0
0,00 €
Pasirinkti laiką

„I LOVE ECO“ MAŽAJAM GURMANUI

„I love eco“ kūdikių maisto asortimentas mažiesiems gurmanams 

Kuo skiriasi „bio“ ir „eko“ pažymėti gaminiai? 
Europos Sąjungoje oficialiai patvirtinta sąvoka yra „ekologiški maisto produktai“. Sąvoka nusako žemės ūkio ir maisto produktus, pagamintus saugant aplinką ir gamtos išteklius, laikantis aukštų gyvūnų gerovės standartų, naudojant gamybai natūralias medžiagas, jas apdorojant natūraliu būdu. 

Ekologiškam žemės ūkiui taikomi griežti reikalavimai, būtent kai kurių medžiagų naudojimui: 

  • cheminių, sintetinių pesticidų, 
  • sintetinių trąšų,
  • antibiotikų, 
  • maisto priedų. 
  • Genetiškai modifikuotų organizmų (GMO) naudojimas ekologiniame ūkyje yra visiškai negalimas. Gyvūnai auginami lauke ir šeriami ekologiškais pašarais. 

Tyrelės su daržovėmis ir grūdais

Tyrelės su vaisiais ir uogomis

Košės su vaisiais ir uogomis

Kūdikių maitinimo gairės

Laikotarpis, kai kūdikį reikia pradėti primaitinti, labai svarbus jo vystymuisi. Jis gali turėti įtakos tiek vėlesniems valgymo įpročiams, tiek fizinei sveikatai.
Pirmoji produktų grupė, kurie rekomenduojami pradedant primaitinti sveikus kūdikius tuo atveju, jeigu vystymasis vyksta ir svoris didėja optimaliai, yra daržovės: moliūgai, brokoliai, žiediniai kopūstai, bulvės. Nė vieno naujo produkto nereikia įvesti skubiai, taip pat nereikia įvedimo
vilkinti. Kiekvienai daržovei reikia skirti nuo trijų iki penkių dienų, kad būtų galima tiksliai įvertinti kūdikio reakciją į naują produktą. Skaityti plačiau >>

Kūdikių maitinimo gairės

Grūdų užkandžiai, kurie tirpsta burnoje

Mano paskyra

Pradžia Pristatymas
0 0,00 €