Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Raudonosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g
    Хорошая цена каждый день

    Raudonosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Sviestinės pupelės RIMI, 400 g / 250 g
    Хорошая цена каждый день

    Sviestinės pupelės RIMI, 400 g / 250 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,96 €/кг

  • Pomidorų gabaliukai RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/кг
    Для лучшей жизни

    Pomidorų gabaliukai RIMI, 400 g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 3,87 €/кг

  • Avinžirniai RIMI, 400 g / 250 g
    Хорошая цена каждый день

    Avinžirniai RIMI, 400 g / 250 g

    1.35 € за шт.

    Цена за единицу: 5,40 €/кг

  • Juod. alyvuogės RIMI be kaul., 345 g / 160 g

    Juod. alyvuogės RIMI be kaul., 345 g / 160 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 12,19 €/кг

  • Keturių rūšių pupelių mišinys RIMI, 400 g
    Хорошая цена каждый день

    Keturių rūšių pupelių mišinys RIMI, 400 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Marin. agurkai RIMI, 2 - 5 cm, 340 g / 180 g

    Marin. agurkai RIMI, 2 - 5 cm, 340 g / 180 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,50 €/кг

  • Pomidorų gabaliukai su baziliku RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/кг
    Для лучшей жизни

    Pomidorų gabaliukai su baziliku RIMI, 400 g

    1.65 € за шт.

    Цена за единицу: 4,12 €/кг

  • Pupelės RIMI CANNELLINI, 400 g / 240 g
    Хорошая цена каждый день

    Pupelės RIMI CANNELLINI, 400 g / 240 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Marin. agurkai RIMI, 3 - 6 cm, 670 g / 370 g
    1
    99 €
    5,38 €/кг

    Marin. agurkai RIMI, 3 - 6 cm, 670 g / 370 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,73 €/кг

  • Raudon. pupelės čili pad. RIMI, 400 g / 200 g

    Raudon. pupelės čili pad. RIMI, 400 g / 200 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 6,45 €/кг

  • Juod. alyvuogės be kaul., RIMI, 350 g / 150 g

    Juod. alyvuogės be kaul., RIMI, 350 g / 150 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Nulupti pomidorai RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/кг
    Для лучшей жизни

    Nulupti pomidorai RIMI, 400 g

    1.75 € за шт.

    Цена за единицу: 4,37 €/кг

  • Marin. agurkai RIMI, 2 - 5 cm, 670 g / 370 g
    2
    29 €
    6,19 €/кг

    Marin. agurkai RIMI, 2 - 5 cm, 670 g / 370 g

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 7,81 €/кг

  • Žal. alyvuogės be kaul., RIMI, 350 g / 150 g

    Žal. alyvuogės be kaul., RIMI, 350 g / 150 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 16,60 €/кг

  • Pomidorų gabaliukai su raudonėl., RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/кг
    Для лучшей жизни

    Pomidorų gabaliukai su raudonėl., RIMI, 400 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 4,47 €/кг

  • Bruknių uogienė RIMI, 400 g
    Новинка

    Bruknių uogienė RIMI, 400 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 9,97 €/кг

  • Saldūs kukurūzai RIMI, 340g/285g
    1
    09 €
    3,82 €/кг
    Для лучшей жизни

    Saldūs kukurūzai RIMI, 340g/285g

    1.39 € за шт.

    Цена за единицу: 4,88 €/кг

  • Žal. alyvuogės RIMI be kaul., 345 g / 160 g

    Žal. alyvuogės RIMI be kaul., 345 g / 160 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 12,19 €/кг

  • Kons. auks. kukur. BONDUELLE KIDS, 170g/140g
    Для лучшей жизни

    Kons. auks. kukur. BONDUELLE KIDS, 170g/140g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,36 €/кг

  • Mar. agurkai KKF LEGENDINIAI, 660 g / 330 g

    Mar. agurkai KKF LEGENDINIAI, 660 g / 330 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,66 €/кг

  • Marinuoti agurkėliai SPILVA, 670 g / 370 g

    Marinuoti agurkėliai SPILVA, 670 g / 370 g

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 8,62 €/кг

  • Kaparėliai RIMI, 100 g / 60 g

    Kaparėliai RIMI, 100 g / 60 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,50 €/кг

  • Saul. dž. pomidor. aliej. RIMI, 280 g / 180 g

    Saul. dž. pomidor. aliej. RIMI, 280 g / 180 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Švelnus žemės riešutų kremas ULDUKAS, 300 g

    Švelnus žemės riešutų kremas ULDUKAS, 300 g

    3.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,97 €/кг

  • Konserv. saldūs kukurūzai RIMI, 165 g / 140 g
    Для лучшей жизни

    Konserv. saldūs kukurūzai RIMI, 165 g / 140 g

    1.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,64 €/кг

  • Konservuoti pjaustyti pomidorai MUTTI, 400 g
    Для лучшей жизни

    Konservuoti pjaustyti pomidorai MUTTI, 400 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 5,97 €/кг

  • Pupelės pomidorų padaže HEINZ, 415 g

    Pupelės pomidorų padaže HEINZ, 415 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 5,28 €/кг

  • Žalieji žirneliai BONDUELLE, 400 g / 265 g

    Žalieji žirneliai BONDUELLE, 400 g / 265 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 6,75 €/кг

  • Juodosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g
    Хорошая цена каждый день

    Juodosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

  • Burokėliai šaltib. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Хорошая цена каждый день

    Burokėliai šaltib. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 3,31 €/кг

  • Konserv. žal. žirneliai RIMI SMART,690g/450g
    Хорошая цена каждый день

    Konserv. žal. žirneliai RIMI SMART,690g/450g

    0.79 € за шт.

    Цена за единицу: 1,76 €/кг

  • Ekol. raud. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g
    1
    05 €
    7,00 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. raud. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 10,33 €/кг

  • Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 600 g

    Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 600 g

    7.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,32 €/кг

  • Smulkiai pjaustyti pomidorai ICA, 390 g
    Для лучшей жизни

    Smulkiai pjaustyti pomidorai ICA, 390 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,38 €/кг

  • Ekol. juod. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g
    1
    05 €
    7,00 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. juod. pupel. be skysčio ACTIVUS, 150 g

    1.55 € за шт.

    Цена за единицу: 10,33 €/кг

  • Žalieji žirneliai BONDUELLE, 660 g / 465 g

    Žalieji žirneliai BONDUELLE, 660 g / 465 g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 5,57 €/кг

  • Ekologiškas klevų sirupas SALLING EKO, 189 ml
    Органические продукты Подходит для веганов

    Ekologiškas klevų sirupas SALLING EKO, 189 ml

    5.19 € за шт.

    Цена за единицу: 27,46 €/л

  • Kons. burokėliai ob. sult. KKF, 480 g / 265 g

    Kons. burokėliai ob. sult. KKF, 480 g / 265 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 6,00 €/кг

  • Baltosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g
    Хорошая цена каждый день

    Baltosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g

    0.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,13 €/кг

Фильтр

Фильтр