Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Kiaulienos dešrelės KABANOS RIMI, 120 g
    Хорошая цена каждый день

    Kiaulienos dešrelės KABANOS RIMI, 120 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,92 €/кг

  • Paukšt. ir kiaul. dešrelės RIMI KABANOS, 120g
    Хорошая цена каждый день

    Paukšt. ir kiaul. dešrelės RIMI KABANOS, 120g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,92 €/кг

  • Dešrelės su sūriu KABANOS RIMI, 120 g
    Хорошая цена каждый день

    Dešrelės su sūriu KABANOS RIMI, 120 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,92 €/кг

  • Vytinta pjaustyta filė VIGESTA, a.r., 150 g
    Хорошая цена каждый день

    Vytinta pjaustyta filė VIGESTA, a.r., 150 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 25,27 €/кг

  • K.rūk. KAIMIŠKOS kiaulių ausys VIGESTA, 170g

    K.rūk. KAIMIŠKOS kiaulių ausys VIGESTA, 170g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 23,47 €/кг

  • Vyt.dešros užk. FUET, a.r., 50g

    Vyt.dešros užk. FUET, a.r., 50g

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 67,80 €/кг

  • Vyt. kiaulienos lazdelės CLASSIC, a. r., 70 g

    Vyt. kiaulienos lazdelės CLASSIC, a. r., 70 g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 34,14 €/кг

  • Vytintos dešrelės be konservantų, a. r., 500g

    Vytintos dešrelės be konservantų, a. r., 500g

    15.49 € за шт.

    Цена за единицу: 30,98 €/кг

  • Vytintos dešrelės KAI NORISI MĖSOS, 200 g

    Vytintos dešrelės KAI NORISI MĖSOS, 200 g

    4.29 € за шт.
    Обычная цена: 7,29 €

    Цена за единицу: 21,45 €/кг

  • Karštai rūkytos KABANOSY dešrelės, I r., 500g

    Karštai rūkytos KABANOSY dešrelės, I r., 500g

    8.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,38 €/кг

  • Karštai rūkytos KABANOSSI lazdelės, 300 g

    Karštai rūkytos KABANOSSI lazdelės, 300 g

    8.59 € за шт.

    Цена за единицу: 28,63 €/кг

  • K. r. višt. KABANOS SNAX dešrelės, a.r., 100g

    K. r. višt. KABANOS SNAX dešrelės, a.r., 100g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Vytintos dešrelės SALAMINI BIOVELA,80g

    Vytintos dešrelės SALAMINI BIOVELA,80g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 43,63 €/кг

  • K. rūkyt. KABANOS SNAX dešrelės, a. r., 100 g

    K. rūkyt. KABANOS SNAX dešrelės, a. r., 100 g

    1.99 € за шт.
    Обычная цена: 3,39 €

    Цена за единицу: 19,90 €/кг

  • Vytinta pj. kiauliena LABANORO, a.r., 1 kg

    Vytinta pj. kiauliena LABANORO, a.r., 1 kg

    29.99 € за кг

    Цена за единицу: 29,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Vytintos jautienos juostelės BRIZ, a. r., 50g

    Vytintos jautienos juostelės BRIZ, a. r., 50g

    4.49 € за шт.

    Цена за единицу: 89,80 €/кг

  • Virtos rūk. KLEBONIŠKOS kiaulių ausys, 200 g

    Virtos rūk. KLEBONIŠKOS kiaulių ausys, 200 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,45 €/кг

  • Vyt. dešrelės SALAMINI ORIGINAL, a. r., 190 g

    Vyt. dešrelės SALAMINI ORIGINAL, a. r., 190 g

    6.69 € за шт.

    Цена за единицу: 35,21 €/кг

  • Karštai rūk. lazdelės KABANOSSI, 100g

    Karštai rūk. lazdelės KABANOSSI, 100g

    3.69 € за шт.

    Цена за единицу: 36,90 €/кг

  • Vyt. terijaki kiaul. juostelės BRIZ a.r., 50g

    Vyt. terijaki kiaul. juostelės BRIZ a.r., 50g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 45,80 €/кг

  • Vyt. dešrelės BIOVELA BERNŲ, a. r. 150 g

    Vyt. dešrelės BIOVELA BERNŲ, a. r. 150 g

    6.69 € за шт.

