Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Barbekiu skonio bulvių lazdelės TAFFEL, 110 g

    Barbekiu skonio bulvių lazdelės TAFFEL, 110 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,91 €/кг

  • Traškučiai TAFFEL NACHO CHEESE BALLS, 110g

    Traškučiai TAFFEL NACHO CHEESE BALLS, 110g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 19,91 €/кг

  • Sūrio sk.kukur. traškučiai TAFFEL BALLS, 260g

    Sūrio sk.kukur. traškučiai TAFFEL BALLS, 260g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 14,58 €/кг

  • Pom.sk.bulv.traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 180g
    1
    29 €
    7,17 €/кг

    Pom.sk.bulv.traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 180g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Pom.sk.bul.traškučiai SAN DIEGO MegaPack,250g
    2
    69 €
    10,76 €/кг

    Pom.sk.bul.traškučiai SAN DIEGO MegaPack,250g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Krapų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/кг
    Подходит для веганов

    Krapų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,85 €/кг

  • Pom.sk.bulv. traškučiai TAFFEL SAN DIEGO,180g
    1
    29 €
    7,17 €/кг

    Pom.sk.bulv. traškučiai TAFFEL SAN DIEGO,180g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Gr. ir svog. laišk. sk. trašk. TAFFEL, 180 g
    1
    29 €
    7,17 €/кг

    Gr. ir svog. laišk. sk. trašk. TAFFEL, 180 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Grybų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g
    1
    69 €
    13,00 €/кг

    Grybų skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 130 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,62 €/кг

  • Picos sk. kukurūzų rutuliukai TAFFEL, 165 g

    Picos sk. kukurūzų rutuliukai TAFFEL, 165 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 16,30 €/кг

  • Bulvių traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/кг

    Bulvių traškučiai TAFFEL SAN DIEGO, 130 g

    2.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,85 €/кг

  • Gr.sk.bulvių traškučiai TAFFEL MegaPack, 250g
    2
    69 €
    10,76 €/кг

    Gr.sk.bulvių traškučiai TAFFEL MegaPack, 250g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Pomidorų sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180 g
    1
    85 €
    10,28 €/кг

    Pomidorų sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Sūrio sk.kukur. traškučiai TAFFEL BALLS, 165g

    Sūrio sk.kukur. traškučiai TAFFEL BALLS, 165g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,91 €/кг

  • Gr.ir svog.sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180g
    1
    29 €
    7,17 €/кг

    Gr.ir svog.sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 180g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Sūdyti riešutai TAFFEL Mexican Salsa, 140 g

    Sūdyti riešutai TAFFEL Mexican Salsa, 140 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 16,36 €/кг

  • Gr.ir sv.sk.kuk.traškučiai TAFFEL BALLS, 165g

    Gr.ir sv.sk.kuk.traškučiai TAFFEL BALLS, 165g

    2.79 € за шт.

    Цена за единицу: 16,91 €/кг

  • Sūdyti riešutai gr. ir svog. sk. TAFFEL, 140g

    Sūdyti riešutai gr. ir svog. sk. TAFFEL, 140g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,07 €/кг

  • Sūrio skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 180 g
    1
    29 €
    7,17 €/кг

    Sūrio skonio bulvių traškučiai TAFFEL, 180 g

    2.69 € за шт.

    Цена за единицу: 14,94 €/кг

  • Sūrio sk.bulv.traškučiai TAFFEL MegaPack,250g
    2
    69 €
    10,76 €/кг

    Sūrio sk.bulv.traškučiai TAFFEL MegaPack,250g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Gr. svog. sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 250 g
    2
    69 €
    10,76 €/кг

    Gr. svog. sk. bulvių traškučiai TAFFEL, 250 g

    3.65 € за шт.

    Цена за единицу: 14,60 €/кг

  • Sūdyti riešutai TAFFEL Chilli, 140 g

    Sūdyti riešutai TAFFEL Chilli, 140 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 16,36 €/кг

  • Traškučiai TAFFEL NACHO CHEESE BALLS, 60 g

    Traškučiai TAFFEL NACHO CHEESE BALLS, 60 g

    1.45 € за шт.

    Цена за единицу: 24,17 €/кг

  • Žemės riešutai su mėlyn. sūriu TAFFEL, 140 g

    Žemės riešutai su mėlyn. sūriu TAFFEL, 140 g

    2.39 € за шт.

    Цена за единицу: 17,07 €/кг

  • Bul. trašk. TAFFEL STICKS SPICY TOMATO, 100 g
    1
    49 €
    14,90 €/кг

    Bul. trašk. TAFFEL STICKS SPICY TOMATO, 100 g

    2.05 € за шт.

    Цена за единицу: 20,50 €/кг

  • Šašlykų ir svog. sk. traškučiai TAFFEL, 130 g
    1
    69 €
    13,00 €/кг

    Šašlykų ir svog. sk. traškučiai TAFFEL, 130 g

    2.29 € за шт.

    Цена за единицу: 17,62 €/кг

Фильтр

Фильтр