Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ryžių trapučiai RIMI su jūr.druska,100 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока без сахара

    Ryžių trapučiai RIMI su jūr.druska,100 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 9,50 €/кг

  • Maži lęšių trapučiai RIMI, 44 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Для лучшей жизни

    Maži lęšių trapučiai RIMI, 44 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,50 €/кг

  • Ryžių su grikiais trapučiai RIMI, 100 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока без сахара

    Ryžių su grikiais trapučiai RIMI, 100 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 9,50 €/кг

  • Ryžių trapučiai RIMI su sūriu, 25 g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Ryžių trapučiai RIMI su sūriu, 25 g

    0.53 € за шт.

    Цена за единицу: 21,20 €/кг

  • Įvairių grūdų trapučiai RIMI, 100 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Įvairių grūdų trapučiai RIMI, 100 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 9,50 €/кг

  • Rud.ryž. trapučiai su sėklomis RICE UP, 120g
    Без глютена "Без лактозы " Для лучшей жизни Подходит для вегетарианцев

    Rud.ryž. trapučiai su sėklomis RICE UP, 120g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,58 €/кг

  • Sojų kubeliai BONA VITA, 100g
    Для лучшей жизни Подходит для веганов

    Sojų kubeliai BONA VITA, 100g

    0.98 € за шт.

    Цена за единицу: 9,80 €/кг

  • Ryžių trapučiai RIMI pomid.,bazil., 25 g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Ryžių trapučiai RIMI pomid.,bazil., 25 g

    0.53 € за шт.

    Цена за единицу: 21,20 €/кг

  • Kukurūzų trapučiai RIMI SMART, 115 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов
    Хорошая цена каждый день

    Kukurūzų trapučiai RIMI SMART, 115 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,87 €/кг

  • Sausainis su žemės riešutų mase, 50 g
    Без глютена Подходит для веганов

    Sausainis su žemės riešutų mase, 50 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 25,80 €/кг

  • Rud.ryž. traškučiai griet.,svog., RICE UP, 60
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Rud.ryž. traškučiai griet.,svog., RICE UP, 60

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Mangų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Mangų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 42,25 €/кг

  • Rud.ryž. trapučiai Himal.druska RICE UP, 120g
    Без глютена "Без лактозы " Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Rud.ryž. trapučiai Himal.druska RICE UP, 120g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,58 €/кг

  • Tirp.griet.sk. sojų produktas BONA VITA, 150g
    Без глютена

    Tirp.griet.sk. sojų produktas BONA VITA, 150g

    2.11 € за шт.

    Цена за единицу: 14,07 €/кг

  • Kukurūzų trap.balt.svogūnų sk. SG, 60 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Kukurūzų trap.balt.svogūnų sk. SG, 60 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Batonėlis su mėlyn. BLUEBERRY MUFFIN, 4 x 35g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Batonėlis su mėlyn. BLUEBERRY MUFFIN, 4 x 35g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,64 €/кг

  • Rud.ryžių trapučiai boliv.bal., RICE UP, 120g
    Без глютена "Без лактозы " Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Rud.ryžių trapučiai boliv.bal., RICE UP, 120g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,58 €/кг

  • Rudųjų ryžių traškučiai su sūriu RICE UP, 60g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Rudųjų ryžių traškučiai su sūriu RICE UP, 60g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Sūrio ir triufelių sk. lęšių trapučiai, 70g

    Sūrio ir triufelių sk. lęšių trapučiai, 70g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,57 €/кг

  • Bananų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Bananų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 42,25 €/кг

  • Lęšių trapučiai griet. ir svog. skonio, 70 g

    Lęšių trapučiai griet. ir svog. skonio, 70 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 27,00 €/кг

  • Tirpus sojų gėrimas BONA VITA,  350 g
    Без глютена

    Tirpus sojų gėrimas BONA VITA, 350 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,26 €/кг

  • Kukur. trapučiai su jūros druska, RACIO, 115g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Kukur. trapučiai su jūros druska, RACIO, 115g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,04 €/кг

  • Sausain. su kokoso minkšt., anak. rieš., 50 g
    Без глютена Подходит для веганов

    Sausain. su kokoso minkšt., anak. rieš., 50 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 25,80 €/кг

  • Maži kukurūzų trapučiai su krapais RIMI, 60 g

    Maži kukurūzų trapučiai su krapais RIMI, 60 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,83 €/кг

  • Sūrio skonio baltyminiai traškuč.POPCROP, 60g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Sūrio skonio baltyminiai traškuč.POPCROP, 60g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Kukurūzų trap. su sūr. SAULĖS GRŪDAS, 60 g

    Kukurūzų trap. su sūr. SAULĖS GRŪDAS, 60 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Mėl. pelėsinio sūrio sk. lęšių trapučiai, 70g

    Mėl. pelėsinio sūrio sk. lęšių trapučiai, 70g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,57 €/кг

  • Maži ryžių trapučiai su paprika RIMI, 60 g
    Подходит для веганов

    Maži ryžių trapučiai su paprika RIMI, 60 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,83 €/кг

  • Obuolių skonio skanėstas FIRST FRUITS, 60 g
    Для лучшей жизни

    Obuolių skonio skanėstas FIRST FRUITS, 60 g

    2.25 € за шт.

    Цена за единицу: 37,50 €/кг

  • Batonėlis su aviet. BERRY DELIGHT, 4 x 35 g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Batonėlis su aviet. BERRY DELIGHT, 4 x 35 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,64 €/кг

  • Barb.sk.rudųjų ryžių traškučiai RICE UP, 60g
    Без глютена "Без лактозы " Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Barb.sk.rudųjų ryžių traškučiai RICE UP, 60g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Datulių batonėlis su anak.ir burn. RIMI, 30 g
    0
    60 €
    20,00 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Datulių batonėlis su anak.ir burn. RIMI, 30 g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 25,00 €/кг

  • Vaisių rieš. batonėlis NAKD S. CARAMEL, 4x35g

    Vaisių rieš. batonėlis NAKD S. CARAMEL, 4x35g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,64 €/кг

  • Datulių batonėlis su mork.ir brašk. RIMI, 31g
    0
    60 €
    19,35 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Для лучшей жизни

    Datulių batonėlis su mork.ir brašk. RIMI, 31g

    0.75 € за шт.

    Цена за единицу: 24,19 €/кг

  • Batonėlis THE BEGINNINGS BROWNIE, 40 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Batonėlis THE BEGINNINGS BROWNIE, 40 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 42,25 €/кг

  • Vegan. gr. sk. baltym. trašk. POPCROP, 60 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Vegan. gr. sk. baltym. trašk. POPCROP, 60 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,83 €/кг

  • Datulių ir žem. rieš. batonėlis NAKD, 4 x 35g

    Datulių ir žem. rieš. batonėlis NAKD, 4 x 35g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,64 €/кг

  • Ryžių trapučiai RIMI su pien. šokoladu, 100g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Ryžių trapučiai RIMI su pien. šokoladu, 100g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 17,90 €/кг

  • Saus. su juod. serb. THE BEGINNINGS, 80 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Saus. su juod. serb. THE BEGINNINGS, 80 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 42,38 €/кг

Фильтр

Фильтр