    Цена за единицу: 44,60 €/кг

  • Mini vytintos dešrelės  SALLING, 100 g

    Mini vytintos dešrelės SALLING, 100 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 34,90 €/кг

  • Vytinta pjaust. nugarinė GO SNACK, 160 g

    Vytinta pjaust. nugarinė GO SNACK, 160 g

    3.29 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 20,56 €/кг

  • Vyt. kiaul. šiaudeliai KLEBONIŠKI, a.r., 100g

    Vyt. kiaul. šiaudeliai KLEBONIŠKI, a.r., 100g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 47,90 €/кг

  • Vyt. kiaul. lazdelės CHEESE&ONION, a. r., 70g

    Vyt. kiaul. lazdelės CHEESE&ONION, a. r., 70g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,49 €

    Цена за единицу: 34,14 €/кг

  • Vyt. jaut. lazdelės Terijaki skon., a.r., 40g

    Vyt. jaut. lazdelės Terijaki skon., a.r., 40g

    2.89 € за шт.
    Обычная цена: 4,19 €

    Цена за единицу: 72,25 €/кг

  • Kiaulien. dešrelės RIMI KABANOS, II r., 440 g

    Kiaulien. dešrelės RIMI KABANOS, II r., 440 g

    4.79 € за шт.
    Обычная цена: 5,69 €

    Цена за единицу: 10,89 €/кг

  • K.r.KABANOS su paukšt.TARCZYNSKI, II r., 105g

    K.r.KABANOS su paukšt.TARCZYNSKI, II r., 105g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 23,71 €/кг

  • Vyt. kiaul. lazdelės KLEBONIŠKOS, a.r., 100 g

    Vyt. kiaul. lazdelės KLEBONIŠKOS, a.r., 100 g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 47,90 €/кг

  • Pauk. kiaul. dešr. RIMI KAB., sūr. II r.440 g

    Pauk. kiaul. dešr. RIMI KAB., sūr. II r.440 g

    4.79 € за шт.
    Обычная цена: 5,69 €

    Цена за единицу: 10,89 €/кг

  • Kiaulienos dešrelės Kabanos RIMI SMART, 120 g
    Хорошая цена каждый день

    Kiaulienos dešrelės Kabanos RIMI SMART, 120 g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 11,58 €/кг

  • Vyt. jaut. nug. MEAT SNACK, klas. sk. 50 g

    Vyt. jaut. nug. MEAT SNACK, klas. sk. 50 g

    2.79 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 55,80 €/кг

  • Pauk., kiaul. dešr. RIMI KABANOS, II r. 440 g

    Pauk., kiaul. dešr. RIMI KABANOS, II r. 440 g

    4.79 € за шт.
    Обычная цена: 5,69 €

    Цена за единицу: 10,89 €/кг

  • K. r. KABANOSSI lazdelės su bar., a.r., 100 g

    K. r. KABANOSSI lazdelės su bar., a.r., 100 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 32,90 €/кг

  • K. rūkyt. KABANOS SNAX dešrelės, a. r., 200 g

    K. rūkyt. KABANOS SNAX dešrelės, a. r., 200 g

    3.69 € за шт.
    Обычная цена: 6,29 €

    Цена за единицу: 18,45 €/кг

  • Vyt. kiaul. filė su bur. GOURMET, a. r. 160 g

    Vyt. kiaul. filė su bur. GOURMET, a. r. 160 g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 24,94 €/кг

  • K. r. jaut. KABANOS SNAX dešrelės, a.r., 100g

    K. r. jaut. KABANOS SNAX dešrelės, a.r., 100g

    2.39 € за шт.
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 23,90 €/кг

  • Vyt.KREKENAVOS dešrelės PAG.BE KONS,a.r.220g

    Vyt.KREKENAVOS dešrelės PAG.BE KONS,a.r.220g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 28,59 €/кг

  • Vyt. mėsos traškučiai GO SNACK, a. r., 100 g

    Vyt. mėsos traškučiai GO SNACK, a. r., 100 g

    3.99 € за шт.
    Обычная цена: 4,99 €

    Цена за единицу: 39,90 €/кг

  • SALAMINI su pistacijomis BIOVELA, a.r., 80 g

    SALAMINI su pistacijomis BIOVELA, a.r., 80 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 43,63 €/кг

Фильтр

Фильтр