Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Šokoladinis batonėlis KNOPPERS NUTBAR, 200 g
    Новинка

    Šokoladinis batonėlis KNOPPERS NUTBAR, 200 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Šokolad. batonėlis KNOPPERS PEANUTBAR, 200 g
    Новинка

    Šokolad. batonėlis KNOPPERS PEANUTBAR, 200 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Šokolad. batonėlis KNOPPERS COCONUTBAR, 200 g
    Новинка

    Šokolad. batonėlis KNOPPERS COCONUTBAR, 200 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,95 €/кг

  • Vafliniai saldainiai LAZY COW, 1kg

    Vafliniai saldainiai LAZY COW, 1kg

    7.95 € за кг

    Цена за единицу: 7,95 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Saldainiai KORIVKA, 1kg

    Saldainiai KORIVKA, 1kg

    4.99 € за кг

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Avietinės vaisių juostelės VERI BERI, 50g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Для лучшей жизни

    Avietinės vaisių juostelės VERI BERI, 50g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,80 €/кг

  • Vaisių skonio želė JELLY, 1kg

    Vaisių skonio želė JELLY, 1kg

    5.29 € за кг

    Цена за единицу: 5,29 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Saldžios vyšninės juostelės VERI BERI, 50g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Saldžios vyšninės juostelės VERI BERI, 50g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,80 €/кг

  • Juodasis šokoladas 85 % kakav. SALLING, 100 g

    Juodasis šokoladas 85 % kakav. SALLING, 100 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 26,90 €/кг

  • Braškinės juostelės VERI BERI, 50g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Для лучшей жизни

    Braškinės juostelės VERI BERI, 50g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,80 €/кг

  • Juodasis šokoladas Poesia 100g
    Хорошая цена каждый день

    Juodasis šokoladas Poesia 100g

    0.55 € за шт.

    Цена за единицу: 5,50 €/кг

  • Saldainiai su žemės riešutais CANDY NUT, 1kg

    Saldainiai su žemės riešutais CANDY NUT, 1kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Želė saldainiai HARIBO (uogos), 100g
    0
    95 €
    9,50 €/кг

    Želė saldainiai HARIBO (uogos), 100g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 15,90 €/кг

  • Vaisinės mėlynių juostelės VERI BERI, 50g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Для лучшей жизни

    Vaisinės mėlynių juostelės VERI BERI, 50g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,80 €/кг

  • KARALIŠKAS šokoladas, 70%, 100 g

    KARALIŠKAS šokoladas, 70%, 100 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • Šok. batonėlis su jav., KINDER COUNTRY, 24g
    0
    76 €
    31,67 €/кг

    Šok. batonėlis su jav., KINDER COUNTRY, 24g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 39,58 €/кг

  • Saldainiai RAUDONOJI AGUONA, 1kg

    Saldainiai RAUDONOJI AGUONA, 1kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Šokoladas KINDER, 200 g

    Šokoladas KINDER, 200 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 22,45 €/кг

  • Juodasis šokoladas RIMI su apelsinų gab.,100g

    Juodasis šokoladas RIMI su apelsinų gab.,100g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,90 €/кг

  • Migdolai baltame šokolade RIMI COLOR MIX,100g

    Migdolai baltame šokolade RIMI COLOR MIX,100g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Mėtų, sk.becukr.kramtomoji guma, ORBIT, 14g

    Mėtų, sk.becukr.kramtomoji guma, ORBIT, 14g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 63,57 €/кг

  • Šokoladas su kanap.ir braškėmis RŪTA, 90 g
    2
    09 €
    23,22 €/кг

    Šokoladas su kanap.ir braškėmis RŪTA, 90 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 31,00 €/кг

  • Želė saldainiai TROPICAL MIX RIMI, 100 g

    Želė saldainiai TROPICAL MIX RIMI, 100 g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 7,50 €/кг

  • Vaisių skonio guminukai CRAZY BEE, 1kg

    Vaisių skonio guminukai CRAZY BEE, 1kg

    6.59 € за кг

    Цена за единицу: 6,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Saldainiai TOFFIFEE, 125g

    Saldainiai TOFFIFEE, 125g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,92 €/кг

  • Karamelė su įdaru BIM-BOM, 1kg
    3
    19 €
    3,19 €/кг

    Karamelė su įdaru BIM-BOM, 1kg

    4.49 € за кг

    Цена за единицу: 4,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Zef. saldainiai RIMI MINI MARSHMALLOWS, 150g

    Zef. saldainiai RIMI MINI MARSHMALLOWS, 150g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,27 €/кг

  • Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 100 g
    0
    93 €
    9,30 €/кг

    Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 100 g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 15,50 €/кг

  • Šokoladinis kiaušinis KINDER SURPRISE, 20g
    Хорошая цена каждый день

    Šokoladinis kiaušinis KINDER SURPRISE, 20g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 69,50 €/кг

  • Saldainiai FORTŪNA, 1kg

    Saldainiai FORTŪNA, 1kg

    8.49 € за кг

    Цена за единицу: 8,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Migdolai pieniniame šokolade RIMI, 100 g

    Migdolai pieniniame šokolade RIMI, 100 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Saldainiai MIGLĖ, 1kg

    Saldainiai MIGLĖ, 1kg

    11.99 € за кг

    Цена за единицу: 11,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Maisto papildas HEMATOGENAS, 50g
    0
    95 €
    19,00 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Maisto papildas HEMATOGENAS, 50g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 23,80 €/кг

  • Saldainiai RAFFAELLO, 230g
    4
    89 €
    21,26 €/кг

    Saldainiai RAFFAELLO, 230g

    6.19 € за шт.

    Цена за единицу: 26,91 €/кг

  • Šokoladu aplieti žemės riešutai M&M'S, 200g

    Šokoladu aplieti žemės riešutai M&M'S, 200g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,95 €/кг

  • Guminukai RIMI MĖSAINIAI, 100 g

    Guminukai RIMI MĖSAINIAI, 100 g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 7,50 €/кг

  • Kramtomoji guma ORBIT SPEARMINT, 14 g

    Kramtomoji guma ORBIT SPEARMINT, 14 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 63,57 €/кг

  • Rūgštūs želė saldainiai Kola RIMI, 100 g

    Rūgštūs želė saldainiai Kola RIMI, 100 g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 7,50 €/кг

  • Želė saldainiai Rūgštūs kirm. RIMI, 100 g

    Želė saldainiai Rūgštūs kirm. RIMI, 100 g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 7,50 €/кг

  • Vafliniai batonėliai KINDER BUENO, 129 g
    2
    79 €
    21,63 €/кг

    Vafliniai batonėliai KINDER BUENO, 129 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 27,05 €/кг

Фильтр

Фильтр