus rodoma įprasta kaina. Ar man bus pritaikyta nuolaida?

Tik dalis  akcijų  yra atvaizduojama ingredientų skiltyje. Galutinės  produktų  kainos  su nuolaidomis bus pritaikytos e. parduotuvės krepšelyje.

Į savo krepšelį įtraukiau „keptos antienos“ receptą, bet pačios anties negavau.

Taip gali nutikti, jeigu renkant jūsų krepšelį, prekės parduotuvėje nebus ar bus nepakankamas likutis. Jeigu savo krepšelyje pažymėjote varnele „keisti trūkstamas prekes panašiomis“ –  esant galimybei, mes parinksime Jums prekės pakaitalą.

Turiu kelis išsaugotus prekių krepšelius. Į kurį iš jų bus įtraukti recepto ingredientai?

Jie bus  įtraukti  į  jūsų  krepšelį, kuris tuo  metu yra aktyvus. Jei  norite receptą pridėti į kitą krepšelį – pirmiausia atidarykite išsaugotą krepšelį, tada pridėkite receptą.

Recepte įtraukta druska, bet nematau, kad būtų pridėta prie produktų krepšelyje?

Atkreipkite dėmesį į atsidariusio lango, su ingredientais ir jiems priskirtais produktais, apačioje esančią žinutę. Ten matysite ingredientų, kurių nepridėsime į krepšelį, sąrašą, nes greičiausiai tokius ingredientus kaip druska, pipirai, vanduo ar šaukštas aliejaus jūs rasite namuose. Jei visgi norėsite įsigyti, paprasčiausiai pridėkite į krepšelį kaip įprastą prekę.

Norėjau pridėti „skrudintos ėrienos“ receptą, bet nėra ėrienos kojos e. parduotuvėje.

 Gali būti, kad šios prekės nėra e. parduotuvės asortimente visai. Taip gali nutikti ir su specifiniais sezoniniais produktais, kurių galite nerasti ne sezono metu.

Mano paskyra

Pradžia Pristatymas
0 EUR