Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • PANKO džiūvėsėliai AJI, 200g

    PANKO džiūvėsėliai AJI, 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Aitr.papr. padažas UNI-EAGLE SRIRACHA, 230g

    Aitr.papr. padažas UNI-EAGLE SRIRACHA, 230g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,48 €/кг

  • Raudonojo kario pasta KANOKWAN, 50g

    Raudonojo kario pasta KANOKWAN, 50g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 31,80 €/кг

  • Ryžių lapai AJI, 100g

    Ryžių lapai AJI, 100g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 22,50 €/кг

  • Terijakio padažas SANTA MARIA, 300ml

    Terijakio padažas SANTA MARIA, 300ml

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 21,30 €/л

  • Raud.kar.PANENG priesk.miš., SANTA MARIA, 32g

    Raud.kar.PANENG priesk.miš., SANTA MARIA, 32g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 59,06 €/кг

  • Pasta TOM YUM KANOKWAN, 30g

    Pasta TOM YUM KANOKWAN, 30g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 31,80 €/кг

  • Austrių padažas SANTA MARIA, 200ml

    Austrių padažas SANTA MARIA, 200ml

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,95 €/л

  • Tailandietiškas kario padažas RIMI, 480g
    -30%
    2
    79 €
    5,81 €/кг

    Tailandietiškas kario padažas RIMI, 480g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,31 €/кг

  • Padažas SANTA MARIA WOK PAD THAI, 150g

    Padažas SANTA MARIA WOK PAD THAI, 150g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Raudonojo kario pasta SANTA MARIA, 110g

    Raudonojo kario pasta SANTA MARIA, 110g

    4.25 € за шт.

    Цена за единицу: 38,64 €/кг

  • Austrių, česn.padažas SANTA MARIA WOK, 150g

    Austrių, česn.padažas SANTA MARIA WOK, 150g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Sald.aitr. paprikų padažas RIMI PLANET, 700ml
    -35%
    3
    24 €
    4,63 €/л

    Sald.aitr. paprikų padažas RIMI PLANET, 700ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,13 €/л

  • Prieskonių mišinys sriubai virti TOM KHA, 30g

    Prieskonių mišinys sriubai virti TOM KHA, 30g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 63,00 €/кг

  • Miltų mišinys TEMPURA AJI, 200g

    Miltų mišinys TEMPURA AJI, 200g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 12,95 €/кг

  • Saldžiarūgštis padažas SANTA MARIA WOK, 150g

    Saldžiarūgštis padažas SANTA MARIA WOK, 150g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Austrių skonio padažas AJI, 200ml

    Austrių skonio padažas AJI, 200ml

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/л

  • Sald.aitr.papr. padažas SANTA MARIA, 500 ml

    Sald.aitr.papr. padažas SANTA MARIA, 500 ml

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,58 €/л

  • Saldus aitriųjų paprikų padažas AJI, 200ml

    Saldus aitriųjų paprikų padažas AJI, 200ml

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 12,25 €/л

  • Višt.priesk. mišinys SANTA MARIA THAI WOK, 30

    Višt.priesk. mišinys SANTA MARIA THAI WOK, 30

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 59,67 €/кг

  • Žuvies padažas AJI, 200ml

    Žuvies padažas AJI, 200ml

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 14,75 €/л

  • Saldžiar. padažas BUGA'S SWEET CHILI, 820 g

    Saldžiar. padažas BUGA'S SWEET CHILI, 820 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,35 €/кг

  • Sezamų sėklų pasta tahini DOYAL, 300 g

    Sezamų sėklų pasta tahini DOYAL, 300 g

    6.59 € за шт.

    Цена за единицу: 21,97 €/кг

  • Traškūs kepinti svogūnai AJI, 200 g

    Traškūs kepinti svogūnai AJI, 200 g

    2.95 € за шт.

    Цена за единицу: 14,75 €/кг

  • Aštrus čili padažas SALLING SRIRACHA, 220 ml
    -30%
    2
    09 €
    9,50 €/л

    Aštrus čili padažas SALLING SRIRACHA, 220 ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/л

  • Aitrusis saldžiarūgštis padažas BUGA'S, 380 g

    Aitrusis saldžiarūgštis padažas BUGA'S, 380 g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 6,97 €/кг

  • Majonezas EF SRIRACHA, 200 ml
    Подходит для веганов

    Majonezas EF SRIRACHA, 200 ml

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 26,95 €/л

  • Saldžiarūgšt. padažas su mang. BUGA'S, 375 g

    Saldžiarūgšt. padažas su mang. BUGA'S, 375 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,97 €/кг

  • Makaronų padažas MAGGI PAD THAI, 65 g
    0
    95 €
    14,62 €/кг

    Makaronų padažas MAGGI PAD THAI, 65 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 24,46 €/кг

  • Priesk. mišinys SANTA MARIA CHEESY TACO, 28 g

    Priesk. mišinys SANTA MARIA CHEESY TACO, 28 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 60,36 €/кг

  • Vištienos padažas MAGGI TIKKA MASALA, 65 g
    0
    95 €
    14,62 €/кг

    Vištienos padažas MAGGI TIKKA MASALA, 65 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 24,46 €/кг

  • Teriyaki skonio vištienos padažas MAGGI, 65 g
    0
    89 €
    13,69 €/кг

    Teriyaki skonio vištienos padažas MAGGI, 65 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 22,92 €/кг

  • Sriubos pagrindas KIKKOMAN RAMEN, 250 ml

    Sriubos pagrindas KIKKOMAN RAMEN, 250 ml

    7.59 € за шт.

    Цена за единицу: 30,36 €/л

  • Padažas SANTA MARIA SWEET MANGO&CHILI, 155 ml

    Padažas SANTA MARIA SWEET MANGO&CHILI, 155 ml

    3.45 € за шт.

    Цена за единицу: 19,17 €/л

  • Padažas su sez. ir soj. SANTA MARIA, 250 ml

    Padažas su sez. ir soj. SANTA MARIA, 250 ml

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 17,89 €/л

  • Padažas žuviai SALLING, 150 ml
    -30%
    1
    39 €
    9,27 €/л

    Padažas žuviai SALLING, 150 ml

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,27 €/л

  • Wok padažas SANTA MARIA TERIYAKI&SESAME, 150g

    Wok padažas SANTA MARIA TERIYAKI&SESAME, 150g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Wok pad. SANTA MARIA ALLROUND CHOP SUEY, 150g

    Wok pad. SANTA MARIA ALLROUND CHOP SUEY, 150g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Wok padažas SANTA MARIA SWEET KOREAN, 150 g

    Wok padažas SANTA MARIA SWEET KOREAN, 150 g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Saldus ait. paprikų padažas višt. AJI, 700 ml

    Saldus ait. paprikų padažas višt. AJI, 700 ml

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 4,99 €/л

Фильтр

Фильтр