Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Vais. guminukai LOKIAI BROLIŲ MEDUS, 100 g

    Vais. guminukai LOKIAI BROLIŲ MEDUS, 100 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 35,90 €/кг

  • Virtas vyniotinis su spanguolėmis VIKIS, 1 kg

    Virtas vyniotinis su spanguolėmis VIKIS, 1 kg

    15.99 € за кг

    Цена за единицу: 15,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.3 kg 0.3kg

  • GHEE sviesto alyvuogių aliejus NORAS, 500 ml

    GHEE sviesto alyvuogių aliejus NORAS, 500 ml

    12.49 € за шт.

    Цена за единицу: 24,98 €/кг

  • Šaldyti koldūnai su kalakut. įd. JUDRA, 350g

    Šaldyti koldūnai su kalakut. įd. JUDRA, 350g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,69 €/кг

  • Aviečių skonio guminukai BROLIŲ MEDUS, 100 g

    Aviečių skonio guminukai BROLIŲ MEDUS, 100 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 35,90 €/кг

  • Š. r. nugarinė be odos ČEKIŠKĖS ŪKIS, 1 kg

    Š. r. nugarinė be odos ČEKIŠKĖS ŪKIS, 1 kg

    20.39 € за кг

    Цена за единицу: 20,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.2 kg 0.2kg

  • Kepta duona su česnaku LAŠŲ DUONA, 400 g

    Kepta duona su česnaku LAŠŲ DUONA, 400 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 12,47 €/кг

  • Džiov. duonelė su vais.,sėkl. KATU KATU, 300g

    Džiov. duonelė su vais.,sėkl. KATU KATU, 300g

    4.19 € за шт.

    Цена за единицу: 13,97 €/кг

  • Alyvuogių aliejus kepimui NORAS, 500 ml

    Alyvuogių aliejus kepimui NORAS, 500 ml

    10.49 € за шт.

    Цена за единицу: 20,98 €/кг

  • Ekologiškas medus MEDAUS NAMAI, 250 g
    Органические продукты

    Ekologiškas medus MEDAUS NAMAI, 250 g

    5.69 € за шт.

    Цена за единицу: 22,76 €/кг

  • Užkandėlė prie alaus LAŠŲ DUONA, 135 g

    Užkandėlė prie alaus LAŠŲ DUONA, 135 g

    1.79 € за шт.

    Цена за единицу: 13,26 €/кг

  • Virtiniai su kiaulienos įdaru VIKIS, 300 g

    Virtiniai su kiaulienos įdaru VIKIS, 300 g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,63 €/кг

  • Virtiniai su elniena VIKIS, 300 g

    Virtiniai su elniena VIKIS, 300 g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 20,97 €/кг

  • Virtiniai su bulv.,rūk. šonin.įd. VIKIS, 300g

    Virtiniai su bulv.,rūk. šonin.įd. VIKIS, 300g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,97 €/кг

  • Virtiniai su varške,mėt.SKONIO TRADICIJA,400g

    Virtiniai su varške,mėt.SKONIO TRADICIJA,400g

    4.59 € за шт.

    Цена за единицу: 11,47 €/кг

  • Koldūnai su kiauliena SKONIO TRADICIJA, 1 kg

    Koldūnai su kiauliena SKONIO TRADICIJA, 1 kg

    8.59 € за шт.

    Цена за единицу: 8,59 €/кг

  • Vytintos dešrelės VIRVUTĖS VIKIS, 90 g

    Vytintos dešrelės VIRVUTĖS VIKIS, 90 g

    5.39 € за шт.

    Цена за единицу: 59,89 €/кг

  • Saldaus pieno sūris VIKIS, 14 % rieb., 1 kg

    Saldaus pieno sūris VIKIS, 14 % rieb., 1 kg

    11.59 € за кг

    Цена за единицу: 11,59 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.37 kg 0.37kg

  • Grikių kruopos VIKIS, 800 g

    Grikių kruopos VIKIS, 800 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 3,11 €/кг

  • Batonėlis su vyšn. ir migd. GĖRYBĖ, 40 g
    "Без лактозы " Подходит для вегетарианцев Подходит для веганов

    Batonėlis su vyšn. ir migd. GĖRYBĖ, 40 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 67,25 €/кг

  • GHEE sviesto saulėgrąžų aliejus NORAS, 500 ml

    GHEE sviesto saulėgrąžų aliejus NORAS, 500 ml

    9.39 € за шт.

