Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Šokoladinis batonėlis KNOPPERS NUTBAR, 200 g
    Новинка

    Šokoladinis batonėlis KNOPPERS NUTBAR, 200 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Šokolad. batonėlis KNOPPERS PEANUTBAR, 200 g
    Новинка

    Šokolad. batonėlis KNOPPERS PEANUTBAR, 200 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Šokolad. batonėlis KNOPPERS COCONUTBAR, 200 g
    Новинка

    Šokolad. batonėlis KNOPPERS COCONUTBAR, 200 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Migdolai baltame šokolade RIMI COLOR MIX,100g

    Migdolai baltame šokolade RIMI COLOR MIX,100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Migdolai pieniniame šokolade RIMI, 100 g

    Migdolai pieniniame šokolade RIMI, 100 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Šokoladu aplieti žemės riešutai M&M'S, 200g

    Šokoladu aplieti žemės riešutai M&M'S, 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Kokosų sk. dražė su kakav.,glaj., SKAWA, 70g

    Kokosų sk. dražė su kakav.,glaj., SKAWA, 70g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,29 €/кг

  • Vafliniai batonėliai KINDER BUENO MINI, 108g
    2
    99 €
    27,69 €/кг

    Vafliniai batonėliai KINDER BUENO MINI, 108g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 35,09 €/кг

  • Karamelė RIMI SMART MĖTA, 100 g
    Хорошая цена каждый день

    Karamelė RIMI SMART MĖTA, 100 g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,90 €/кг

  • Karamelė RIMI SMART JŪROS VĖŽELIAI, 100 g
    Хорошая цена каждый день

    Karamelė RIMI SMART JŪROS VĖŽELIAI, 100 g

    0.69 € за шт.

    Цена за единицу: 6,90 €/кг

  • Dražė RŪTA ŽARA, 100 g

    Dražė RŪTA ŽARA, 100 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 28,90 €/кг

  • Klasik. sk. saldainiai SKRIVERU GOTINA, 250 g

    Klasik. sk. saldainiai SKRIVERU GOTINA, 250 g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,56 €/кг

  • Pieninis šokoladas M&M'S trašk. glajuje, 200g

    Pieninis šokoladas M&M'S trašk. glajuje, 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Grietinin. saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 50g
    0
    63 €
    12,60 €/кг

    Grietinin. saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 50g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,80 €/кг

  • Saldainių asorti SKRIVERU GOTINA, 250 g

    Saldainių asorti SKRIVERU GOTINA, 250 g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 15,56 €/кг

  • Vaisių skonio pastilės PEZ su žaislu, 17 g
    "Без лактозы "

    Vaisių skonio pastilės PEZ su žaislu, 17 g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 228,82 €/кг

  • Saldainiai BON PARI ORIGINAL, 90g

    Saldainiai BON PARI ORIGINAL, 90g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 14,33 €/кг

  • Riešutų skonio dražė SKAWA, 70g

    Riešutų skonio dražė SKAWA, 70g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,29 €/кг

  • Pastilės PEZ, 34g
    "Без лактозы "

    Pastilės PEZ, 34g

    0.82 € за шт.

    Цена за единицу: 24,12 €/кг

  • Griet. sk. saldain. WERTHER'S ORIGINAL, 135g
    2
    05 €
    15,19 €/кг

    Griet. sk. saldain. WERTHER'S ORIGINAL, 135g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,19 €/кг

  • Dražė RŪTA EKSPRES, 100 g

    Dražė RŪTA EKSPRES, 100 g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 15,50 €/кг

  • Saldainiai RAFFAELLO T4, 40g

    Saldainiai RAFFAELLO T4, 40g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 38,75 €/кг

  • Saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 135 g
    2
    05 €
    15,19 €/кг

    Saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 135 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 19,19 €/кг

  • Pienin šokolado užkandukai SMASH, 100 g

    Pienin šokolado užkandukai SMASH, 100 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Grietininė dražė SKAWA, 70 g

    Grietininė dražė SKAWA, 70 g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 10,71 €/кг

  • Migdolai tamsiame šokolade LAIMA, 140 g

    Migdolai tamsiame šokolade LAIMA, 140 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 30,64 €/кг

  • Mėlynės juodajame šokolade LAIMA, 140 g

    Mėlynės juodajame šokolade LAIMA, 140 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 30,64 €/кг

  • Saldainiai ZOZOLE MUSSS APPLE & CHERRY, 75 g
    0
    63 €
    8,40 €/кг

    Saldainiai ZOZOLE MUSSS APPLE & CHERRY, 75 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,53 €/кг

  • Rutuliukai PRETZELS su jog. ir brašk., 120 g

    Rutuliukai PRETZELS su jog. ir brašk., 120 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,92 €/кг

  • Rutuliukai PRETZELS su karam. glaistu, 120 g

    Rutuliukai PRETZELS su karam. glaistu, 120 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 21,58 €/кг

  • Migdolai su balt.šokoladu ir kava RŪTA, 100 g

    Migdolai su balt.šokoladu ir kava RŪTA, 100 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 32,90 €/кг

  • Šok.sald.su traškiu ryžių įdaru M&M'S, 187 g

    Šok.sald.su traškiu ryžių įdaru M&M'S, 187 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 21,34 €/кг

  • Karam. migdolai su juod. serbent. RŪTA, 100 g

    Karam. migdolai su juod. serbent. RŪTA, 100 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Pieniškos karamelės RIMI, 100 g

    Pieniškos karamelės RIMI, 100 g

    0.67 € за шт.

    Цена за единицу: 6,70 €/кг

  • Šokoladinės monetos ONLY, 85 g

    Šokoladinės monetos ONLY, 85 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,18 €/кг

  • Saldainiai ZOZOLE ORANGE & LEMON, 75 g
    0
    63 €
    8,40 €/кг

    Saldainiai ZOZOLE ORANGE & LEMON, 75 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,53 €/кг

  • Saldainiai ZOZOLE MUSSS BUBBLE GUM, 75 g
    0
    63 €
    8,40 €/кг

    Saldainiai ZOZOLE MUSSS BUBBLE GUM, 75 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,53 €/кг

  • Karameliz. migdolai su avietėmis RŪTA, 100 g

    Karameliz. migdolai su avietėmis RŪTA, 100 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Dražė M&M'S PEANUT, 82 g

    Dražė M&M'S PEANUT, 82 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 26,71 €/кг

  • Saldainiai ZOZOLE MUSSS PAINTER BLUE, 75 g
    0
    71 €
    9,47 €/кг

    Saldainiai ZOZOLE MUSSS PAINTER BLUE, 75 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,87 €/кг

Фильтр

Фильтр