Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Ekol. avižų ir kukuruzų košė MAMUKO, 240 g
    -30%
    3
    28 €
    13,67 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekol. avižų ir kukuruzų košė MAMUKO, 240 g

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 19,54 €/кг

  • Geriam. jogurt. tyrė SEMPER SMOOTHIE, 90 g
    -30%
    1
    25 €
    13,89 €/кг

    Geriam. jogurt. tyrė SEMPER SMOOTHIE, 90 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,89 €/кг

  • Ekol. MAMUKO obuolių tyrelė, 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    36 €
    13,60 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekol. MAMUKO obuolių tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Ekol. slyvų tyrelė HIPP BIO, 4 mėn, 125 g
    -30%
    1
    18 €
    9,44 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. slyvų tyrelė HIPP BIO, 4 mėn, 125 g

    1.69 € за шт.

    Цена за единицу: 13,52 €/кг

  • Ekol. jaut. tyrelė HIPP BIO, 4 mėn., 125 g
    -30%
    2
    79 €
    22,32 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. jaut. tyrelė HIPP BIO, 4 mėn., 125 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 31,92 €/кг

  • Ekol. obuol. banan. brašk. tyrelė HIPP, 100 g
    -30%
    1
    32 €
    13,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. obuol. banan. brašk. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Avižų košė su kriauš. ir mang. SEMPER, 120 g
    -30%
    1
    46 €
    12,17 €/кг

    Avižų košė su kriauš. ir mang. SEMPER, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Dan.šep. Jordan Step 0-2met.,ypač minkš.

    Dan.šep. Jordan Step 0-2met.,ypač minkš.

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,19 €/шт.

  • Vaik.dant.šep., JORDAN STEP 6-9 SOFT, 1vnt.

    Vaik.dant.šep., JORDAN STEP 6-9 SOFT, 1vnt.

    3.19 € за шт.

    Цена за единицу: 3,19 €/шт.

  • Žaislas Princesės karūna

    Žaislas Princesės karūna

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/шт.

  • Ekol. glot. mėl. ob. kriauš. HIPP BIO, 120 ml
    -30%
    1
    71 €
    14,25 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. glot. mėl. ob. kriauš. HIPP BIO, 120 ml

    2.45 € за шт.

    Цена за единицу: 20,42 €/кг

  • Paklotai kūdikiams SANASET, 60X60cm, 30 vnt.
    Хорошая цена каждый день

    Paklotai kūdikiams SANASET, 60X60cm, 30 vnt.

    8.65 € за шт.

    Цена за единицу: 0,29 €/шт.

  • Drėgnos servetėlės HUGGIES PURE, 3 x 48 vnt.
    Хорошая цена каждый день

    Drėgnos servetėlės HUGGIES PURE, 3 x 48 vnt.

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 0,03 €/шт.

  • Geriam. jogurtas braš., banan. SEMPER, 90 g
    -30%
    1
    25 €
    13,89 €/кг

    Geriam. jogurtas braš., banan. SEMPER, 90 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 19,89 €/кг

  • Ryžiai su triušien., cukin. MARMALUZI, 190 g
    -30%
    1
    53 €
    8,05 €/кг

    Ryžiai su triušien., cukin. MARMALUZI, 190 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 11,53 €/кг

  • Pieno mišinys APTAMIL 1, 0 mėn, 800 g

    Pieno mišinys APTAMIL 1, 0 mėn, 800 g

    19.79 € за шт.

    Цена за единицу: 24,74 €/кг

  • Ekol. kr. obuol. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    32 €
    13,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. kr. obuol. tyrė HIPP BIO, 4 mėn, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g
    -30%
    3
    49 €
    14,54 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Vaikiška dantų pasta Jordan 0-5met.,50ml

    Vaikiška dantų pasta Jordan 0-5met.,50ml

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 59,80 €/л

  • Drėgnos servetėlės NEUTRAL BABY, 52 vnt.

    Drėgnos servetėlės NEUTRAL BABY, 52 vnt.

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 0,06 €/шт.

  • Avižų košė su mėlyn. ir obuol. SEMPER, 120 g
    -30%
    1
    74 €
    14,50 €/кг

    Avižų košė su mėlyn. ir obuol. SEMPER, 120 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 20,75 €/кг

  • Stalo žaidimas kortos TACTIC

    Stalo žaidimas kortos TACTIC

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 3,99 €/шт.

