Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ryžių trapučiai RIMI su jūr.druska,100 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока без сахара

    Ryžių trapučiai RIMI su jūr.druska,100 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 9,50 €/кг

  • Maži lęšių trapučiai RIMI, 44 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Для лучшей жизни

    Maži lęšių trapučiai RIMI, 44 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 22,50 €/кг

  • Viso grūdo dalių duona BALVITEN, 250 g
    2
    39 €
    9,56 €/кг
    Без глютена "Без лактозы "

    Viso grūdo dalių duona BALVITEN, 250 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,96 €/кг

  • Ryžių su grikiais trapučiai RIMI, 100 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока без сахара

    Ryžių su grikiais trapučiai RIMI, 100 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 9,50 €/кг

  • Šviesi sumuštinių duona BALVITEN, 190 g
    1
    59 €
    8,37 €/кг
    Без глютена "Без лактозы "

    Šviesi sumuštinių duona BALVITEN, 190 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Be glitimo bulvių virtinukai AL DENTE, 500 g
    Без глютена Без молока без сахара Подходит для вегетарианцев

    Be glitimo bulvių virtinukai AL DENTE, 500 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Ryžių trapučiai RIMI su sūriu, 25 g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Ryžių trapučiai RIMI su sūriu, 25 g

    0.53 € за шт.

    Цена за единицу: 21,20 €/кг

  • Balt. batonėlis su ananas. THE BEGINNINGS,40g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Balt. batonėlis su ananas. THE BEGINNINGS,40g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 42,25 €/кг

  • Sausainiai GULLON FIBRE be cukraus, 170g
    без сахара Подходит для веганов

    Sausainiai GULLON FIBRE be cukraus, 170g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 15,59 €/кг

  • Įvairių grūdų trapučiai RIMI, 100 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Įvairių grūdų trapučiai RIMI, 100 g

    0.95 € за шт.

    Цена за единицу: 9,50 €/кг

  • Raik. duona be glit. SCHAR PAN RUSTICO, 250 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Raik. duona be glit. SCHAR PAN RUSTICO, 250 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,96 €/кг

  • Ryžių miltai be glitimo NATURALISIMO,900g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока без сахара

    Ryžių miltai be glitimo NATURALISIMO,900g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,32 €/кг

  • Burok., lęš. makaronai SALLING FUSILLI, 250 g
    Без глютена

    Burok., lęš. makaronai SALLING FUSILLI, 250 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Rud.ryž. trapučiai su sėklomis RICE UP, 120g
    Без глютена "Без лактозы " Для лучшей жизни Подходит для вегетарианцев

    Rud.ryž. trapučiai su sėklomis RICE UP, 120g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,58 €/кг

  • Sojų kubeliai BONA VITA, 100g
    Для лучшей жизни Подходит для веганов

    Sojų kubeliai BONA VITA, 100g

    0.98 € за шт.

    Цена за единицу: 9,80 €/кг

  • Sūrūs riest. SALINIS SCHAR, be glitimo, 60 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Sūrūs riest. SALINIS SCHAR, be glitimo, 60 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 31,50 €/кг

  • Ryžių trapučiai RIMI pomid.,bazil., 25 g
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Ryžių trapučiai RIMI pomid.,bazil., 25 g

    0.53 € за шт.

    Цена за единицу: 21,20 €/кг

  • Be glitimo spagečiai AL DENTE, 400 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Be glitimo spagečiai AL DENTE, 400 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 4,72 €/кг

  • Viso grūdo aviž. dribsniai be gl. RIMI, 500 g
    Без глютена Подходит для веганов

    Viso grūdo aviž. dribsniai be gl. RIMI, 500 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 5,38 €/кг

  • Kokosų skonio baltyminis batonėlis ME2U, 60 g

    Kokosų skonio baltyminis batonėlis ME2U, 60 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 33,17 €/кг

  • Be glit. avinžirnių miltai NATURALISIMO, 400g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Для лучшей жизни

    Be glit. avinžirnių miltai NATURALISIMO, 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Kukurūzų trapučiai RIMI SMART, 115 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов
    Хорошая цена каждый день

    Kukurūzų trapučiai RIMI SMART, 115 g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,87 €/кг

  • Univers. miltų kep. mišinys RIMI FREEFROM,1kg
    Без глютена

    Univers. miltų kep. mišinys RIMI FREEFROM,1kg

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/кг

  • Sausainis su žemės riešutų mase, 50 g
    Без глютена Подходит для веганов

    Sausainis su žemės riešutų mase, 50 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 25,80 €/кг

  • Baltym. saus. su šok., kakava FRANK&OLI, 50 g

    Baltym. saus. su šok., kakava FRANK&OLI, 50 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 25,80 €/кг

  • Rud.ryž. traškučiai griet.,svog., RICE UP, 60
    Без глютена Подходит для вегетарианцев

    Rud.ryž. traškučiai griet.,svog., RICE UP, 60

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Kakav. sausainiai krem.be cukr., GULLON, 210g
    Подходит для веганов

    Kakav. sausainiai krem.be cukr., GULLON, 210g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,38 €/кг

  • Mangų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Mangų batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 42,25 €/кг

  • Batonėlis su sūdyt. riešutais BAREBELLS, 55g
    2
    19 €
    39,82 €/кг

    Batonėlis su sūdyt. riešutais BAREBELLS, 55g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 54,36 €/кг

  • Rud.ryž. trapučiai Himal.druska RICE UP, 120g
    Без глютена "Без лактозы " Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Rud.ryž. trapučiai Himal.druska RICE UP, 120g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,58 €/кг

  • Tirp.griet.sk. sojų produktas BONA VITA, 150g
    Без глютена

    Tirp.griet.sk. sojų produktas BONA VITA, 150g

    2.11 € за шт.

    Цена за единицу: 14,07 €/кг

  • Kukurūzų trap.balt.svogūnų sk. SG, 60 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Kukurūzų trap.balt.svogūnų sk. SG, 60 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 23,17 €/кг

  • Duona be glit. su sėkl. SCHAR P. MULT., 250 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Duona be glit. su sėkl. SCHAR P. MULT., 250 g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,76 €/кг

  • Kakavos sk., batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Kakavos sk., batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 42,25 €/кг

  • Šiaudeliai su druska BALVITEN, be glitimo,80g
    1
    59 €
    19,88 €/кг
    Без глютена

    Šiaudeliai su druska BALVITEN, be glitimo,80g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,88 €/кг

  • Batonėlis su mėlyn. BLUEBERRY MUFFIN, 4 x 35g
    Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Batonėlis su mėlyn. BLUEBERRY MUFFIN, 4 x 35g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 35,64 €/кг

  • Sausainiai be glitimo GULLON MARIA, 380g
    Без глютена Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Sausainiai be glitimo GULLON MARIA, 380g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,50 €/кг

  • Rud.ryžių trapučiai boliv.bal., RICE UP, 120g
    Без глютена "Без лактозы " Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Rud.ryžių trapučiai boliv.bal., RICE UP, 120g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 16,58 €/кг

  • Juod.šokolad.85 % VALOR su saldikliais, 100 g
    Без глютена без сахара Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Juod.šokolad.85 % VALOR su saldikliais, 100 g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 43,90 €/кг

  • Miltų mišinys BALVITEN MIX FLOUR, 1 kg
    3
    49 €
    3,49 €/кг
    Без глютена

    Miltų mišinys BALVITEN MIX FLOUR, 1 kg

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,39 €/кг

Фильтр

Фильтр