Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Tyrelė I LOVE ECO ban. braš. av., 6 mėn, 90 g
    Органические продукты
    Хорошая цена каждый день

    Tyrelė I LOVE ECO ban. braš. av., 6 mėn, 90 g

    0.69 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Tyrelė I LOVE ECO kriauš. banan., 6 mėn, 90 g
    Органические продукты

    Tyrelė I LOVE ECO kriauš. banan., 6 mėn, 90 g

    0.69 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Ekol. vais., grūdų tyrelė I LOVE ECO, 120 g
    Органические продукты
    Хорошая цена каждый день

    Ekol. vais., grūdų tyrelė I LOVE ECO, 120 g

    0.99 € за шт.
    Обычная цена: 1,29 €

    Цена за единицу: 8,25 €/кг

  • Tyrelė I LOVE ECO banan. abrik., 6 mėn, 90 g
    Органические продукты
    Хорошая цена каждый день

    Tyrelė I LOVE ECO banan. abrik., 6 mėn, 90 g

    0.69 € за шт.
    Обычная цена: 0,99 €

    Цена за единицу: 7,67 €/кг

  • Ekol. MAMUKO mol., serb. tyrelė, 4 mėn, 100 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. MAMUKO mol., serb. tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Avižų košė su brašk. ir bananu SEMPER, 120 g

    Avižų košė su brašk. ir bananu SEMPER, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Ekol. MAMUKO ban. slyvų tyrelė, 4 mėn, 100 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. MAMUKO ban. slyvų tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Ekologiška MAMUKO avižų tyrelė, 4 mėn, 100 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekologiška MAMUKO avižų tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Daržovių ir kalakut. košė MARMALUZI, 190 g

    Daržovių ir kalakut. košė MARMALUZI, 190 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Geriamoji obuolių mangų tyrė SMOOTHIE, 90 g

    Geriamoji obuolių mangų tyrė SMOOTHIE, 90 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Geriam. jogurt. tyrė SEMPER SMOOTHIE, 90 g

    Geriam. jogurt. tyrė SEMPER SMOOTHIE, 90 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,89 €/кг

  • Ekol. banan. kriauš. mang. tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. banan. kriauš. mang. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Ekol. MAMUKO obuolių tyrelė, 4 mėn, 100 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. MAMUKO obuolių tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Ekol. slyvų tyrelė HIPP BIO, 4 mėn, 125 g
    1
    15 €
    9,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. slyvų tyrelė HIPP BIO, 4 mėn, 125 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,52 €/кг

  • Avižų košė su kriauš. ir abrik. SEMPER, 120 g

    Avižų košė su kriauš. ir abrik. SEMPER, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Ekol. jaut. tyrelė HIPP BIO, 4 mėn., 125 g
    2
    79 €
    22,32 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. jaut. tyrelė HIPP BIO, 4 mėn., 125 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,92 €/кг

  • Avižų košė su kriauš. ir mang. SEMPER, 120 g

    Avižų košė su kriauš. ir mang. SEMPER, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Ekol. obuol. banan. brašk. tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. obuol. banan. brašk. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Ekol. glot. mėl. ob. kriauš. HIPP BIO, 120 ml
    1
    69 €
    14,08 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. glot. mėl. ob. kriauš. HIPP BIO, 120 ml

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 20,42 €/кг

  • Geriam. jogurtas braš., banan. SEMPER, 90 g

    Geriam. jogurtas braš., banan. SEMPER, 90 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,89 €/кг

  • Ryžiai su triušien., cukin. MARMALUZI, 190 g

    Ryžiai su triušien., cukin. MARMALUZI, 190 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Geriamoji obuolių braškių tyrė SMOOTHIE, 90 g

    Geriamoji obuolių braškių tyrė SMOOTHIE, 90 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Avižų košė su mėlyn. ir obuol. SEMPER, 120 g

    Avižų košė su mėlyn. ir obuol. SEMPER, 120 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 20,75 €/кг

  • Mango tyrelė SEMPER 6 +, 110 g

    Mango tyrelė SEMPER 6 +, 110 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Ekol. kr. obuol. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. kr. obuol. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Ekologiška MAMUKO vaisių tyrelė, 4 mėn, 100 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekologiška MAMUKO vaisių tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Ekol. kriauš. slyv. serb. tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. kriauš. slyv. serb. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Avižų košė su obuoliais SEMPER, 6 mėn, 120 g

    Avižų košė su obuoliais SEMPER, 6 mėn, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Vais. tyrelė su persik. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    Vais. tyrelė su persik. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Avižų košė su kriauš. dž. slyv. SEMPER, 120 g
    "Без лактозы " Без молока

    Avižų košė su kriauš. dž. slyv. SEMPER, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Ekol. darž., ryž., verš. HIPP, 8 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. darž., ryž., verš. HIPP, 8 mėn, 220 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Ekol. makar. su veršiena HIPP, 12 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. makar. su veršiena HIPP, 12 mėn, 220 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Ekol. pieniška košė su banan. HIPP BIO, 190 g
    1
    85 €
    9,74 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. pieniška košė su banan. HIPP BIO, 190 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,16 €/кг

  • Vaisinė tyrelė su aviet. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    Vaisinė tyrelė su aviet. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Ekol. glotn. su ob., mėl. SALLING EKO, 90 g
    Органические продукты

    Ekol. glotn. su ob., mėl. SALLING EKO, 90 g

    0.94 € за шт.

    Цена за единицу: 10,44 €/кг

  • Geriam. jogurtas su abrikosais SEMPER, 90 g

    Geriam. jogurtas su abrikosais SEMPER, 90 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,89 €/кг

  • Višt. daržovių košė MARMALUZI, 8 mėn, 190 g

    Višt. daržovių košė MARMALUZI, 8 mėn, 190 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Ekol. darž. kalak. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g
    2
    09 €
    9,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. darž. kalak. tyrelė HIPP, 12 mėn, 220 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Ekol. 3 grūdų košė RŪDOLFS su vais. nuo 4 mėn
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. 3 grūdų košė RŪDOLFS su vais. nuo 4 mėn

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,27 €/кг

  • Ekol. kriauš. banan. kivių tyrelė HIPP, 100 g
    1
    29 €
    12,90 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. kriauš. banan. kivių tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

Фильтр

Фильтр