  • Mango tyrelė SEMPER 6 +, 110 g
    -30%
    1
    46 €
    13,27 €/кг

    Mango tyrelė SEMPER 6 +, 110 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Ekol. kriauš. slyv. serb. tyrelė HIPP, 100 g
    -30%
    1
    32 €
    13,20 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. kriauš. slyv. serb. tyrelė HIPP, 100 g

    1.89 € за шт.

    Цена за единицу: 18,90 €/кг

  • Ekologiška ryžių košė MAMUKO, 240 g
    -30%
    3
    49 €
    14,54 €/кг
    "Без лактозы " Без молока Органические продукты

    Ekologiška ryžių košė MAMUKO, 240 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • MAMUKO avižų grik. miež. traiš. grūdai, 240 g
    -30%
    3
    49 €
    14,54 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    MAMUKO avižų grik. miež. traiš. grūdai, 240 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Geriamoji obuolių braškių tyrė SMOOTHIE, 90 g
    -30%
    1
    11 €
    12,33 €/кг

    Geriamoji obuolių braškių tyrė SMOOTHIE, 90 g

    1.59 € за шт.

    Цена за единицу: 17,67 €/кг

  • Vaik. vonios putos MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    3
    39 €
    13,56 €/л

    Vaik. vonios putos MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    4.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,16 €/л

  • Ekologiška MAMUKO vaisių tyrelė, 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    36 €
    13,60 €/кг
    Без глютена "Без лактозы " Без молока

    Ekologiška MAMUKO vaisių tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € за шт.

    Цена за единицу: 19,50 €/кг

  • Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g
    -30%
    3
    49 €
    14,54 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. MAMUKO kruopyčių mišinys, 6 mėn, 240 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Ekol. trap. GERBER av. dr. po. mor. sk. 35 g
    -30%
    2
    79 €
    79,71 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. trap. GERBER av. dr. po. mor. sk. 35 g

    3.99 € за шт.

    Цена за единицу: 114,00 €/кг

  • MAMUKO avižų, grikių, miežių grūdai, 240 g
    -30%
    3
    49 €
    14,54 €/кг
    "Без лактозы " Органические продукты

    MAMUKO avižų, grikių, miežių grūdai, 240 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 20,79 €/кг

  • Pjaustomų vaisių rinkinys GERARDO'S TOYS

    Pjaustomų vaisių rinkinys GERARDO'S TOYS

    11.99 € за шт.

    Цена за единицу: 11,99 €/шт.

  • Avižų košė su obuoliais SEMPER, 6 mėn, 120 g
    -30%
    1
    46 €
    12,17 €/кг

    Avižų košė su obuoliais SEMPER, 6 mėn, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Vaik. dantų pasta morkų ekst., ECODENTA, 75ml
    2
    69 €
    35,87 €/л

    Vaik. dantų pasta morkų ekst., ECODENTA, 75ml

    3.39 € за шт.

    Цена за единицу: 45,20 €/л

  • Avižų košė su kriauš. dž. slyv. SEMPER, 120 g
    -30%
    1
    46 €
    12,17 €/кг
    "Без лактозы " Без молока

    Avižų košė su kriauš. dž. slyv. SEMPER, 120 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 17,42 €/кг

  • Vais. tyrelė su persik. SEMPER, 6 mėn, 110 g
    -30%
    1
    46 €
    13,27 €/кг

    Vais. tyrelė su persik. SEMPER, 6 mėn, 110 g

    2.09 € за шт.

    Цена за единицу: 19,00 €/кг

  • Žaislinis automodelis WELLY 1:60

    Žaislinis automodelis WELLY 1:60

    2.89 € за шт.

    Цена за единицу: 2,89 €/шт.

  • Ekol. darž., ryž., verš. HIPP, 8 mėn, 220 g
    -30%
    2
    09 €
    9,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. darž., ryž., verš. HIPP, 8 mėn, 220 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

  • Ekol. makar. su veršiena HIPP, 12 mėn, 220 g
    -30%
    2
    09 €
    9,50 €/кг
    Органические продукты

    Ekol. makar. su veršiena HIPP, 12 mėn, 220 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,59 €/кг

Фильтр

Фильтр