Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Karamelės sk. kramtom. guma FINI ZOMBIE, 80 g
    1
    59 €
    19,88 €/кг
    Новинка

    Karamelės sk. kramtom. guma FINI ZOMBIE, 80 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 26,13 €/кг

  • Pien. šok. sal. ONLY SKELETONS AND EYES, 84 g
    1
    59 €
    18,93 €/кг

    Pien. šok. sal. ONLY SKELETONS AND EYES, 84 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,69 €/кг

  • Guminukai FINI PIRATŲ KAUKOLĖS, 90 g
    1
    19 €
    13,22 €/кг

    Guminukai FINI PIRATŲ KAUKOLĖS, 90 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,56 €/кг

  • Pieninio šokolado lazdelės ONLY, 78 g
    1
    59 €
    20,38 €/кг

    Pieninio šokolado lazdelės ONLY, 78 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 25,51 €/кг

  • Saldainiai SORINI MOLIŪGĖLIAI, 100 g
    1
    49 €
    14,90 €/кг

    Saldainiai SORINI MOLIŪGĖLIAI, 100 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Marc. saldainis ZENTIS, dengtas šokol., 100 g
    -25%
    1
    09 €
    10,90 €/кг

    Marc. saldainis ZENTIS, dengtas šokol., 100 g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 14,50 €/кг

  • Vaflinis saldainis HALLOWEEN, 1 kg
    7
    99 €
    7,99 €/кг

    Vaflinis saldainis HALLOWEEN, 1 kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Saldainiai BARON TRICK OR TREAT, 100 g
    1
    49 €
    14,90 €/кг

    Saldainiai BARON TRICK OR TREAT, 100 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Saldainiai ASTRA HALLOWEEN, 150 g
    1
    39 €
    9,27 €/кг

    Saldainiai ASTRA HALLOWEEN, 150 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • Guminukai ZOZOLE HALLOWEEN JELLIES, 75 g
    0
    79 €
    10,53 €/кг

    Guminukai ZOZOLE HALLOWEEN JELLIES, 75 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,20 €/кг

  • Užkandžių kibirėlis SNAKO HALLOWEEN, 500 g
    2
    99 €
    5,98 €/кг

    Užkandžių kibirėlis SNAKO HALLOWEEN, 500 g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,98 €/кг

  • Pieninio šokolado sald. su kr. SORINI, 105 g
    1
    49 €
    14,19 €/кг

    Pieninio šokolado sald. su kr. SORINI, 105 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,95 €/кг

  • Zefyrai FUN HALLOWEEN MIX, 175 g
    1
    49 €
    8,51 €/кг

    Zefyrai FUN HALLOWEEN MIX, 175 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,37 €/кг

  • Ledinukai ant pagaliuko WOOGIE MONSTER, 150 g
    1
    19 €
    7,93 €/кг

    Ledinukai ant pagaliuko WOOGIE MONSTER, 150 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

  • Želiniai saldainiai ROSHEN BOO BEAR, 1 kg
    7
    99 €
    7,99 €/кг

    Želiniai saldainiai ROSHEN BOO BEAR, 1 kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Šokolad. saldainiai BELFINE ant pagal., 25 g
    1
    49 €
    59,60 €/кг

    Šokolad. saldainiai BELFINE ant pagal., 25 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 79,60 €/кг

  • Saldainių rinkinys HALLOWEEN, 140 g
    3
    19 €
    22,79 €/кг

    Saldainių rinkinys HALLOWEEN, 140 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,50 €/кг

  • Ledinukai ant pagaliuko FIZZY MONSTER, 40 g
    1
    39 €
    34,75 €/кг

    Ledinukai ant pagaliuko FIZZY MONSTER, 40 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 44,75 €/кг

  • Meduoliai su brašk. įd. juod. šok. RIMI, 200g
    -25%
    1
    49 €
    7,45 €/кг

    Meduoliai su brašk. įd. juod. šok. RIMI, 200g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Meduoliai su vais. įd. juod. šok. RIMI, 200 g
    -25%
    1
    49 €
    7,45 €/кг

