Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Plėš. sūrio lazdelės PIK-NIK, 40% rieb., 140g

    Plėš. sūrio lazdelės PIK-NIK, 40% rieb., 140g

    1.89 € за шт.
    Обычная цена: 2,79 €

    Цена за единицу: 13,50 €/кг

  • Sūris RIMI MOZZARELLA, 45% rieb., 125g
    Хорошая цена каждый день

    Sūris RIMI MOZZARELLA, 45% rieb., 125g

    0.85 € за шт.

    Цена за единицу: 6,80 €/кг

  • Šviežias sūris RIMI, 20% rieb., 150g
    Хорошая цена каждый день

    Šviežias sūris RIMI, 20% rieb., 150g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • Kietasis tarkuotas sūris RIMI, 80g
    "Без лактозы "
    Хорошая цена каждый день

    Kietasis tarkuotas sūris RIMI, 80g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,88 €/кг

  • ROKIŠKIO sūris, 45 %, 240g
    "Без лактозы "

    ROKIŠKIO sūris, 45 %, 240g

    2.85 € за шт.

    Цена за единицу: 11,88 €/кг

  • Pjaustytas puskietis sūris DVARO, 50 %, 150 g
    Хорошая цена каждый день

    Pjaustytas puskietis sūris DVARO, 50 %, 150 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Puskietis sūris DVARO, 50 % rieb., 240 g
    2
    19 €
    9,13 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Puskietis sūris DVARO, 50 % rieb., 240 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 13,29 €/кг

  • Plėšomos sūrio dešrelės PIK-NIK, 40%, 160g

    Plėšomos sūrio dešrelės PIK-NIK, 40%, 160g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,69 €/кг

  • Mocarelos sūris FORMAGIA 125g
    0
    89 €
    7,12 €/кг

    Mocarelos sūris FORMAGIA 125g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 10,32 €/кг

  • Fetos sūris OLYMPUS, 43 % rieb., 150 g

    Fetos sūris OLYMPUS, 43 % rieb., 150 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,93 €/кг

  • Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA ORIGINAL, 200 g
    2
    49 €
    12,45 €/кг

    Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA ORIGINAL, 200 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 14,95 €/кг

  • Sūris RIMI SMART TILSIT 45%, 250 g
    "Без лактозы "
    Хорошая цена каждый день

    Sūris RIMI SMART TILSIT 45%, 250 g

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 4,76 €/кг

  • Kiet. sūris DŽIUGAS, 40% rieb., 100g (tark.)
    "Без лактозы "

    Kiet. sūris DŽIUGAS, 40% rieb., 100g (tark.)

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 21,90 €/кг

  • Sūris salotoms RIMI, 40% rieb., 200g
    Хорошая цена каждый день

    Sūris salotoms RIMI, 40% rieb., 200g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 7,45 €/кг

  • Plėšomos sūrio lazdelės MIAU, 40% rieb., 100g

    Plėšomos sūrio lazdelės MIAU, 40% rieb., 100g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 25,90 €/кг

  • Tark.sūris makaron.DŽIUGAS MIX, 42%rieb.,200g
    "Без лактозы "

    Tark.sūris makaron.DŽIUGAS MIX, 42%rieb.,200g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 15,45 €/кг

  • Tarkuotas sūris RIMI GOUDA, 48 % rieb., 150 g

    Tarkuotas sūris RIMI GOUDA, 48 % rieb., 150 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 11,93 €/кг

  • VILVI varšk. užtepėlė su žal., 18 %, 150 g

    VILVI varšk. užtepėlė su žal., 18 %, 150 g

    1.29 € за шт.
    Обычная цена: 1,59 €

    Цена за единицу: 8,60 €/кг

  • Plėš. sūrio lazdelės PIK-NIK, 40% rieb., 280g

    Plėš. sūrio lazdelės PIK-NIK, 40% rieb., 280g

    3.89 € за шт.
    Обычная цена: 5,29 €

    Цена за единицу: 13,89 €/кг

  • Sūris MOZZARELLA GALBANI, 125g

    Sūris MOZZARELLA GALBANI, 125g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 11,92 €/кг

