Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Traškios salotos su vištiena, 240 g

    Traškios salotos su vištiena, 240 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,46 €/кг

  • Burokėlių salotos su obuoliais, 300 g
    Новинка

    Burokėlių salotos su obuoliais, 300 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • Šviežiai parauginti agurkai, 400 g

    Šviežiai parauginti agurkai, 400 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,72 €/кг

  • BALTOJI mišrainė, 300 g

    BALTOJI mišrainė, 300 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Burokėlių salotos su pupelėmis, 300 g

    Burokėlių salotos su pupelėmis, 300 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Cezario salotos su kalakutiena, 280g

    Cezario salotos su kalakutiena, 280g

    4.39 € за шт.

    Цена за единицу: 15,68 €/кг

  • Silkė pataluose, 300 g

    Silkė pataluose, 300 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,63 €/кг

  • Ryžių salotos su krabų sk. lazdelėmis, 300 g

    Ryžių salotos su krabų sk. lazdelėmis, 300 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • GAIVIOSIOS salotos su varške, 1 kg
    Подходит для вегетарианцев

    GAIVIOSIOS salotos su varške, 1 kg

    9.99 € за кг

    Цена за единицу: 9,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Burokėlių salotos su česnakais, 300 g

    Burokėlių salotos su česnakais, 300 g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 5,50 €/кг

  • Lęšių salotos, 300 g

    Lęšių salotos, 300 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 6,63 €/кг

  • BALTOJI mišrainė, 1 kg

    BALTOJI mišrainė, 1 kg

    5.49 € за кг

    Цена за единицу: 5,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Kumpio, ananasų, kukurūzų salotos, 300 g

    Kumpio, ananasų, kukurūzų salotos, 300 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Salotos su falafeliais ir jog. padažu, 270g
    Подходит для вегетарианцев

    Salotos su falafeliais ir jog. padažu, 270g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,48 €/кг

  • CEZARIO salotos, 300 g

    CEZARIO salotos, 300 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,30 €/кг

  • NAMINĖ mišrainė, 300 g

    NAMINĖ mišrainė, 300 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Marinuotų kopūstų salotos, 200 g

    Marinuotų kopūstų salotos, 200 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Avinžirnių salotos, 1 kg

    Avinžirnių salotos, 1 kg

    9.49 € за кг

    Цена за единицу: 9,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Darž. salotos su saldžiarūgščiu padažu, 200 g

    Darž. salotos su saldžiarūgščiu padažu, 200 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 6,95 €/кг

  • Darž. salotos su saldžiarūgščiu padažu, 1 kg

    Darž. salotos su saldžiarūgščiu padažu, 1 kg

    5.99 € за кг

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Avinžirnių salotos, 250 g

    Avinžirnių salotos, 250 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 9,56 €/кг

  • MAROKIETIŠKOS perlinio kuskuso salotos, 1 kg

    MAROKIETIŠKOS perlinio kuskuso salotos, 1 kg

    8.69 € за кг

    Цена за единицу: 8,69 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • GRAIKINĖS salotos, 250 g

    GRAIKINĖS salotos, 250 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 10,76 €/кг

  • MAROKIETIŠKOS perlinio kuskuso salotos, 250 g

    MAROKIETIŠKOS perlinio kuskuso salotos, 250 g

    2.15 € за шт.

    Цена за единицу: 8,60 €/кг

  • Marinuotų kopūstų salotos, 1 kg

    Marinuotų kopūstų salotos, 1 kg

    6.49 € за кг

    Цена за единицу: 6,49 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Aštrios morkų salotos, 1 kg

    Aštrios morkų salotos, 1 kg

    6.59 € за кг

    Цена за единицу: 6,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • Ryžių salotos su krabų sk. lazdelėmis, 1 kg

    Ryžių salotos su krabų sk. lazdelėmis, 1 kg

    4.99 € за кг

    Цена за единицу: 4,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • GRAIKINĖS salotos, 1 kg

    GRAIKINĖS salotos, 1 kg

    8.99 € за кг

    Цена за единицу: 8,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • Salot. su gar.lašiša ir TERIYAKI pad., 320 g

    Salot. su gar.lašiša ir TERIYAKI pad., 320 g

    Недоступно

  • SUSHI salotos su lašiša, POKE padažu, 320 g

    SUSHI salotos su lašiša, POKE padažu, 320 g

    Недоступно

  • PIKANTIŠKOS salotos, 300 g

    PIKANTIŠKOS salotos, 300 g

    Недоступно

  • Pupelių salotos (3 pupų), 1 kg

    Pupelių salotos (3 pupų), 1 kg

    Недоступно

  • Pupelių salotos (3 pupų), 300 g

    Pupelių salotos (3 pupų), 300 g

    Недоступно

  • Burokėlių salotos su pupelėmis, 1 kg

    Burokėlių salotos su pupelėmis, 1 kg

    Недоступно

  • CEZARIO salotos, 1 kg

    CEZARIO salotos, 1 kg

    Недоступно

  • Kumpio, ananasų, kukurūzų salotos, 1 kg

    Kumpio, ananasų, kukurūzų salotos, 1 kg

    Недоступно

  • Aštrios morkų salotos, 300 g

    Aštrios morkų salotos, 300 g

    Недоступно

  • Burokėlių salotos su česnakais, 1 kg

    Burokėlių salotos su česnakais, 1 kg

    Недоступно

  • NAMINĖ mišrainė, 1 kg

    NAMINĖ mišrainė, 1 kg

    Недоступно

  • Cezario salotos su krevetėmis, 280 g

    Cezario salotos su krevetėmis, 280 g

    Недоступно

Фильтр

Фильтр