0
0,00 €
Pasirinkti laiką

NAUJIENA – „I LOVE ECO" SAUSKELNĖS IR SAUSKELNĖS-KELNAITĖS!


Džiaugiamės galėdami pasidalinti naujienomis! Nuo šiol rinkitės naująsias „I love eco“ sauskelnes, kurios yra draugiškos ne tik jūsų kūdikiui, bet ir planetai. Pagamintos iš 100% natūralių medžiagų, naudojant technologijas, užtikrinančias, kad sauskelnės išliktų sausos ir būtų išvengta pratekėjimo. Sauskelnės gaminamos aplinkai nekenksmingu būdu, daugiausia dėmesio skiriant plastiko atliekų ir vandens suvartojimo mažinimui bei 100% žaliosios energijos panaudojimui.

„I love Eco“ sauskelnės

Daugiau pasiūlymų

Draugiškos mažyliams

 • Norint užtikrinti komfortą odai, naudojama sausumo sistema ir minkšti, tamprūs kraštai, saugantys nuo pratekėjimo.  
 • Naujoji absorbuojanti kanalų technologija užtikrinanti greitą skysčio sugėrimą iki 12 valandų.  
 • Pralaidi orui medžiaga užtikrina oro cirkuliaciją. 
 • Minkšta ekologiška medvilnė („Cotton enhanced“ sertifikatas) užtikrina švelnumo pojūtį.
 • Nenaudojami losjonai, kvapiosios medžiagos ar chloras.  

Užmaunamos sauskenlės

 • Sauskelnės-kelnaitės lengvai uždedamos ir nuimamos, net jei jūsų kūdikis itin judrus. 
 • 360° prigludimą užtikrina tamprus juosmuo.
 • Sauskelnės turi lanksčius ir reguliuojamus segtukus, kurie padeda sauskelnėms tobulai prisitaikyti prie kūdikio kūno. 

 • 100% natūrali kilmė. „Ecolabel" sertifikatas užtikrina, kad ne tik kiekvienas gaminio sluoksnis yra ekologiškas, bet visas gaminio ciklas, nuo žaliavos iki atliekų, kuriamas laikantis griežtų aplinkosaugos, funkcinių ir kokybės reikalavimų.
 • OEKO-TEX® sertifikato žyma ant pakuotės reiškia, kad gaminys atitinka aukštus žmonių ekologijos reikalavimus, pavyzdžiui, jo sudėtyje nėra sveikatai kenksmingų cheminių medžiagų kiekių. Laboratorinių bandymų metu, gaminiuose buvo tikrinamas  platus kenksmingų medžiagų spektras.
 • Produktai gaminami tvariai, naudojant 100 % žaliosios energijos, išgaunamos iš natūralių išteklių, tokių kaip saulės, vėjo ir vandens. Žalioji energija svarbi aplinkai, nes ji pakeičia neigiamą iškastinio kuro poveikį aplinkai mažiau kenkiančiomis alternatyvomis, kurios yra atsinaujinančios ir visai arba beveik neišskiria šiltnamio dujų.  
 • Pakuotė pagaminta iš 51 % perdirbtos medžiagos ir ją taip pat galima perdirbti.  

Oskaras ir Liucina

Klausiau savo sekėjų, kokiais kriterijais jos vadovaujasi besirinkdamos sauskelnes. Gavau daug atsakymų ir įsidėmėjusi juos bandžiau visiškai naujai rinkoje pasirodžiusias, „I love Eco“ sauskelnes. Jų yra tiek užsegamų, tiek maunamų. Jos visos yra be kvapiklių ir chloro. Ekologiškos, pagamintos iš 100% natūralių medžiagų, vadovaujantis OEKO-TEX standartais ir naudojant žaliąją energiją.
Taigi, jūsų kriterijai ir kiek jų atitiko šios sauskelnės 😉
1. Oro pralaidumas, kad nešustų oda - kiekvieno kūdikio oda reaguoja skirtingai, bet Oskarui nešuto.
2. Tampri juosta, kad nespaustų pilvuko - nespaudžia ir ši juosta labai plati, todėl „avarijų“ tikimybė maža.
3. Kad užtektų vienerių per naktį - labai individualu. Oskaras išgeria labai daug pieno, todėl jam bet kurias sauskelnes naktį keičiu bent kartą.
4. Kad nealergizuotų - vėlgi labai individualu, bet mums to nebuvo.😊
5. Be kvapo - tikrai be.
6. Kuo minkštesnės ir plonesnės - kad plonos tai tikrai, bet ir minkštumo man atrodo netrūksta.
7. Kuo natūralesnės - tai deklaruoja pats gamintojas.
8. Kaina - jei neklystu, tokia kaip daugumos ekologiškų sauskelnių.
9. „Kad tiktų vaiko dupcytei 😊“ - šitas labai geras :)) pabandykite, įsitikinsite ar jūsų vaiko dupcytei tiks! 😊

⭐⭐⭐⭐⭐

Leonardas ir Vita

Sauskelnės lengvos ir minkštos, leidžia kūdikio odelei kvėpuoti ir jos nedirgina. Be to – šios sauskelnės neturi jokio sintetinio kvapo, puikiai sulaiko drėgmę, todėl kūdikio odelė išlieka nuolat sausa. Sauskelnių kraštai labai minkšti, švelniai apgaubia kūdikio kojytes, apsaugo nuo pratekėjimo, nespaudžia pilvuko, nevaržo kūdikio judesių. Naudojant „I love Eco“ pants net ir judriausiam kūdikiui lengvai ir greitai užmausite sauskelnes. Nuostabios sauskelnės! Kartą pabandę ir toliau tik šias sauskelnes naudosime ir kitiems rekomenduosime 😊

⭐⭐⭐⭐⭐

 

Lukas ir Diana

Esu labai maloniai nustebinta! Nuo pat Luko gimimo naudojau tik japoniškas sauskelnes, bet karts nuo karto vis pabandydavau kokias kitokias ir nuolat grįždavau prie pirmųjų. Tačiau išbandžius “I love Eco” sauskelnes, atrodo radau tai, kas idealiai tinka mano mažyliui. Visų pirma, ypač švelnios ir pralaidžios orui. Oda net per didžiausius karščius išlieka sausa, jokių paraudimų ar iššutimų. Antra, jos plonos, nevaržo vaiko judesių. Juk dabar toks aktyvus metas tyrinėti pasaulį, visai nėra laiko dažniems sauskelnių keitimams! Trečia, tobulai priglunda juosmens ir kojų srityse, jokių nuspaudimų ir nepatyrė nei vienos “avarijos”. Ketvirta, ne mažiau svarbu tai, kad jos ekologiškos bei kaina tikrai patrauklesnė. Nuo šiol tai mano pasirinkimo sauskelnės, visiems rekomenduoju!

Išbandei? Pasidalink įspūdžiais!

Visų atsiliepimų laukiame el. paštu info.lt@rimibaltic.com, su tema I LOVE ECO sauskelnės. 

Mano paskyra

Pradžia Pristatymas
0 0,00 €