  • Puskietis sūris SVALIA, 45 % rieb., 240 g

    Puskietis sūris SVALIA, 45 % rieb., 240 g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 14,13 €/кг

  • Pjaus. olandiškas sūris RIMI, 45% rieb., 150g
    "Без лактозы "
    Хорошая цена каждый день

    Pjaus. olandiškas sūris RIMI, 45% rieb., 150g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 9,93 €/кг

  • Šviežias sūris su čes. RIMI, 20% reb., 150g
    Хорошая цена каждый день

    Šviežias sūris su čes. RIMI, 20% reb., 150g

    1.05 € за шт.

    Цена за единицу: 7,00 €/кг

  • Olandiškas pjaustytas sūris RIMI, 45%, 500g
    Для лучшей жизни
    Хорошая цена каждый день

    Olandiškas pjaustytas sūris RIMI, 45%, 500g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,98 €/кг

  • Olandiškas ožkų pieno sūris GOAT FARM, 100 g

    Olandiškas ožkų pieno sūris GOAT FARM, 100 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,90 €/кг

  • Sūris Burrata SELECTION BY RIMI, 51 %, 125 g

    Sūris Burrata SELECTION BY RIMI, 51 %, 125 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 15,92 €/кг

  • Švž. sūrio gaminys PHILADELPHIA LIGHT, 125 g
    2
    09 €
    16,72 €/кг

    Švž. sūrio gaminys PHILADELPHIA LIGHT, 125 g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 21,20 €/кг

  • Sūris BURRATA GRANAROLO, 125 g

    Sūris BURRATA GRANAROLO, 125 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 22,32 €/кг

  • Tark. sūris picai DŽIUGAS MIX, 43%rieb., 200g

    Tark. sūris picai DŽIUGAS MIX, 43%rieb., 200g

    3.09 € за шт.

    Цена за единицу: 15,45 €/кг

  • Ožkų pieno sūris CHAVROUX, 150 g

    Ožkų pieno sūris CHAVROUX, 150 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 26,60 €/кг

  • Tep. lyd. sūrel. RAMBYNO MILDUTĖ, 50 %, 175 g

    Tep. lyd. sūrel. RAMBYNO MILDUTĖ, 50 %, 175 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,37 €/кг

  • HALLOUMI sūris RIMI PLANET, 200 g

    HALLOUMI sūris RIMI PLANET, 200 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,95 €/кг

  • Ekol.puskietis sūris DOBILAS, 45% rieb.,150 g
    "Без лактозы " Органические продукты

    Ekol.puskietis sūris DOBILAS, 45% rieb.,150 g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 18,60 €/кг

  • Lyd.rūk.sūrio užkandis RAMBYNO ant.75g

    Lyd.rūk.sūrio užkandis RAMBYNO ant.75g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 19,87 €/кг

  • Mocarela sūris RIMI, tarkuotas, 150 g

    Mocarela sūris RIMI, tarkuotas, 150 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,60 €/кг

  • Pjaustytas TILSIT sūris RIMI, 45% rieb.,150 g
    "Без лактозы "
    Хорошая цена каждый день

    Pjaustytas TILSIT sūris RIMI, 45% rieb.,150 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 11,27 €/кг

  • Lyd.sūris su duonos lazd.LA VACHE QUI RIT,35g

    Lyd.sūris su duonos lazd.LA VACHE QUI RIT,35g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 25,43 €/кг

  • Sūris su baltuoju pelės. RIMI CAMEMBERT, 120g

    Sūris su baltuoju pelės. RIMI CAMEMBERT, 120g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 14,58 €/кг

  • Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA su  žol., 125 g
    2
    09 €
    16,72 €/кг

    Švž. sūrio gam. PHILADELPHIA su žol., 125 g

    2.65 € за шт.

    Цена за единицу: 21,20 €/кг

  • Rikotos sūris FORMAGIA, 250 g

    Rikotos sūris FORMAGIA, 250 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,76 €/кг

Фильтр

Фильтр