    Meduoliai su vais. įd. juod. šok. RIMI, 200 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,95 €/кг

  • Saldainiai TOFFIFEE HALLOWEEN, 375 g
    7
    99 €
    21,31 €/кг

    Saldainiai TOFFIFEE HALLOWEEN, 375 g

    9.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,64 €/кг

  • Sausainiai NORDTHY HALLOWEEN GREEN, 146 g
    2
    39 €
    16,37 €/кг

    Sausainiai NORDTHY HALLOWEEN GREEN, 146 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,48 €/кг

  • Sald. ant pag. FIZZY FIESTA MALLOW POP, 35 g
    1
    39 €
    39,71 €/кг

    Sald. ant pag. FIZZY FIESTA MALLOW POP, 35 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 65,43 €/кг

  • Zefyrai MARSHMALLOW CASTLE, 45 g
    1
    59 €
    35,33 €/кг

    Zefyrai MARSHMALLOW CASTLE, 45 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 50,89 €/кг

  • Saldainiai TIC TAC, apels. ir mėtų sk. 255 g
    9
    59 €
    37,61 €/кг

    Saldainiai TIC TAC, apels. ir mėtų sk. 255 g

    15.99 € за шт.

    Цена за единицу: 62,71 €/кг

  • Guminukai ZOZOLE SOUR FLIES JELLIES, 75 g
    0
    92 €
    12,27 €/кг

    Guminukai ZOZOLE SOUR FLIES JELLIES, 75 g

    1.15 € за шт.

    Цена за единицу: 15,33 €/кг

  • Guminukai ZOZOLE SPAGHETTI MANGO&PASS., 150 g
    1
    19 €
    7,93 €/кг

    Guminukai ZOZOLE SPAGHETTI MANGO&PASS., 150 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,93 €/кг

  • Zefyrai SWEETPEOPLE CREEPY EYES, 20 g
    1
    79 €
    89,50 €/кг

    Zefyrai SWEETPEOPLE CREEPY EYES, 20 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 124,50 €/кг

  • Sausain. NORDTHY HALLOWEEN BLACK&WHITE, 146 g
    2
    39 €
    16,37 €/кг

    Sausain. NORDTHY HALLOWEEN BLACK&WHITE, 146 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,48 €/кг

  • Saldainiai BARON TRICK OR TREAT, 120 g
    2
    79 €
    23,25 €/кг

    Saldainiai BARON TRICK OR TREAT, 120 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 29,08 €/кг

  • Ledinukas HELLOWEEN FIZZY POP UP, 9 g
    1
    99 €
    56,86 €/кг

    Ledinukas HELLOWEEN FIZZY POP UP, 9 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 71,14 €/кг

  • Rūgštūs saldainiai WOOGIE MONSTER, 60 g
    1
    19 €
    19,83 €/кг

    Rūgštūs saldainiai WOOGIE MONSTER, 60 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,83 €/кг

  • Zefyras CASTLE HALLOWEEN, 45 g
    1
    59 €
    35,33 €/кг

    Zefyras CASTLE HALLOWEEN, 45 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 50,89 €/кг

  • Saldainių rinkinys CLOWN, 150 g
    3
    19 €
    21,27 €/кг

    Saldainių rinkinys CLOWN, 150 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,60 €/кг

  • Saldainis HALLOWEEN FIZZY, 6 g
    5
    59 €
    931,67 €/кг

    Saldainis HALLOWEEN FIZZY, 6 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 1165,00 €/кг

  • Saldainių rinkinys FINI CATRINA PARTY, 180 g
    4
    29 €
    23,83 €/кг

    Saldainių rinkinys FINI CATRINA PARTY, 180 g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 31,61 €/кг

  • Laimės sausainėlis FORTUNE COOKIES, 4,5 g

    Laimės sausainėlis FORTUNE COOKIES, 4,5 g

    Недоступно

Фильтр

Фильтр