Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Augalinis migdolų gėrimas VALSOIA ZERO, 1 l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/л
    "Без лактозы " Без молока без сахара

    Augalinis migdolų gėrimas VALSOIA ZERO, 1 l

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/л

  • Migdolų gėrimas VALSOIA , 1l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Migdolų gėrimas VALSOIA , 1l

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/л

  • Anakardžių ledai su riešutais VALSOIA, 80 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Anakardžių ledai su riešutais VALSOIA, 80 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 27,38 €/кг

  • Pistac. sk. migdolų pudingas VALSOIA, 2x115 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Pistac. sk. migdolų pudingas VALSOIA, 2x115 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 8,65 €/кг

  • 8 sumuštinio formos valgomieji ledai, 320g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    8 sumuštinio formos valgomieji ledai, 320g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 18,72 €/кг

  • Sojos produkt.su persik.ir pasif.VALSOIA,250g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Sojos produkt.su persik.ir pasif.VALSOIA,250g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Ledai VALSOIA CONES, 4 X 480ml
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ledai VALSOIA CONES, 4 X 480ml

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,63 €/кг

  • Sojų gėrimas ORIGINAL VALSOIA, 1l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Sojų gėrimas ORIGINAL VALSOIA, 1l

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/л

  • Lazd. rieš. ir kakavos kremas VALSOIA, 200 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для веганов

    Lazd. rieš. ir kakavos kremas VALSOIA, 200 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 27,45 €/кг

  • Ledai su juodojo šokolado gab. VALSOIA, 300 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ledai su juodojo šokolado gab. VALSOIA, 300 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 18,30 €/кг

  • Kokosų gėrim. be cukr. su kalciu VALSOIA, 1 l
    -25%
    2
    17 €
    2,17 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Kokosų gėrim. be cukr. su kalciu VALSOIA, 1 l

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/л

  • Migdolų gėrimas VALSOIA BARISTA, 1 l
    -25%
    2
    24 €
    2,24 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Migdolų gėrimas VALSOIA BARISTA, 1 l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Avižų gėrimas VALSOIA, be prid. cukr.,1 l
    -25%
    2
    24 €
    2,24 €/л
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Avižų gėrimas VALSOIA, be prid. cukr.,1 l

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 2,99 €/л

  • Aug. kilm. kumpio sk. užkandis VALSOIA, 90 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Aug. kilm. kumpio sk. užkandis VALSOIA, 90 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 44,33 €/кг

  • Veg. desertas su šok. gab. VALSOIA, 2 x 125 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Veg. desertas su šok. gab. VALSOIA, 2 x 125 g

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Tiramisu sk. ledai VALSOIA, be gliut., 300 g
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Tiramisu sk. ledai VALSOIA, be gliut., 300 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 18,30 €/кг

  • Vegan.sūrios karam.ledai su rieš.80g/110ml
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Vegan.sūrios karam.ledai su rieš.80g/110ml

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 27,38 €/кг

  • Augal. mangų ir braškių ledai VALSOIA, 280 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Augal. mangų ir braškių ledai VALSOIA, 280 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 24,96 €/кг

  • Vegan.pistac.sk.ledai su rieš.4vnt.200g/326ml
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Vegan.pistac.sk.ledai su rieš.4vnt.200g/326ml

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 29,95 €/кг

  • Ledai avižų pagr. su pistac. VALSOIA, 300 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Ledai avižų pagr. su pistac. VALSOIA, 300 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 18,30 €/кг

  • Veg. sūr. kar. valg. ledai VALSOIA 300g/468ml
    Без глютена "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев

    Veg. sūr. kar. valg. ledai VALSOIA 300g/468ml

    6.49 € за шт.

    Цена за единицу: 21,63 €/кг

  • Lazdyn. rieš. kremas su sald. VALSOIA, 200 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для веганов

    Lazdyn. rieš. kremas su sald. VALSOIA, 200 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 27,45 €/кг

  • Šald. augalin. kepsneliai CORDON BLEU, 220 g
    "Без лактозы " Без молока Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Šald. augalin. kepsneliai CORDON BLEU, 220 g

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

Фильтр

Фильтр