    Цена за единицу: 18,78 €/кг

  • Trošk. vištiena ILZENBERGO DVARO ŪKIS, 500 ml

    Trošk. vištiena ILZENBERGO DVARO ŪKIS, 500 ml

    9.89 € за шт.

    Цена за единицу: 19,78 €/кг

  • Burokėlių mišrainė su svog. ILZENBERGO, 500ml

    Burokėlių mišrainė su svog. ILZENBERGO, 500ml

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 4,99 €/л

  • KOKOSINIAI sausainiai ŠLAPABERŽĖS, 300 g

    KOKOSINIAI sausainiai ŠLAPABERŽĖS, 300 g

    4.79 € за шт.

    Цена за единицу: 15,97 €/кг

  • Pasiflorų skon. guminukai BROLIŲ MEDUS, 100 g

    Pasiflorų skon. guminukai BROLIŲ MEDUS, 100 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 35,90 €/кг

  • Krekeriai VIKIS, 150 g

    Krekeriai VIKIS, 150 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,93 €/кг

  • Perlinės kruopos VIKIS, 800 g

    Perlinės kruopos VIKIS, 800 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 1,61 €/кг

  • Vyt.kiaul. traškučiai GURMESA, a.r., 40g

    Vyt.kiaul. traškučiai GURMESA, a.r., 40g

    2.59 € за шт.

    Цена за единицу: 64,75 €/кг

  • Virtiniai su vištienos įdaru VIKIS, 300 g

    Virtiniai su vištienos įdaru VIKIS, 300 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 18,30 €/кг

  • Šamo užkandėlė su piev., barav. ŠAMŪKIS, 190g

    Šamo užkandėlė su piev., barav. ŠAMŪKIS, 190g

    6.29 € за шт.

    Цена за единицу: 33,11 €/кг

  • Kiaul. vyniot. ŠVENTINIS ČEKIŠKĖS ŪKIS, 1 kg

    Kiaul. vyniot. ŠVENTINIS ČEKIŠKĖS ŪKIS, 1 kg

    17.89 € за кг

    Цена за единицу: 17,89 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.35 kg 0.35kg

  • Š. r. KAZIO dešra ČEKIŠKĖS ŪKIS, 1 kg

    Š. r. KAZIO dešra ČEKIŠKĖS ŪKIS, 1 kg

    20.39 € за кг

    Цена за единицу: 20,39 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.5 kg 0.5kg

  • SVIESTINIAI sausainiai VIKIS, 250 g

    SVIESTINIAI sausainiai VIKIS, 250 g

    4.99 € за шт.

    Цена за единицу: 19,96 €/кг

  • Vytinti kiaulienos traškučiai VIKIS, 90 g

    Vytinti kiaulienos traškučiai VIKIS, 90 g

    5.99 € за шт.

    Цена за единицу: 66,56 €/кг

  • Krekeriai su sūriu VIKIS, 150 g

    Krekeriai su sūriu VIKIS, 150 g

    3.29 € за шт.

    Цена за единицу: 21,93 €/кг

  • Obuolių skonio guminukai BROLIŲ MEDUS, 100 g

    Obuolių skonio guminukai BROLIŲ MEDUS, 100 g

    3.59 € за шт.

    Цена за единицу: 35,90 €/кг

  • Vyt. jautienos šiaudeliai KLASIKA VIKIS, 75 g

    Vyt. jautienos šiaudeliai KLASIKA VIKIS, 75 g

    7.29 € за шт.

    Цена за единицу: 97,20 €/кг

  • Maži avinž. trapučiai su spirul. VIKIS, 150 g

    Maži avinž. trapučiai su spirul. VIKIS, 150 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 17,93 €/кг

  • Avižiniai dribsniai VIKIS, 500 g

    Avižiniai dribsniai VIKIS, 500 g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 2,58 €/кг

  • Vasaros žiedų medus BROLIŲ MEDUS, 500 g

    Vasaros žiedų medus BROLIŲ MEDUS, 500 g

    6.99 € за шт.

    Цена за единицу: 13,98 €/кг

Фильтр

Фильтр