Все продукты



Фильтр

Фильтр
Показать продукты
Сортировать
  • Valg. ledai ESKIMO KARVUTĖ KLASIKA, 70 ml/60g

    Valg. ledai ESKIMO KARVUTĖ KLASIKA, 70 ml/60g

    1.09 € за шт.

    Цена за единицу: 18,17 €/кг

  • Plombyras KLASIKA VANILLA, 120 ml / 65 g
    0
    53 €
    8,15 €/кг

    Plombyras KLASIKA VANILLA, 120 ml / 65 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,69 €/кг

  • Van. plombyras su raz. KLASIKA, 120 ml / 70 g
    0
    53 €
    7,57 €/кг

    Van. plombyras su raz. KLASIKA, 120 ml / 70 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 12,71 €/кг

  • Šokoladinis plombyras KLASIKA, 120 ml / 65 g
    0
    53 €
    8,15 €/кг

    Šokoladinis plombyras KLASIKA, 120 ml / 65 g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,69 €/кг

  • Vaniliniai valg. ledai KLASIKA, 1 l / 500 g
    2
    29 €
    4,58 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Vaniliniai valg. ledai KLASIKA, 1 l / 500 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,58 €/кг

  • Šokoladiniai valg. ledai KLASIKA, 1 l / 500 g
    2
    29 €
    4,58 €/кг
    Хорошая цена каждый день

    Šokoladiniai valg. ledai KLASIKA, 1 l / 500 g

    3.79 € за шт.

    Цена за единицу: 7,58 €/кг

  • Persikų sk. ledai, avieč. įd. KLASIKA, 120 ml
    0
    53 €
    7,07 €/кг

    Persikų sk. ledai, avieč. įd. KLASIKA, 120 ml

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,87 €/кг

  • Van. mėl. valg. ledai KLASIKA, 65 g / 120 ml
    0
    53 €
    8,15 €/кг

    Van. mėl. valg. ledai KLASIKA, 65 g / 120 ml

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 13,69 €/кг

  • Grietin. ledai su aviečių įd. KLASIKA, 82 ml

    Grietin. ledai su aviečių įd. KLASIKA, 82 ml

    1.99 € за шт.

    Цена за единицу: 28,43 €/кг

  • Mangų sorbetas KLASIKA, 73 g / 80 ml

    Mangų sorbetas KLASIKA, 73 g / 80 ml

    1.19 € за шт.

    Цена за единицу: 16,30 €/кг

  • Valg. ledai KLASIKA, pers. sk. 69 g / 83 ml

    Valg. ledai KLASIKA, pers. sk. 69 g / 83 ml

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 18,70 €/кг

  • Kriaušių sk. valg. ledai KLASIKA,  120 ml/85g
    0
    53 €
    6,24 €/кг

    Kriaušių sk. valg. ledai KLASIKA, 120 ml/85g

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 10,47 €/кг

  • Valg. ledai su mangų įd. KLASIKA, 100ml/50g

    Valg. ledai su mangų įd. KLASIKA, 100ml/50g

    1.29 € за шт.

    Цена за единицу: 25,80 €/кг

  • Valg. ledai KLASIKA, mel. sk. 85 g / 120 ml
    0
    53 €
    6,63 €/кг

    Valg. ledai KLASIKA, mel. sk. 85 g / 120 ml

    0.89 € за шт.

    Цена за единицу: 11,13 €/кг

  • Persikų skonio ledai KLASIKA, 800 + 200 ml
    2
    29 €
    4,58 €/кг

    Persikų skonio ledai KLASIKA, 800 + 200 ml

    4.69 € за шт.

    Цена за единицу: 9,38 €/кг

Фильтр

Фильтр