Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Broilerių šlaunų mėsa be odos, be ant., 500 g
    Для лучшей жизни

    Broilerių šlaunų mėsa be odos, be ant., 500 g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,98 €/кг

  • Švž., ketvirčiai VILNIAUS PAUKŠTYNAS, 1 kg

    Švž., ketvirčiai VILNIAUS PAUKŠTYNAS, 1 kg

    2.79 € за кг
    Обычная цена: 3,99 €

    Цена за единицу: 2,79 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.75 kg 0.75kg

  • Broilerių vidinė filė be antibiotikų, 400 g
    Для лучшей жизни

    Broilerių vidinė filė be antibiotikų, 400 g

    5.29 € за шт.

    Цена за единицу: 13,22 €/кг

  • Šviež.viščiuko broilerio filė be antib., 500g
    Для лучшей жизни

    Šviež.viščiuko broilerio filė be antib., 500g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,98 €/кг

  • Broilerių sparnų vid. dalys be antib., 500 g
    Для лучшей жизни

    Broilerių sparnų vid. dalys be antib., 500 g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,98 €/кг

  • Kepamosios vištienos dešrelės HEAT&EAT,270g

    Kepamosios vištienos dešrelės HEAT&EAT,270g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 8,11 €/кг

  • Šviež. viščiukų šlaunelės be antib. VP, 500 g

    Šviež. viščiukų šlaunelės be antib. VP, 500 g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 5,98 €/кг

  • Kepti vištienos filė keps. KIDS HEAT&EAT,260g

    Kepti vištienos filė keps. KIDS HEAT&EAT,260g

    2.49 € за шт.
    Обычная цена: 3,59 €

    Цена за единицу: 9,58 €/кг

  • Faršas V.PAUKŠTYNAS iš vištienos be E, 400 g

    Faršas V.PAUKŠTYNAS iš vištienos be E, 400 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,22 €/кг

  • Šv.viščiuko broilerio peteliai be antib.,500g
    Для лучшей жизни

    Šv.viščiuko broilerio peteliai be antib.,500g

    3.49 € за шт.

    Цена за единицу: 6,98 €/кг

  • Šviež.viščiuko br. filė kepsn.be antib., 400g
    Для лучшей жизни

    Šviež.viščiuko br. filė kepsn.be antib., 400g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 13,72 €/кг

  • Šviež.viščiukas broileris be antibiotikų, 1kg

    Šviež.viščiukas broileris be antibiotikų, 1kg

    5.99 € за кг

    Цена за единицу: 5,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:1.8 kg 1.8kg

  • Broilerių filė gabaliukai be antibiotikų,500g
    Для лучшей жизни

    Broilerių filė gabaliukai be antibiotikų,500g

    5.49 € за шт.

    Цена за единицу: 10,98 €/кг

  • Virtos dešrelės dešrainiams HOT DOG, 910 g

    Virtos dešrelės dešrainiams HOT DOG, 910 g

    2.65 € за шт.
    Обычная цена: 3,79 €

    Цена за единицу: 2,91 €/кг

  • Faršas V.PAUKŠTYNAS iš višt. filė be E, 400g

    Faršas V.PAUKŠTYNAS iš višt. filė be E, 400g

    2.99 € за шт.

    Цена за единицу: 7,47 €/кг

  • Virt. TIGRIUKO dešrelės be ant., a. r., 250 g

    Virt. TIGRIUKO dešrelės be ant., a. r., 250 g

    1.65 € за шт.
    Обычная цена: 2,39 €

    Цена за единицу: 6,60 €/кг

  • Vištienos dešrelės su dž.pomid. HEAT&EAT,270g

    Vištienos dešrelės su dž.pomid. HEAT&EAT,270g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 8,11 €/кг

  • Vištien. šniceliai su tr. paniruote VP, 180 g

    Vištien. šniceliai su tr. paniruote VP, 180 g

    1.49 € за шт.
    Обычная цена: 2,19 €

    Цена за единицу: 8,28 €/кг

  • K. rūk. višt. kumpelis su česn. ČYZAS, 400 g

    K. rūk. višt. kumpelis su česn. ČYZAS, 400 g

    4.19 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • K. r. višt. gaminys ČYZAS PREMIUM, a.r., 400g

    K. r. višt. gaminys ČYZAS PREMIUM, a.r., 400g

    4.19 € за шт.
    Обычная цена: 5,99 €

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Virtos pien. dešrel. VP BE ANTIBIOTIKŲ, 250 g

    Virtos pien. dešrel. VP BE ANTIBIOTIKŲ, 250 g

    2.09 € за шт.
    Обычная цена: 2,99 €

    Цена за единицу: 8,36 €/кг

  • Virta DAKTARIŠKA dešra be antib., a.r., 300 g

    Virta DAKTARIŠKA dešra be antib., a.r., 300 g

    2.49 € за шт.

    Цена за единицу: 8,30 €/кг

  • Virta višč. puselė su česnaku VP, a. r., 1 kg

    Virta višč. puselė su česnaku VP, a. r., 1 kg

    6.99 € за кг
    Обычная цена: 10,29 €

    Цена за единицу: 6,99 €/кг

    Название поля ввода количества продукта:0.95 kg 0.95kg

  • Kep. višt. dešrelės česn. pip. mar. a.r. 275g

    Kep. višt. dešrelės česn. pip. mar. a.r. 275g

    2.19 € за шт.
    Обычная цена: 3,19 €

    Цена за единицу: 7,96 €/кг

  • Šald. vištienos kepsneliai džiuv. VP, 500 g

    Šald. vištienos kepsneliai džiuv. VP, 500 g

    Недоступно

  • Šaldyti kepti vištienos kepsneliai VP, 500 g

    Šaldyti kepti vištienos kepsneliai VP, 500 g

    Недоступно

Фильтр

Фильтр