Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kokosų gėrimas RIMI PLANET, 400 ml
    1
    65 €
    4,12 €/л

    Kokosų gėrimas RIMI PLANET, 400 ml

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/л

  • Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 320 g
    1
    59 €
    4,97 €/кг

    Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 320 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 7,16 €/кг

  • Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 370 g
    1
    39 €
    3,76 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Kvietinės tortilijos RIMI PLANET, 370 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Kokosų gėrimas SANTA MARIA ORIGINAL, 250ml
    "Без лактозы " Подходит для веганов

    Kokosų gėrimas SANTA MARIA ORIGINAL, 250ml

    2.55 € за шт.

    Цена за единицу: 10,20 €/л

  • Mini tortilijos SANTA MARIA ORIGINAL, 200g

    Mini tortilijos SANTA MARIA ORIGINAL, 200g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 13,25 €/кг

  • Meksikietiškos tortilijos TEX MEX, 371g

    Meksikietiškos tortilijos TEX MEX, 371g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 10,22 €/кг

  • Jūržolės užkandis SAMLIP, 12g
    Хорошая цена каждый день

    Jūržolės užkandis SAMLIP, 12g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 182,50 €/кг

  • Tortilijos SANTA MARIA ORIGINAL, 8 vnt, 320 g

    Tortilijos SANTA MARIA ORIGINAL, 8 vnt, 320 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Piln.grūd.kviet. tortilijos RIMI PLANET, 370g

    Piln.grūd.kviet. tortilijos RIMI PLANET, 370g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,81 €/кг

  • PANKO džiūvėsėliai AJI, 200g

    PANKO džiūvėsėliai AJI, 200g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Prieskonių mišinys SANTA MARIA TACO, 28g

    Prieskonių mišinys SANTA MARIA TACO, 28g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 53,21 €/кг

  • Kviet., kukur. tortilijos RIMI PLANET, 320 g
    1
    39 €
    4,34 €/кг

    Kviet., kukur. tortilijos RIMI PLANET, 320 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Kokosų kremas SANTA MARIA RICH, 250 ml
    "Без лактозы " Подходит для веганов

    Kokosų kremas SANTA MARIA RICH, 250 ml

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,76 €/л

  • Tortilijos viso gr. SANTA MARIA, 8 vnt, 320 g

    Tortilijos viso gr. SANTA MARIA, 8 vnt, 320 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,28 €/кг

  • Sojų padažas su maž. drusk., KIKKOMAN, 150ml

    Sojų padažas su maž. drusk., KIKKOMAN, 150ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,27 €/л

  • Džiovinti jūros dumblių lapai AJI, 10 vnt.

    Džiovinti jūros dumblių lapai AJI, 10 vnt.

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 124,58 €/кг

  • Ekolog. kokosų gėrimas BIONATURALIS, 400 ml
    Органические продукты

    Ekolog. kokosų gėrimas BIONATURALIS, 400 ml

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,49 €/л

  • Ryžių makaronai SANTA MARIA, 180g

    Ryžių makaronai SANTA MARIA, 180g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 16,06 €/кг

  • Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 475 g
    3
    49 €
    7,35 €/кг

    Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 475 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,56 €/кг

  • Lipnūs vidutin. grūdų sušių ryžiai AJI, 500g

    Lipnūs vidutin. grūdų sušių ryžiai AJI, 500g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 4,58 €/кг

  • Krevečių traškučiai RIMI PLANET, 150 g
    1
    85 €
    12,33 €/кг

    Krevečių traškučiai RIMI PLANET, 150 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,93 €/кг

  • Kokosų gėrimas SANTA MARIA LIGHT, 250 ml
    "Без лактозы " Подходит для веганов

    Kokosų gėrimas SANTA MARIA LIGHT, 250 ml

    2.75 € за шт.

    Цена за единицу: 11,00 €/л

  • Ryžių lapai AJI, 100g

    Ryžių lapai AJI, 100g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 22,50 €/кг

  • Sojų padažas HEINZ, 150 ml

    Sojų padažas HEINZ, 150 ml

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,27 €/л

  • Sojų padažas KIKKOMAN, 150ml

    Sojų padažas KIKKOMAN, 150ml

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 24,60 €/л

  • Baltųjų ryžių actas JADE BRIDGE, 150 ml

    Baltųjų ryžių actas JADE BRIDGE, 150 ml

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 7,93 €/л

  • Padažas RIMI PLANET TIKKA MASALA, 480 g
    2
    79 €
    5,81 €/кг

    Padažas RIMI PLANET TIKKA MASALA, 480 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,31 €/кг

  • Jūros dumblių užkandis su druska ZIGMAS, 5 g

    Jūros dumblių užkandis su druska ZIGMAS, 5 g

    0.65 € за шт.

    Цена за единицу: 130,00 €/кг

  • Sojų padažas prie sušio AJI, 150ml

    Sojų padažas prie sušio AJI, 150ml

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,60 €/л

  • Chalapos paprikos RIMI PLANET, 335/160g
    3
    39 €
    21,19 €/кг

    Chalapos paprikos RIMI PLANET, 335/160g

    4.89 € за шт.

    Цена за единицу: 30,56 €/кг

  • Kvietiniai minkšti TAKO RIMI PLANET, 240g
    1
    59 €
    6,63 €/кг

    Kvietiniai minkšti TAKO RIMI PLANET, 240g

    2.35 € за шт.

    Цена за единицу: 9,79 €/кг

  • Kukurūzų traškuč.RIMI NACHO CLASSIC,200g
    1
    59 €
    7,95 €/кг

    Kukurūzų traškuč.RIMI NACHO CLASSIC,200g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 11,45 €/кг

  • Jūržolės užkandis AJI, 15 g

    Jūržolės užkandis AJI, 15 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 132,67 €/кг

  • Aitr.papr. padažas UNI-EAGLE SRIRACHA, 230g

    Aitr.papr. padažas UNI-EAGLE SRIRACHA, 230g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,48 €/кг

  • Saldžiarūgštis padažas RIMI PLANET,500 g
    2
    79 €
    5,58 €/кг

    Saldžiarūgštis padažas RIMI PLANET,500 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Raudonojo kario pasta KANOKWAN, 50g

    Raudonojo kario pasta KANOKWAN, 50g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 31,80 €/кг

  • Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 185 g
    1
    79 €
    9,68 €/кг

    Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,16 €/кг

  • Vasabio skonio jūržolės užkandis SAMLIP, 12g
    Хорошая цена каждый день

    Vasabio skonio jūržolės užkandis SAMLIP, 12g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 182,50 €/кг

  • Jūržolės užkandis AJI, 5 g

    Jūržolės užkandis AJI, 5 g

    0.59 € за шт.

    Цена за единицу: 118,00 €/кг

  • Terijakio padažas SANTA MARIA, 300ml

    Terijakio padažas SANTA MARIA, 300ml

    6.39 € за шт.

    Цена за единицу: 21,30 €/л

Фильтр

Фильтр